Nacionalinis teatrų festivalis „ŽODŽIAI – 2017“


Kovo 26-27 dienomis Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko nacionalinis teatrų festivalis „ŽODŽIAI - 2017", kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos teatro grupė „TVT“.

Daugiau nei 400 moksleivių, 44 teatro trupės iš visos Lietuvos, parodžiusios iki 15 minučių trukmės vaidinimus iš anksto festivalio organizatorių skirta tema (duotais žodžiais): įtarumas, jaudulys, kaltė arba susižavėjimas. Stebėti jaunųjų teatralų pasirodymų ir kartu įprasminti Tarptautinę teatro dieną buvo kviečiami visi norintys. Žiuri komisijos nariai aktorė Eglė Špokaitė, dramaturgė bei režisierė Aurelija Čeredaitė ir režisierė Saulė Norkutė turėjo nemažai darbo įvertinti teatro grupes, skiriant tam tkras nominacijas, padėkas ir prizus.

Kovo 26 d. festivalyje pasirodžiusi mūsų gimnazijos teatro grupė „TVT“ suvaidino 15-kos minučių etiudą „Sigutė“ (atitinkančią „jaudulio“ žodį sceną iš spektaklio „Pelenų antelė“) bei laimėjo ypatingą nominaciją „Už kūrybiškumą ir profesionalumą“. Ar gali bebūti geriau? Taip pat dalyviams buvo įteiktos rėmėjų dovanėlės ir kvietimas į edukacinę pamoką „Būti ar nebūti“ Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje.


Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.