Susitikimas Lietuvoje birželio 5- 9 dienomis


Birželio 5-9 dienomis gimnazijoje vyko tarptautinio Erasmus+ projekto „Healthy citizens for a healthy future“ dalyvių susitikimas Lietuvoje.
Svečiai iš Lenkijos, Italijos, Ispanijos ir Turkijos susipažino su mūsų gimnazija, pateikė prezentacijas apie savo šalis, pristatė savo mokyklas. Mokykloje vyko forumas apie nutukimą, jo keliamas problemas ir kaip jų išvengti. Lietuvių komanda atsakinga už lankstinuko apie šias problemas sukūrimą, kuriame atsispindės visų komandų pasiūlymai​​. Susitikimo metu vyko draugiškos įvairių sportinių rungčių varžytuvės.
Projekto partneriai pirmą kartą lankėsi Lietuvoje, todėl jiems buvo labai įdomu susipažinti su mūsų šalimi ir Vilniumi. Mūsų mokyklos mokinių komanda supažindino svečius su sostinės senamiesčiu, pasakojo apie miesto istoriją, aplankė įžymiausias vietas, lydėjo į Vilniaus miesto savivaldybę. Projekto partneriai dalyvavo įvairiose edukacinėse programose Kernavėje, Anykščiuose, Trakuose. Tarptautinio vakaro metu dalyviai linksminosi su ansamblio „Poringė“ nariais.
Kitas projekto partnerių susitikimas įvyks Granadoje (Ispanija).