Pirmokų veikla


Pirmokų veikla 2018-2019 m.m.

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) lankėsi Žaislų muziejuje. Jame vaikai sužinojo daug įdomių istorinių faktų apie žaislus ir žaidimus, mokėsi įvairiausių dalykų žaisdami su senoviniais ir šiuolaikiškais žaislais.


 

Gimnazijoje vyko projektas, skirtas vaikų dantų valymo įgūdžiams stiprinti „Sveikos šypsenos pažadas".
Gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pirmų klasių mokiniams pravedė užsiėmimus apie burnos higieną, kiekvienam vaikui buvo įteikti plakatų ir lipdukų komplektai, skatinantys rūpintis burnos sveikata ir tinkamai valytis dantis - du kartus per dieną ne mažiau kaip po 2 minutes.


Plačiau...

 

Spalio 23 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) vyko į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą, kuriame turėjo smagią edukacinę, interaktyvią pamokėlę „Saugus eismas“.
Mokiniai gilino žinias apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje, saugią kelionę sėdint transporto priemonės viduje ar keliaujan su dviračiu. Vaikai visa tai įtvirtino interaktyvių maketų salėje bei gavo naudingų dovanų. 

1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) vyko į Žaislų muziejų.
Čia jie žaidė ir tyrinėjo seniausius žaislus, pagamintus pagal archeologinius radinius. Sužinojo, su kuo žaidė viduramžiais, iš ko darė, kodėl tokius žaislus darė ir kas Lietuvoje yra rasta. Taip pat mažieji patyrė nuostabų jaunojo archeologo džiaugsmą atrasti daiktus žemėje. Jiems teko stropiai ir kantriai tyrinėti smėlio sluoksnius, susirinkti radinius, juos pažymėti tyrimų lape ir pamėginti nustatyti, kas tai yra, o viso to pabaigoje gavo jaunojo tyrinėtojo ženklelį.
Mokiniai linksmai ir smagiai žaisdami praleido dieną ir pasitiko savaitgalį!

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) spalio mėnesį dalyvavo ekskursijoje Vilniaus oro uoste. Čia jie turėjo galimybę iš arti pamatyti kylančius ir besileidžiančius orlaivius, perprasti keleivių bagažo tikrinimo subtilybes, pabuvoti piloto kabinoje. Buvo įdomu pasiklausyti pilotų ir skrydžių valdymo centro darbuotojų pokalbių, pasvajoti apie būsimas keliones...
 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) spalio mėnesį lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai ne tik susipažino su lėlių teatro istorija, klausėsi sekamos lietuvių liaudies pasakos „Jaučio trobelė“, bet ir patys šią pasaką suvaidino. Buvo labai įdomu!
 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) rugsėjo mėnesį lankėsi Valdovų rūmuose.
Apžvalginės ekskursijos metu vaikai klausėsi pasakojimo apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių gyvenimą, pasivaikščiojo po įspūdingą archeologinį rezervatą, apžiūrėjo išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius, grožėjosi menėmis su atkurtais istoriniais reprezentaciniais interjerais.

Previous page: Pradinis ugdymas
Next page: Antrokų veikla