Edukacinės išvykos


Besibaigiant mokslo metams, gimnazijos mokiniai vyko į įvairias edukacines išvykas.

Gegužės 25 d. 5b klasės mokiniai (klasės auklėtoja Liubov Valinčienė) vyko į edukacinę kelionę į Rokiškį. Aplankė istorijos ir laisvės kovų muziejų Obeliuose, išgirdo pasakojimą apie Rokiškio senovę, šaudė iš lanko, susipažino su Aukštaitijos krašto archeologiniais radiniais, aplankė Rokiškio dvarą, senamiestį ir bažnyčią, smagiai praleido laiko egzotinių gyvulių ir paukščių ūkyje, pasijodinėjo žirgais.
 

 

Birželio 8 d. 6a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Eglė Galkauskienė) vyko traukiniu į Trakus. Trakuose mokiniai dalyvavo muilo gaminimo edukacijoje, plaukė laivu, žaidė žaidimus. 

Birželio 8 d. 5a ir 5b klasių mokiniai (klasės auklėtojos Regina Maigienė ir Liubov Valinčienė) vyko į Klaipėdą. Mokiniai lankėsi jūrų muziejuje, prie jūros, delfinariume stebėjo delfinų pasirodymą, pasivaikščiojo po Klaipėdos senamiesį. 

Birželio 8 d. 7b klasės mokiniai (klasės auklėtoja Kristina Kvietkutė) kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais dalyvavo orientacinėse varžybose prie Žaliųjų ežerų. Mokiniai turėjo įveikti tris skirtingo sudėtingumo trasas ir atlikti varžybų užduotis. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti prizais. Po varžybų šventė tęsėsi prie gardaus vaišių stalo, žaidžiant lauko žaidimus bei smagiai šnekučiuojantis.


 

Birželio 11 d. 7a, 7c ir 6d klasių mokiniai (klasių auklėtojos Audronė Giedraitienė, Nijolė Guobienė ir Laura Brazionytė) aplankė šalia Kretingos esantį Vinetu kaimą, kur turėjo galimybę gyvai prisiliesti prie turtingos ir spalvingos Amerikos indėnų kultūros ir istorijos. Edukacinė programa „Jaunųjų vilkų kelias“.
Mokiniams suteikė indėnišką vardą, veidus papuošė indėniškais raštais ir pakvietė į ritualinę palapinę TIPI. Mokiniai sužinojo, kaip gyvena indėnų vaikai, kaip jie tampa medžiotojais, apžiūrėjo indėnų muziejaus ekspoziciją, pasimokė šaudyti iš lanko ir spjaudyklės, mėtyti ietis ir žiedus ant bizono ragų ir kt. Vėliau pasivaikščiojo po Klaipėdos senamiestį ir pamatė įdomių uostamiestį garsinančių objektų.
 

Birželio 12 d. 6c klasės mokiniai (klasės auklėtoja Rima Vžesniauskienė) smagiai užbaigė šiuos mokslo metus Dvarykščių kaimo turizmo sodyboje.

Birželio 12 d. 5d, 5c ir 7b klasių mokiniai (klasių auklėtojai Andrius Žilėnas ir Dalia Jakutienė) vyko į Lenkiją. Mokiniai lankėsi Jotvingių - prūsų sodyboje ir Vilko guolyje - A. Hitlerio pagrindiniame bunkeryje. 

Birželio 12 d. 6d klasės mokiniai (klasės auklėtoja Laura Brazionytė) pramogavo Uno parke (Vilniuje).


 

Gegužės 17 d. 9a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Giedrė Rutkauskaitė) lankėsi LDK valdovų rūmuose. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Heraldika. Valdžios ženklai“.


 

Birželio 11-12 d. 9c klasės mokiniai (klasės auklėtoja Jadvyga Jachimovič ir anglų kalbos mokytoja Dalia Banaitytė) iškylavo gamtoje bei plaukė baidarėmis Riešės upe ir Gulbinų ežeru. Kai kurie mokiniai plaukė pirmą kartą, tačiau juos drąsino patyrę klasės draugai. Išvykos metu mokiniai galėjo pabūti drauge, padiskutuoti aktualiomis gyvenimo temomis. Vakare visi kartu piknikavo Gulbinų sodyboje, žaidė linksmus žaidimus, dainavo, improvizavo, šoko, skanavo ant laužo keptų dešrelių. Grįžome pailsėję ir kupini įspūdžių.
Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.