Gegužės 26 d. edukacinės išvykos


Gegužės 26 d. gimnazijoje - edukacinė diena. Mokiniai vyko į ekskursijas, muziejus, dalyvavo edukaciniuose renginiuose, leido laiką gamtoje.

5a kl. mokiniai (klasės auklėtoja Eglė Galkauskienė) dieną praleido pramogų-nuotykių parke „Ąžuolynė“. 

8-ų ir 9-ų klasių mokiniai vyko į Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centrą.
Mokiniai susipažino su šiame centre ruošiamomis profesijomis ir dalyvavo netradicinėse technologijų pamokose: elektronika, metalo apdirbimas, programavimas, pirmoji pagalba. Mokinius lydėjo Giedrė Rutkauskaitė, Rūta Lukšytė, Adelė Braziulienė ir Stasys Vžesniauskas.
5d ir 6c klasių mokiniai (klasių auklėtojos Laura Brazionytė ir Nijolė Guobienė) dalyvavo orientacinėse varžybose Kaune, o po to linksmai leido laiką pramogų parke „Lokės pėda“.
 

6a ir 6b klasių mokiniai (klasių auklėtojos Audronė Giedraitienė ir Kristina Kvietkutė) lankėsi Dzūkijos nacionaliniame parke.
Mokiniai pabuvojo etnografiniame Zervynų kaime netoli Marcinkonių, vyko prie Ūlos akies-Ūlos upės vingyje iš gelmių trykštančios versmės, nuvyko į Čepkelių rezervato muziejų bei Merkinę.


 

11a ir 11b klasių mokiniai (klasių auklėtojos Alina Žutautaitė ir Gražina Bagdonavičiūtė) lankėsi Trakuose.
Aplankė Trakų Stačiatikių cerkvę, Šv. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčią. Eidami Karaimų gatve priėjo Rusijos imperijai priklausiusį paštą (mėlynas pastatas su baltomis kolonomis), dabar ten glaudžiasi Trakų muziejaus administracija. Apsilankė Dominikonų vienuolyne ir apžiūrėjo sakralinę parodą. Nudžiugino judantis ir kalbantis vienuolis. Valgė tradicinius kibinus, plaukiojo valtele ir skanavo ledus. 

7-ų klasių mokiniai vyko į Kauną. Išvykos tema - Karinis Kaunas.
Aplankėme IX fortą, Karo muziejų ir Kauno pilį, vaikščiojome Laisvės alėja. Mokinius lydėjo klasių auklėtojos Rita Frančiakienė ir Kristina Dalalienė bei istorijos mokytojas Regimantas Jasiūnas.

5b ir 5c klasių mokiniai (klasių auklėtojos Diana Builienė ir Rima Vžesniauskienė) aplankė vaizdingas Trakų apylinkes: istorinį Stirnių piliakalnį, srauniosios Saidės ir Neries santaką, Užutrakio dvaro parką. Mokiniai Sužinojo muilo gamybos paslaptis, įsitraukė į jo gamybos procesą.
Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.