Saugi aplinka

Spalio 23 d. penktų klasių moksleiviams pamokos vyko kitaip nei visada. Tą dieną į mokyklą vesti civilinės saugos pamokos atvyko Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistė Danutė Pučkytė.

Pamokos metu moksleiviai buvo supažindinti su gamtoje tykančiais pavojais, mokomi kaip jų išvengti ir kaip elgtis, kad patiems nedaryti žalos mus supančiai aplinkai.
Be žaismingai pateiktos teorinės medžiagos, pamokos metu buvo rodomas civilinės saugos mokomasis filmas apie gamtinius pavojus.
Pamokos metu tiek vaikai, tiek mokytojai džiaugėsi, kad ši pamoka skyrėsi nuo įprastų tuo, jog vietoje žinių vertinimo pažymiais, pamokos dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Mokytojams atiteko saugų elgesį gamtoje propaguojantys civilinės saugos plakatai, moksleiviams - gyventojų perspėjimo ir informavimo trumpųjų pranešimų pagalba sistemą propaguojantys lipdukai ir skirtukai knygoms.

Kaip mus informavo pamoką vedusi specialistė, į mūsų mokyklą ji atvyko neatsitiktinai. Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba rugsėjo-lapkričio mėnesiais vykdo visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Saugi aplinka“, iš dalies finansuojamą Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo 2014 metų specialiajai programai skirtais asignavimais. Viena iš šio projekto veiktų ir yra civilinės saugos pamokų vedimas Vilniaus mieste veikiančiose švietimo įstaigose, į kurių tarpą pateko ir mūsų mokykla.


Previous page: 2014-2015 m.m.
Next page: Menų diena