Kiekvienas mokinys yra svarbus


Projekte „Kiekvienas mokinys yra svarbus“ dalyvauja taip pat 5 partneriai: Soc. Coop. And. Colegio San Joaquin (Ispanija), Dımotıko Scholeıo Perıvolıon (Kipras), İnönü İlkokulu (Turkija), Özel Dumlupınar Koleji (Turkija) ir Vilniaus Tuskulėnų gimnazija (Lietuva). Projekto koordinatorė yra Ispanijos mokykla - Soc. Coop. And. Colegio San Joaquin.
Šio projekto tikslas - kurti naujus mokymo metodus ir bendradarbiauti su partneriais, gerinti mokinių bendravimo motyvaciją tarpusavyje, neišskiriant žmogaus etninės kilmės. Skatinti į veiklas įsitraukti ir mokinių šeimas.

Projekto svetainė

Facebook paskyra
Projekto himnas

 

2018 m. gegužės 6-12 dienomis gimnazijos direktorė Daiva Pilukienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Dirginčienė, pradinių klasių mokytojos Edita Lukaševičienė ir Vida Baublytė dalyvavo Erasmus+ tarptautinio projekto „Kiekvienas mokinys yra svarbus" baigiamajame susitikime Turkijoje, Kiutahijos mieste.
Susitikimo metu buvo pristatytos ir aptartos projekto metu vykdytos veiklos, bukletas apie projektą. Lankėmės İnönü İlkokulu mokykloje, stebėjome mokinių veiklą, bendravome su mokyklos bendruomenės nariais.Tai buvo ir puiki galimybė susipažinti su Turkijos kultūra, Kiutahijos ir Eskišechiro miestais. Lankėmės suaugusiųjų moterų mokymo centre, tradicinių keramikos dirbinių dirbtuvėse, vaškinių figūrų ir stiklo dirbinių muziejuose, Sazova parke.Plačiau...

 

2018 m. balandžio 15 - 21 dienomis gimnazijos direktorė Daiva Pilukienė, mokytojos Jūratė Dirginčienė, Edita Lukaševičienė, Vida Baublytė ir mokinių grupė (2d klasės - Agota Kliučinskaitė, Urtė Bujauskaitė, Uldė Smalakytė ir 3c klasės - Evelina Moroz, Austė Turauskaitė, Austėja Dapkūnaitė) dalyvavo darbiniame susitikime Ispanijoje, Linares mieste.
Susitikimo metu buvo pristatytos ir aptartos veiklos. Kelionės (programos) metu praplėtėme savo akiratį apie Ispanijos švietimo sistemą, stebėjome ir dalyvavome (demokratija) plakato kūrime. Lankėmes mokykloje, stebėjome mokinių veiklą, mokiniai turėjo galimybę dalyvauti video-pristatymo kūrime. Bendravome su mokyklos bendruomenės nariais, pristatėme savo šalį (prezentacija apie Lietuvą). Mūsų mokinės su mokytojomis turėjo galimybę dalyvauti tradicinės (ispaniškos) duonelės kepimo pamokoje. Vaikai gebėjo dirbti grupėse, stengėsi bendrauti anglų kalba.Plačiau...

 

2017 m. gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus tarptautinio projekto „Erasmus+“ partnerių mokyklų mokiniams.
Atvirukai iškeliavo į Italiją, Ispaniją, Turkiją, Kiprą, Lenkiją - į tarptautinių projektų „Erasmus+“ mokyklas.


Jau gražia tradicija tampa susitikimai su žymiais Lietuvos vaikų rašytojais.
Į susitikimus atskubėjo ir įdomias istorijas vaikams pasakojo Kęstutis Kasparavičius, Virgis Šidlauskas, Rebeka Una, Kotryna Zylė. Vaikams buvo labai įdomu ir iškilo daug įvairiausių klausimų: kodėl jie visi tapo rašytojais, kaip gimė jų knygų herojai ir kodėl jie būtent tokie, kiek jiems metų ir kur gyvena bei daugybė kitų.
O kaip smagu turėti knygą su rašytojo autografu!


 

2017 m. lapkričio 29 d. minėjome Tarptautinę draugo dieną.
Šią dieną visi stengėsi suprasti, kodėl svarbu turėti ir branginti draugus. Nesvarbu, kad visi esame skirtingi, bet vieni be kitų negalime! Kaip smagu pasveikinti draugą ir padovanoti jam savo rankomis sukurtą sveikinimą ar paprasčiausiai apsikabinti.

 

2017 m. lapkričio 6 d. šventėme Pyragų dieną. Šia proga kviečiama kepti pyragus, dalintis su draugais. Tą dieną visi į mokyklą atskubėjo su savo ir tėvelių bei senelių iškeptais skanumynais.

 

2017 m. spalio 16-20 dienomis Tuskulėnų gimnazijoje vyko projekto dalyvių susitikimas. Kipro, Turkijos ir Ispanijos šalių mokytojai atvyko į susitikimą su mokiniais.
Projekto dalyviai pristatė savo sukurtus plakatus tema „Kokios yra vaikų teisės?", šventė Pasaulinę vaikų dieną, kūrė šūkius, pynė draugystės apyrankes, dalyvavo Ebru meno edukacinėje veikloje.  Pirmąją susitikimo dieną, po pasveikinimo koncerto, projekto dalyviai turėjo progą apsilankyti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Įvyko pažintis su Kauno miesto istorine praeitimi, pristatant Kauną, kaip miestą - tvirtovę, su jo unikalia architektūra.
Svečiai lankėsi Anykščiuose, pabuvojo viename labiausiai lankomų Rytų Europos miestų - Trakuose. Susipažino su miesto istorija. Dalyvavo edukacinėje veikloje „Muilo gamyba". Aplankė Angelų kalvą.
Šventės uždarymo metu projekto dalyviams buvo įteikti sertifikatai. Svečius linksmino folkloro ansamblis „Poringė".Plačiau...

 

2017 m. spalio pirmąją savaitę gimnazijoje vyko pradinukų rudens gėrybių paroda „Rudens išdaigos“. Jau ne pirmus metus vykstanti paroda vėl pakvietė grožėtis mokinių darbais. Parodai savo darbelius kūrė ir projekte dalyvaujantys mokiniai. Vaikai ir jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Kūrybiškumui ir išmonei nebuvo galo!

Plačiau...

 

2017 m. gegužės 15-19 dienomis gimnazijoje vyko projekto „Every student is important" dalyvių susitikimas Lietuvoje, mūsų gimnazijoje.
Mokytojai susipažino su mūsų gimnazija, projekto partneriai pateikė prezentacijas apie pilietiškumą ir demokratiją. Svečiai mūsų gimnazijos pradinukams pristatė savo mokyklą, šalį. Mokiniai atsidėkodami dovanojo savo sukurtus atvirukus. Mokytojai iš Ispanijos, Kipro ir dviejų Turkijos miestų pirmą kartą lankėsi Lietuvoje, todėl jiems buvo labai įdomu susipažinti su mūsų šalimi, sostine Vilniumi. Mokytojai iš užsienio šalių dalyvavo edukacinėje veikloje „Terapinių atvirukų kūrimas“.Plačiau...

 

2017 m. vasario 13-19 dienomis gimnazijos mokinių ir mokytojų grupė dalyvavo darbiniame susitikime Kipre, Larnakos mieste.
Čia susirinko 12 mokytojų ir 14 mokinių iš Turkijos, Ispanijos ir Lietuvos. Mūsų gimnaziją atstovavo 4b klasės mokinės Karolina Brimerytė, Beatričė Beinoraitė ir Goda Kontrimaitė, lydimos mokytojų Jūratės Dirginčienės ir Inos Klimaitienės.


Plačiau...

 

Mūsų gimnazijos bendruomenė gavo mokinių darytus sveikinimus iš Dımotıko Scholeıo Perıvolıon (Kipras) ir İnönü İlkokulu (Turkija) mokyklų.
 

2016 m. gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus tarptautinio projekto „Erasmus+" partnerių mokyklų mokiniams. Į šią smagią veiklą įsitraukė ir mokinių šeimos nariai.
Pagaminti atvirukai keliaus į Ispaniją, Italiją, Turkiją, Kiprą, Lenkiją - į tarptautinių projektų „Erasmus+" mokyklas. Kiekvienas atvirukas išskirtinis, originalus. Mokinukai juos kūrė įvairia technika, įdėjo daug šilumos ir meilės.


Plačiau...

 

2016 m. lapkričio 27 - gruodžio 2 dienomis Tuskulėnų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Pilukienė ir pradinių klasių mokytoja Jūratė Dirginčienė lankėsi Ispanijoje Linareso (Andalūzija) mieste, kur vyko pirmasis projekto „Every Student is Important" šalių partnerių susitikimas su projekto koordinatoriais.
Susitikimo tikslas buvo aptarti projekto mobilumų skaičių ir vietas, pasidalinti būsimomis veiklomis ir nustatyti tikslias produktų atlikimo datas, suderinti įvairias projekto detales.


Plačiau...