Pirmokų veikla


Pirmokų veikla 2017-2018 m.m.

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) Valdovų rūmuose dalyvavo edukacinėje veikloje „Gedimino sapnas“. Klausėsi pasakojimo, vaidino.
 

1b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) lankėsi Kauno zoologijos sode. 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Jaunųjų gamtininkų stotyje. 

Gražų pavasario rytą 1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) dalyvavo linksmose paspirtukų lenktynėse.
 

1b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) pertraukų metus žaidžia stalo žaidimus.

 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) ruošėsi Motinos dienai. 

1b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) ruošėsi Motinos dienai.

 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Valdovų rūmuose. Mokiniai noriai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Valdovo karūna“.

 

Balandžio 30 d. - gimnazijoje edukacinė diena. Pirmokai kartu su kitais gimnazijos pradinukais vyko į Vilniaus Kamerinį teatrą, kur žiūrėjo smagų spektaklį „Žiogo ir Skaičiuotojo nuotykiai“.


 

1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvavo edukacinėje pamokoje apie nariuotakojus. 

Kovo 27 d. gimnazijoje vyko tradiciniai pradinių klasių „Menų dienos“ koncertai.


Plačiau...

 

1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvavo sveikatingumo projekto pamokoje „Ekologija. Noriu saugoti savo aplinką. Šiukšlės. Rūšiavimas“. Pamokos metu mokiniai sužinojo, kaip ir kodėl reikia rūšiuoti šiukšles.

 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) ruošėsi Šv. Velykoms. 

1d klasės mokinių pavasariniai darbeliai (mokytoja Ina Klimaitienė).


 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) džiaugiasi savarankiškai perskaitytomis knygomis.

 

Kovo 2 d. gimnazijoje vyko pradinukų Kaziuko mugė.

Plačiau...


Vasario 15 d. pradinukai kartu su kitais gimnazijos mokiniais ir mokytojais gimnazijos kieme suformavo širdį. Pasidabinusi geltonos, žalios ir raudonos spalvos balionais, širdis simbolizavo meilę Lietuvai.

Plačiau...

 

Vasario 13 d. pradinių klasių mokiniai šokiu sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu. Su sukurtu video klipu dalyvaujame prezidentės D. Grybauskaitės projekte „Vasario 16-tąją švesk linksmai ir išradingai“.

Video klipas

 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) kūrybingai ir išradingai ruošėsi Lietuvos 100-mečiui.


 

Vasario 13 d. pradinukai šventė Užgavėnes. Vaišinosi blynais, dėvėjo Užgavėnių kaukes ir mokyklos kieme vijo žiemą.Plačiau...

 

Gimnazijoje vyko raiškaus skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“. Visi geriausieji pirmokai varžėsi, kas meniškiausiai geba perteikti autorių mintis. Sveikiname visus konkurso dalyvius!
1d klasę atstovavo Smiltė ir Nerija. Šaunuolės mergaitės!


 

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje - „BŪK MATOMAS“.
Ši akcija skirta spręsti kasmetinę tamsaus paros meto problemą - vakarais gatvėse vaikai yra tiesiog nematomi. Atšvaitus nešioja ne visi. Vaikai dažnai juos pameta, ir kai ateina vakaras, keliauja be jų. Gimnazijai buvo pasiūlytas paprastesni būdas, kaip apsaugoti savo mokinius. Pradinių klasių mokiniams buvo dekoruojami viršutiniai drabužiai specialia šviesą atspindinčia plėvele. Toks atšvaitas niekada nepasimes, o tai pat net ir pagyvins viršutinius rūbus.

Plačiau...

 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) svečiavosi Žaislų muziejuje. Mokiniai ne tik susipažino su senoviniais žaislais, bet ir su jais žaidė, vaidino.

 

1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) domėjosi gamta žiemą. Pirmokai sužinojo, kokie paukšteliai išskrenda žiemoti į šiltus kraštus, o kokie lieka savo gimtinėje. Visi suprato, kad žiemojantiems paukščiams tenka sunki dalia ir turime jiems padėti! Žiemojančius paukščius pirmokai pavaizdavo ir savo piešiniuose.
 

„Šiandien taip elegantiškai sninga...“ A. Miškinis
Išties Vilnius nuostabus, kai sninga! Labai meniškai tai pastebėjo ir 1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė). 

1d klasėje vyko raiškaus skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“ (mokytoja Ina Klimaitienė). Visi pirmokai išmoko pasirinktą eilėraštį ir raiškiai jį deklamavo klasės draugams. Pirmokų laukė saldūs prizai ir Padėkos raštai.
Didžiausią įspūdį klasės draugams paliko Gabijos, Smiltės ir Nerijos eilėraščiai. Sveikiname!


 

1d klasės mokiniai kartu su visa mokyklos bendruomene pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones. Iš pat ryto, 8 valandą, prasidėjo pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokiniai, įsisegę neužmirštuolės žiedus, rankomis susikibo su kitais mokyklos mokiniais ir mokytojais, tylos minute pagerbė žuvusiųjų atminimą. Sugrįžę į klases, klausėsi tėvelių laiškų, kuriuose jie aprašė savo prisiminimus. Juk pirmokų tėvams tai gyvi, jaudinantys prisiminimai, tai laisvės pulsavimas širdyse. Šią pamoką pratęsėme ir dailės pamokoje - piešėme pačius svarbiausius žodžius!

 

Už lango jau tikra žiema žiemužė! O kad nesušaltume, reikia mūvėti pirštines. Štai kaip meniškai 1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) jas pavaizdavo!


 

1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) pasitinka Naujuosius 2018 metus. Naujametinės nakties įspūdžius pirmokai pavaizdavo spalvinguose darbuose.

 

Gruodžio 21 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) lankėsi Vilniaus „Lėlės“ teatre ir su jauduliu stebėjo kalėdinį spektaklį „Balta pasaka“. Vėliau vaikus aplankė Kalėdų Senelis, atnešęs daug žaidimų ir juoko, stebuklų ir, žinoma, dovanų! 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) „Lėlės“ teatre žiūrėjo spektaklį „Balta pasaka“ ir susitiko su Kalėdų Seneliu.

 

Gruodžio 19 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvavo Sveikatingumo projekto „Noriu augti sveikas“ edukacinėje pamokoje apie vaistažoles. Vaikai daug sužinojo apie vaistinguosius Lietuvos augalus, mokėsi juos atpažinti, atliko įvairias užduotis. Pamoka visiems labai patiko!

 

1d klasės pirmokai (mokytoja ina Klimaitienė) labai laukia žiemos švenčių. Visi mielai kūrėme puošmenas, kurios padeda pajusti artėjančias šventes. Džiugu, kad į klasės puošimą įsitraukė visa klasės bendruomenė.

 

1c klasės mokinių (mokytoja Rasa Nedzveckienė) darbuose jaučiamos žiemos nuotaikos. 

Gruodžio 7 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) lankėsi Molėtų rajone, „Meniškame kaime“. Sodybos šeimininkai paruošė mažiesiems programą, kurioje tikrai pajutome šventų Kalėdų dvasią: klausėmės giesmių ir patys jas giedojome, dekoravome kalėdinius žaisliukus, žaidėme su Kalėdų seneliu.
Pažiūrėję edukacinį filmą apie tradicinę keramiką, patys iš molio nulipdėme angelus! Po smagios veiklos gardžiai vaišinomės žolelių arbata ir kvepiančiu obuoliu pyragu.
Išvyka visiems paliko malonių prisiminimų!

 

1c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) dalyvavo matematikos projekte „Skaičiai“. Jie pristatė savo mėgstamiausią skaičių.

 

Gruodžio 6 dienos rytas prasidėjo kitaip - 1d klasės mokinius (mokytoja Ina Klimaitienė) aplankė priešgaisrinės saugos inspektorė Asta Baniusevičienė. Pirmokai susipažino su pavojingomis situacijomis ir sužinojo, kaip jų išvengti, laikantis saugos taisyklių ir priemonių. Dabar visi būsime užtikrinti, kad prireikus pagalbos, vaikai gebės ją išsikviesti ar pranešti apie įvykį.
Pamoka yra pradinio ugdymo žmogaus saugos programos dalis. 

Lapkričio 29 diena - Draugo diena, ją paminėjome draugiškai bei išradingai. Socialinės pedagogės suorganizavo akciją draugo dienai paminėti. Šios akcijos metu pradinių klasių mokiniai savo pirštų antspaudais kūrė draugystės medį, kuris buvo eksponuojamas antro aukšto fojė.


 

1d klasės mokinukai (mokytoja Ina Klimaitienė) įsitraukė į JCI Užupis akciją - pasveikinti globos namuose gyvenančius senolius rankų darbo atvirukais. Džiaugiamės mūsų sukurtais gražiais atvirukais ir tikimės, kad mūsų rankų šiluma pasieks vienišus senelius!


 

Lapkričio 16 dieną vyko Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis - „Rankos“. Šiuo simboliu sužavėti mokytojai ir mokiniai klasės duris pasipuošė tolerancijos rankomis.

Plačiau...

 

1d klasės pirmokai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvauja projekte „Augu sveikas!“. Projekto metu mokiniai supažįsta su įvairiausiais sveikatos priežiūros būdais ir mokosi gyventi sveikai!
Edukacinė pamoka apie grūdinimąsi. Mokiniai sužinojo įvairių paslapčių, kaip augti sveikiems.
Fizikinių tyrimų laboratorijoje. Pirmokai specialiais prietaisais mokėsi matuoti triukšmo, mobilaus telefono ir mikrobangų krosnelės skleidžiamas bangas. Pamoka buvo labai įdomi!


 

Edukacinė pamoka apie triukšmo žalą žmogaus organizmui.
Edukacinė pamoka apie virusus ir mikrobus. 

Edukacinė pamoka apie dantų priežiūrą.


 

1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) kūrybingai pavaizdavo išskrendančius paukščius. Lauksime jūsų pavasarį!

 

Spalio 26 dieną 1a ir 1b klasių mokiniai (mokytojos Daiva Vaišvilienė ir Nijolė Sakalauskienė) vyko į Varėnos raj. Pamerkių kaimą. Dalyvavome edukacijoje „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“. Mokiniai vaišinosi grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene, susipažino su senoviniais darbo įrankiais Dzūkijoje, spragilais kūlė grikius, vėtė grūdus, malė su senovinėmis girnomis, sijojo miltus, maišė tešlą, kepė ir ragavo grikinius blynus, mušė sviestą senovine „buikele“ ir čia pat ragavo. Po visų darbų mokiniai gardžiavosi kvapnia sriuba, virta dideliame katile lauke ant laužo.


 

1d klasėje mokosi labai kūrybingi vaikai! Štai kokius sukūrėme akvariumus! Mokytoja Ina Klimaitienė.


 

1b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) vyko į Vilniaus miesto savivaldybės centrinę biblioteką susitikti su rašytoja Evelina Daciūte ir iliustratore Diana Molyte, kurios pristatė knygą vaikams „Kaip šuo ir banginis išgelbėjo Vilnių“.


 

Spalio 6 dieną 1d klasės mokinių (mokytoja Ina Klimaitienė) laukė neįprasta diena - visos pamokos buvo skirtos rudens daržovėms. Minėme mįsles apie jas, mokėmės atpažinti, skaičiavome, ragavome, o paskui ir patys „konservavome“! 

Pradinukų rudens gėrybių paroda „Rudens išdaigos“.


Plačiau...

 

Dvi savaites 1b klasėje atliko praktiką būsima mokytoja Karolina. Pamokėlė - gyvatėlė.


 

Rugsėjo 15 d. pirmų klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamokėlės, kurias organizavo Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Kristina Kontrimavičiūtė, Gražina Nenartovič ir gimnazijos socialinės pedagogės Inga Šareikaitė, Rūta Lukšytė.


Plačiau...

 

Rugsėjo 1-osios šventė.


Plačiau...

Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.