Edukacinė diena

Kovo 20 d. mokykloje vyko edukacinės dienos renginiai. Mokiniai lankėsi muziejuose, parodose, stebėjo kino filmus, dalyvavo įvairiose išvykose ir ekskursijose.

5a kl. mokiniai (klasės auklėtoja Loreta Keršytė) apsilankė Vilniaus Naujamiesčio moksleivių namuose. Kūrybinės veiklos metu mokiniai pasisėmė teigiamų emocijų ir įgijo naujos patirties lipdant molį.

 

8c kl. mokiniai (klasės auklėtoja Regina Nemanienė) lankėsi televizijos bokšte. Mokiniai stebėjo retą gamtos reiškinį - saulės užtemimą, kurio nebuvo 15 metų, dar sutapo su Žemės diena ir Lygiadienio diena.

 

8b ir 8d kl. mokiniai (klasių auklėtojos Inga Volodko ir Renata Pileckaja) dalyvavo edukaciniame spektaklyje-ekskursijoje „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ Nemenčinės miškuose ir trims valandoms persikėlė į praeitį. Atsisveikinę su savo daiktais, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, mokiniai paniro į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą.  

 

9a kl. mokiniai (klasės auklėtoja Alina Žutautaitė) lankėsi Taikomosios dailės muziejuje ir dalyvavo edukacinėje A. Vasiljevo programoje „Maištas buduare“, kurioje pasirinko temą - Disko stiliaus spindesys. Nuostabus muziejaus gidas pristatė šį stilių su visokiais prieskoniais istoriniame kontekste. Pusvalandis pasakojimo visai neprailgo, bet dar labiau paskatino susidomėti kolekcijomis. Supratome, kad nieko naujo mados padangėje nesukuriama, o tik atkartojama. Po to vykome į dailininkės studiją ir patys piešėme disko stiliaus kostiumo eskizus, klausėmės ABBA ir BONY M plokštelių. Laikas prabėgo smagiai ir prasmingai.

 

9b kl. mokiniai (klasės auklėtoja Gražina Bagdonavičiūtė) lankėsi Taikomosios dailės muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Madų vėjai“. Užsiėmimo metu mokiniai išklausė pasakojimo apie karalienės Viktorijos laikų aukštuomenės gyvenimo būdą, pasaulėžiūrą, elgesio normas, aprangos stilių. Praktinėje užsiėmimo dalyje mokiniai dekoravo medines sagas.

 

9c kl. mokiniai (lietuvių k. mokytoja Vita Krasauskaitė ir klasės auklėtoja Rima Vitkauskienė) lankėsi Lietuvos Nacionaliniame muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Lietuvos senieji lietuvio namai“.

 

10a kl. mokiniai (klasės auklėtojas Gražvydas Kaškelis) vyko į turistinį žygį prie Bražuolės upelio. Mokiniai keliavo link Kauno traukiniu, tada iki stovyklavietės pėsčiomis. Oras buvo puikus, mokiniai žaidė įvairius komandos stiprinimo žaidimus, kepė šašlykus ir puikiai praleido laiką kartu.

 

10b kl. mokiniai (klasės auklėtoja Liubov Valinčienė) iškylavo prie Žaliųjų ežerų ir puikiai praleido laiką.

 

10c kl. mokiniai (klasės auklėtoja Regina Maigienė) lankėse kino teatre ir smagiai praleido laiką.

 


Previous page: 2014-2015 m.m.
Next page: Menų diena