Užsienio kalbų savaitė


Balandžio 16-20 d. gimnazijoje vyko Užsienio kalbų savaitė. Savo mokiniams užsienio kalbų mokytojos parengė įvariausias viktorinas, projektus, žaidimus ir netradicines pamokas.


7c kl. mokiniai (mokytoja Kristina Kvietkutė) pristatė projektą apie Europos šalis, jų kalbas ir vėliavas.

 

4a ir 4d klasių mokiniai (mokytojos Alina Žutautaitė ir Kristina Kvietkutė) kūrė linksmus eilėraščius apie maistą ir pristatė savo mėgstamiausius patiekalus.

 

Anglų kalbos mokytojos Alinos Žutautaitės 4a ir 4b klasių grupės pristatė projektus: 4a grupė pristatė savo pasirinktus projektus laisva tema, o 4b grupė pristatė projektą „Kosminė erdvė“.


 

Balandžio 18 d. užsienio kalbų mokytojos visą gimnazijos mokytojų kolektyvą pakviestė paragauti patiekalų, pagamintų pagal tradicinius angliškus, vokiškus ir rusiškus receptus.

10a kl. mokiniai pristate 100 žodžių aprašymą „My Lithuania“,o 8a kl. mokiniai atliko kūrybinį anglų kalbos - grafikos projektą kurdami eileraščius Lietuvai (mokytoja Jūratė Dulinskienė).

 

Balandžio 19 d. vyko 9-12 kl. renginys „Dubbing Festival“ (mokytojos Alina Žutautaitė, Aušra Pranculienė, Kristina Kvietkutė). Mokiniai anglų kalba turėjo įgarsinti įvarių filmų ištraukas. Šis renginys labai patiko visiems renginio dalyviams, o patys originaliausi, kūrybiškiausi ir drąsiausi buvo apdovanoti prizais.

 

Vokiečių kalbos besimokantys mokiniai aktyviai dalyvavo užsienio kalbų savaitės renginiuose: mokėsi vokiškų dainų, eilėraščių, patarlių, ruošė viktorinos apie vokiškai kalbančias šalis klausimus (vokiečių kalbos mokytoja Gražina Bagdonavičiūtė).
7-ų klasių mokiniai paruošė renginį penktų klasių mokiniams, 6b ir 6d klasių mokiniai rinko gražiausią vokišką žodį. 11-okai ruošė koliažus apie vokiškai kalbančias šalis.


 

6a ir 6b klasių mokiniai iliustravo ir inscenizavo pasakas, 7b kl. ruošė „išleisti“ knygą apie sportą, o 8a klasės mokiniai pristatė savo šeimos medį (rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė).


Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.