Melpomenė 2013

Gegužės 10 d. vyko tradicinė aštunta teatrinių improvizacijų šventė „Melpomenė kviečia - 2013“.

Šventės vedėjai - Gabrielė Kurauskaitė (10b kl.) ir Naglis Elenbergas (10a kl.). Dzeuso vaidmenį atliko Irmantas Mankevičius (10a kl.) ir Urtė Baranauskaitė (10b kl.).

Šventėje dalyvavo ir dėl garbingų nominacijų varžėsi komandos iš Žemynos ir Karoliniškių gimnazijų, karaliaus Mindaugo ir Jeruzalės vidurinių mokyklų, A. Vienuolio pagrindinės mokyklos, Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos, atviro jaunimo centro „Mes“, verslo ir technologijų profesinio mokymo centro, nepriklausoma jaunimo komanda „Orangutngiukai“ ir vietinė Tuskulėnų vidurinės mokyklos komanda.
Moksleiviai kūrė ir vaidino improvizacijas socialine tema. Buvo parodyta apie trisdešimt vaidinimų alkoholizmo, narkomanijos, smurto šeimoje, nepagarbos senam žmogui, skepticizmo, nihilizmo ir kt. temomis.

Pralaimėtojų šioje šventėje nebūna, tad ir šiais metais kiekviena mokykla pelnė tam tikrą nominaciją bei buvo apdovanota mokyklos skulptūros mokytojos keramikės Rūtos Onos Tamuliūnienės specialiai su dailės klasių mokiniais šventei sukurtu medaliu ir saldainių maišu.

Šventės organizatorė teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė nuoširdžiai dėkoja dailės mokytojui Sigitui Lukauskui ir gerbiamai komisijai, atlikusiems didelį darbą, kad šventės dalyviams būtų gera ir jauku. O visą „juodąjį“ - paruošiamąjį organizacinį darbą atliko 11-okai, pasirinkę teatro raišką ir 10a klasės mokiniai.
Garbingoje žiuri komisijoje dalyvavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui lituanistė Judita Brazauskienė, etikos ir tikybos magistras Algis Jasilionis, socialinė pedagogė Edita Budrytė, choreografė Guoda Raudeliūnaitė ir istorijos mokytojas Gražvydas Kaškelis.

Melpomenė - 2013 akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.

 


Previous page: Melpomenė kviečia
Next page: Spektakliai