Susitikimas Lietuvoje


Spalio 16-20 dienomis Tuskulėnų gimnazijoje vyko projekto dalyvių susitikimas. Kipro, Turkijos ir Ispanijos šalių mokytojai atvyko į susitikimą su mokiniais.
Projekto dalyviai pristatė savo sukurtus plakatus tema „Kokios yra vaikų teisės?“. Tikslas supažindinti mokinius su tolerancijos svarba, tolerantiškai priimti kultūrinius skirtumus. Projekto dalyviai šventė Pasaulinę vaikų dieną. Kūrė šūkius (skirtus šiai dienai paminėti). Pynė draugystės apyrankes. Dalyvavo Ebru meno edukacinėje veikloje. Turėjo galimybę sukurti savo unikalų darbą.
Pirmąją susitikimo dieną, po pasveikinimo koncerto, projekto dalyviai turėjo progą apsilankyti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Įvyko pažintis su Kauno miesto istorine praeitimi, pristatant Kauną, kaip miestą - tvirtovę, su jo unikalia architektūra. Svečiai lankėsi Anykščiuose, pažintinėje programoje „Nuo Puntuko iki Laimės žiburio“ - Lajų taku. Pažintis su Anykščių šileliu įvyko, keliaujant Eco traukinuku. Projekto dalyviai žaidė istorinius žaidimus Šeimyniškėlių (Vorutos) kalno istoriniame komplekse. Dalyvavo edukacinėje programoje „Duona kasdieninė“. Svečiai susipažino su mūsų etninės kultūros simboliu - duona. Pabuvojo viename labiausiai lankomų Rytų Europos miestų - Trakuose. Susipažino su miesto istorija. Dalyvavo edukacinėje veikloje „Muilo gamyba“. Aplankė Angelų kalvą.
Šventės uždarymo metu projekto dalyviams buvo įteikti sertifikatai. Svečius linksmino folkloro ansamblis „Poringė“.

Susitikimo Lietuvoje akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.