Pirmokų veikla


Pirmokų veikla 2018-2019 m.m.

Gruodžio 21 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) šventes pasitiko nuotaikingai. Visų pirma - susirinko klasėje ir trankiai bei nuotaikingai klasėje atšventė su klasės draugais, pasidalino mintimis bei palinkėjimais vienas kitam prie vaišių stalo pasipuošę artėjančių švenčių akcentu. Po to vykome į „Lėlės" teatrą, kur susitikome su Seniais Besmegeniais, stebėjo pagal Hansą Christianą Anderseną sukurtą šešėlių teatro muzikinį spektaklį „Baltos pasakos", o pabaigoje susitiko su Kalėdų Seneliu ir Snieguole.


Plačiau...

 

1a, 1b ir 2a klasių mokiniai (mokytojos Rūta Gerasionienė, Danguolė Vieniuvienė ir Daiva Vaišvilienė) Kalėdinėje šventėje „Lėlės“ teatre...


 

Gruodžio 12 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) lankėsi Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, kur turėjo edukacinį užsiėmimą „Leonardo pamokėlė“. Leonardo pamokėlės - tai prevencinė saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens programa.
Pamokėlėse mokiniai kartu su plaukimo trenerėmis klausėsi, diskutavo, smagiai eksperimentavo klasėse ir praktiškai išbandė savo jėgas baseine! Programą sudaro teorinė dalis, kur vaikai susipažįsta su plaučiais ir jų funkcionavimu vandenyje, išsiaiškina, kaip plaukiant atlikti įvairius judesius (žvaigždė, medūza, strėlė ir plūdė), o praktinėje dalyje visa tai išbandoma baseine. Po pamokėlės mokiniai gavo dalyvio pažymėjimus, jog yra išklausę saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens programą, knygelę, kuri padės dar labiau pagilinti jau turimas žinias bei trenerių suteiktas šypsenas, kurios neišblėso dar ilgai.
Smagus sveikatinimosi laikas visiems kartu paliko nepamirštamus įspūdžius!
 

1a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) dalyvavo renginyje gimnazijos bibliotekoje „Adventas ir šv. Kalėdų belaukiant“. Vaikai klausėsi 8a klasės mokinių skaitomos pasakos „Mergaitė su degtukais“.


 

Lapkričio 28 d. 1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) vyko į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų, kuriame turėjo edukacinį užsiėmimą „Triukšmo įgarsinimas kino filmuose".
Čia mokiniai sužinojo, kaip yra kuriamas filmas, kaip jis įgarsinamas bei pritaikomas, kaip atkartojamas triukšmas be kurio neapsieina nei viena filmuojama scena. Vaikai taip pat praktiškai mėgino įgarsinti įvairius gamtos garsus, o po to jau ir animacinį filmą, kurį pabaigoje ir pažiūrėjo.
Įspūdžių buvo lig soties!


Plačiau...

 

1a klases mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) lankėsi planetariume.

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) dalyvavo saugaus eismo pamokoje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Jos metu vaikai pakartojo kelių eismo taisykles, pažiūrėjo kelis mokomuosius filmukus ir juos aptarė. Jaunuosius eismo dalyvius labai pradžiugino dovanėlės - nuotaikingi atšvaitai. 

1a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) lankėsi Źaislų muziejuje. 

1a klasės Raktai, atrakinantys visas dureles į kiekvieno širdį... Skirta tolerancijos dienai. Mokytoja Rūta Gerasionienė. 

Pradinukai dalyvavo renginyje „Šiaurės šalių literatūros savaitė“  gimnazijos bibliotekoje.
Plačiau...

 

Spalio-lapkričio mėn. ekspuojama pradinių klasių mokinių kūrybinių dailės darbų paroda „Rudens gėrybės".
Pirmų klasių tema „Grybai".
Antrų klasių - „Vaisiai".
Trečių klasių - „Daržovės".
Ketvirtų klasių - „Medžiai".
Parodos organizatorės-koordinatorės pradinių klasių mokytojos Nijolė Sakalauskienė ir Rūta Gerasionienė.


Plačiau...

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) lankėsi Žaislų muziejuje. Jame vaikai sužinojo daug įdomių istorinių faktų apie žaislus ir žaidimus, mokėsi įvairiausių dalykų žaisdami su senoviniais ir šiuolaikiškais žaislais.


 

Gimnazijoje vyko projektas, skirtas vaikų dantų valymo įgūdžiams stiprinti „Sveikos šypsenos pažadas".
Gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pirmų klasių mokiniams pravedė užsiėmimus apie burnos higieną, kiekvienam vaikui buvo įteikti plakatų ir lipdukų komplektai, skatinantys rūpintis burnos sveikata ir tinkamai valytis dantis - du kartus per dieną ne mažiau kaip po 2 minutes.


Plačiau...

 

Spalio 23 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) vyko į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą, kuriame turėjo smagią edukacinę, interaktyvią pamokėlę „Saugus eismas“.
Mokiniai gilino žinias apie saugų elgesį gatvėje ir kelyje, saugią kelionę sėdint transporto priemonės viduje ar keliaujan su dviračiu. Vaikai visa tai įtvirtino interaktyvių maketų salėje bei gavo naudingų dovanų. 

1d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Pranaitienė) vyko į Žaislų muziejų.
Čia jie žaidė ir tyrinėjo seniausius žaislus, pagamintus pagal archeologinius radinius. Sužinojo, su kuo žaidė viduramžiais, iš ko darė, kodėl tokius žaislus darė ir kas Lietuvoje yra rasta. Taip pat mažieji patyrė nuostabų jaunojo archeologo džiaugsmą atrasti daiktus žemėje. Jiems teko stropiai ir kantriai tyrinėti smėlio sluoksnius, susirinkti radinius, juos pažymėti tyrimų lape ir pamėginti nustatyti, kas tai yra, o viso to pabaigoje gavo jaunojo tyrinėtojo ženklelį.
Mokiniai linksmai ir smagiai žaisdami praleido dieną ir pasitiko savaitgalį!

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) spalio mėnesį dalyvavo ekskursijoje Vilniaus oro uoste. Čia jie turėjo galimybę iš arti pamatyti kylančius ir besileidžiančius orlaivius, perprasti keleivių bagažo tikrinimo subtilybes, pabuvoti piloto kabinoje. Buvo įdomu pasiklausyti pilotų ir skrydžių valdymo centro darbuotojų pokalbių, pasvajoti apie būsimas keliones...
 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) spalio mėnesį lankėsi Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai ne tik susipažino su lėlių teatro istorija, klausėsi sekamos lietuvių liaudies pasakos „Jaučio trobelė“, bet ir patys šią pasaką suvaidino. Buvo labai įdomu!
 

1b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) rugsėjo mėnesį lankėsi Valdovų rūmuose.
Apžvalginės ekskursijos metu vaikai klausėsi pasakojimo apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių gyvenimą, pasivaikščiojo po įspūdingą archeologinį rezervatą, apžiūrėjo išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius, grožėjosi menėmis su atkurtais istoriniais reprezentaciniais interjerais.

Previous page: Pradinis ugdymas
Next page: Antrokų veikla