Edukacinės dienos


Spalio 26 d. 5-10 kl. mokiniai dalyvavo įvairiose kultūrinėse, meninėse, pažintinėse, kūrybinėse, sportinėse, praktinėse veiklose.

5b klasės mokiniai (klasės vadovė Aušra Klimkienė) lankėsi Valdovų rūmuose ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Heraldikos pradžiamokslis“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su herbų atsiradimo istorija, raida, jų sudarymo taisyklėmis, spalvomis, formomis, herbinėmis figūromis ir jų simbolika. Muziejaus ekspozicijoje ieškojome herbinių ženklų, kurie puošia gobelenus, monetas, koklius, taures ir kt. Aptarėme, kur ir kodėl buvo naudojami herbai, kokie asmenys arba institucijos juos turėjo. Praktinėje dalyje mokiniai patys gaminosi popierinį savo arba šeimos herbą. Iš kartono išsikirpę gotikinį skydą, jo lauke aplikacijos technika iš spalvoto popieriaus kurė įvairias mobiliąsias figūras, simbolius.


 

5c klasės mokiniai (klasės vadovė Rima Vitkauskienė, mokytojai Asta Lastauskaitė ir Česlava Komarkevič) lankėsi Vilniaus universiteto planetariume. Mokiniai klausė edukacinės paskaitos „Žemė - Saulės planeta“.

 

5d klasės mokiniai (klasės vadovė Diana Paunksnytė) vyko į Galvasukį - pažinimų ir atradimų erdvę. Edukacijos metu mokiniai tyrinėjo erdvę ir dalyvavo protmušyje.

 

6a klasės mokiniai (klasės vadovė Regina Maigienė) dalyvavo komandiniame žaidime lazerių arenoje „Megazone“.

6b klasės mokiniai (klasės vadovė Liubov Valinčienė) lankėsi Tuskulėnų rimties parke, žiūrėjo filmą „Tremtinių vaikai“ ir žaidė interaktyvųjį edukacinį žaidimą. 

6c klasės mokiniai (klasės vadovė Dalia Jakutienė) lankėsi Valdovų rūmuose edukaciniame užsiėmime „Rūmų puotos“. Mokiniai sužinojo rečiau naudojamų prieskonių pavadinimus, sudėliojo prieskonių žemėlapį.

6d (klasės vadovas Andrius Žilėnas), 5a (dailės mokytojos Laima Bazienė ir Natalija Stradalova) ir 7b (klasės vadovė Diana Builienė) klasių mokiniai lankėsi kino teatre ir žiūrėjo filmą „Tarp pilkų debesų“.

7a klasės mokiniai (klasės vadovė Eglė Galkauskienė) edukacinę dieną praleido Japonų ambasadoje piešdami hieroglifus. 

7d klasės mokiniai (klasės vadovė Laura Brazionytė) lankėsi Senųjų amatų mokykloje, kur turėjo galimybę pasigaminti odinę apyrankę. 

7c ir 8a klasių mokiniai (klasių vadovės Rima Vžesniauskienė ir Audronė Giedraitienė) pramogavo „Illusion Rooms“. Mokiniai vaikščiojo painiu veidrodžių labirintu, galvą ir kojas susukančiu velnio tuneliu, aplankė tikrovės suvokimą išbalansuojantį Anti-Gravitacijos kambarį, vaikščiojo aukštyn apverstam bute ir kt.

 

8c klasės mokiniai (klasės vadovė Nijolė Guobienė ) vyko į V. Krėvės-Mickevičiaus memorialinį butą- muziejų ir dalyvavo edukacinėje programoje „Krivūlė Krėvei. Sudėliok , surask , sužinok!“. Mokiniai gavo rinkinukus su skirtingomis dėlionėmis, kurias turėjo sudėti, rasti jų tikrąją vietą ekspozicijoje. Naudodamiesi mobiliąja programėle „Daugiau nei matai“ susipažino su V. Krėvės gyvenimu ir kūryba virtualiai - gyvai .
 

9a klasės mokiniai (klasės vadovė Loreta keršytė) vyko į Į Molėtų observatoriją ir Etnokosmologijos muziejų. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti teleskopą, ekskursijos vadovas pristatė jo galimybes, salėje buvo demonstruojamos skaidrės su pasakojimu. Mokiniai galėjo pasigrožėti įspūdingais Visatos vaizdais, susipažinti su Saulės sistemos planetomis, žvaigždžių, spiečių, ūkų, galaktikų įvairove, prisiliesti prie nežemiškos gyvybės klausimo. 

10a klasės mokiniai (klasės vadovė Giedrė Rutkauskaitė) lankėsi „Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje". Mokiniai dalyvavo „gyvoje" istorijos pamokoje.

 

10c klasės mokiniai (klasės vadovė Jadvyga Jachimovič) lankėsi bendraklasės Benitos Vaskelaitės analoginės fotografijos „Periodai“ parodoje, kuri vyko „Arkos“ galerijoje. „Perioduose“ vyraujanti architektūra atspindėjo istorinius laikotarpius. Didžiuojamės, kad mūsų gimnazijos mokinės darbai yra eksponuojami miesto parodų galerijoje.


Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2017-2018 m.m.