Susitikimas Ispanijoje

2018 m. balandžio 15 - 21 dienomis gimnazijos direktorė Daiva Pilukienė, mokytojos Jūratė Dirginčienė, Edita Lukaševičienė, Vida Baublytė ir mokinių grupė (2d klasės - Agota Kliučinskaitė, Urtė Bujauskaitė, Uldė Smalakytė ir 3c klasės - Evelina Moroz, Austė Turauskaitė, Austėja Dapkūnaitė) dalyvavo Erasmus+ tarptautinio projekto „Kiekvienas mokinys yra svarbus“ darbiniame susitikime Ispanijoje, Linares mieste.
Susitikimo metu buvo pristatytos ir aptartos veiklos. Kelionės (programos) metu praplėtėme savo akiratį apie Ispanijos švietimo sistemą, stebėjome ir dalyvavome (demokratija) plakato kūrime. Lankėmes mokykloje, stebėjome mokinių veiklą, mokiniai turėjo galimybę dalyvauti video-pristatymo kūrime. Bendravome su mokyklos bendruomenės nariais, pristatėme savo šalį (prezentacija apie Lietuvą). Mūsų mokinės su mokytojomis turėjo galimybę dalyvauti tradicinės (ispaniškos) duonelės kepimo pamokoje. Vaikai gebėjo dirbti grupėse, stengėsi bendrauti anglų kalba.
Turėjome galimybę pažinti šią nuostabią šalį. Aplankėme Ubeda, Baeza, Cordoba miestus. Aplankėme trečią pagal grožį mečetę (Cordobos mieste). Buvo aptarta projekto dalyvių veikla.
Nutarta papildyti mokyklos stendą. Numatyta tiksli projekto (galutinė) dalyvių susitikimo vieta ir data (Turkija,Kutahya 2018 m.gegužės 6-12 d.).