5a ir 5b klasių mokinių darbų paroda „Užgavėnių kaukės“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė







 

10a klasės mokinių reljefų paroda „Zodiako ženklas“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė.



 

7a ir 7b klasių mokinių reljefų paroda „Portretas pagal Senovės Egipto meną“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė.





 

7b klasės mokinių darbai Australijos aborigenų meno tematika.
Mokytoja Jurgita Sprindžiūnienė.








 

7a klasės mokinių dailės darbų paroda „Mesopotamijos civilizacijos dievybės“
Dailės mokytoja Alberta Saukaitytė.





 

7a klasės mokinių dailės darbų paroda „Senovės Egipto dievai“
Dailės mokytoja Alberta Saukaitytė.





 

4-ų klasių skulptūros ir keramikos būrelio mokinių darbų paroda „Katės“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė.

 

5a ir 5b klasių mokinių darbų paroda „Mūsų miestas“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė.




 

7b klasės mokinių priešistorinės dailės interpretacijų paroda „Mokomės dailės istorijos. Priešistoriniai žvėrys“.
Dailės istorijos mokytoja Jurgita Sprindžiūnienė.

 

1a klasės mokinių piešinių paroda „Kalėdinių dovanų traukinys“.
Dailės mokytojos Alberta Saukaitytė ir Ingrida Umbrasaitė.

 

1b klasės mokinių piešinių parodos „Fantastiniai paukščiai" ir „Dažų paletės“.
Dailės mokytojos Alberta Saukaitytė ir Ingrida Umbrasaitė.


 

1b klasės mokinių piešinių paroda „Rudens gėrybės: musmirių diskoteka“.
Dailės mokytoja Alberta Saukaitytė.

 

2a ir 2b klasių mokinių piešinių paroda „Sniego seneliai“.
Dailės mokytojos Alberta Saukaitytė ir Ingrida Umbrasaitė.


 

Kompiuterinių piešinių paroda „Žiemos fantazija“
Informacinių technologijų mokytojos Regina Maigienė ir Renata Pileckaja.


 

4b klasės mokinių piešinių paroda „Vijokliai“.
Dailės mokytoja Eglė Gineitytė.

 

4c klasės mokinių piešinių paroda „Horizontas“
Dailės mokytojos Alberta Saukaitytė ir Ingrida Umbrasaitė.








 

6a ir 6b klasių mokinių darbų paroda „Paukščiai“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė.







 

7a ir 7b klasių mokinių darbų paroda „Vardas“
Skulptūros mokytoja Laima Bazienė.