Protmūšis, skirtas Europos dienai ir Lietuvos narystės ES 15-oms metinėms


Gegužės 16 d. vyko 6a, 6b ir 10-tų kl. protmūšis, skirtas Europos dienai ir Lietuvos narystės ES 15-oms  metinėms. Tai buvo integruoto dailės - istorijos projekto „UNESCO paveldas ES šalyse“ vienas iš renginių.
Protmūšyje dalyvavo net devynios jungtinės šeštokų–dešimtokų komandos, kurios sprendė klausimus tiek iš UNESCO paveldo (šeštokų parodos darbų ir jų aprašų), tiek iš ES šalių kultūrinio ir istorinio paveldo, ryšių su Lietuva (dešimtokų parodos plakatai).
Renginį ruošė ir vedė mokytojai Andrius Žilėnas ir Alberta Saukaitytė. Vertinimo komisiją sudarė dvyliktokai, vadovaujami komisijos pirmininko Kipro Stulginsko.
Po šešių turų įdomios kovos pirmąją vietą iškovojo jungtinė 6a ir 10b komanda: Vaiva Lingaitė,  Karolis Šilaika, Atėnė Rinkūnaitė, Lukas Bukėnas, Artiom Matvejenko ir Dominykas Ramanauskas, surinkę 42 taškus iš 60 klausimų. Sveikiname nugalėtojus, prizininkus ir kitas komandas.
Renginys tikrai buvo naudingas visiems, nes moksleiviams suteikė daug žinių, teigiamų emocijų, bendradarbiavimo įgūdžių. Projektas, bendradarbiaujant 6-oms ir 10-oms klasėm, bus tęsiamas ir toliau.


Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2017-2018 m.m.