2017-2018 m.m.



2017-2018 m.m. pasiekimai

 

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės 2017 fotokonkursas
Gimnazijos biblioteka
tapo laureate  ir laimėjo 5 puikias knygas.


 

XIX Lietuvos 5-8 klasių matematikos olimpiada, kurią organizavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas
Aldas Lenkšas
(8a kl.) užėmė II vietą savo amžiaus grupėje.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.

 

Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) 5-8 kl. matematikos olimpiada
Aldas Lenkšas (8a) užėmė III vietą savo amžiaus grupėje.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.

 

Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2018“
Karolis Šilaika (5a) laimėjo I vietą (matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič).
Greta Lazdinaitė (7b) - III vietą (matematikos mokytoja Rita Valatkaitė).

 

Lietuvos mokinių muzikos olimpiada
Julija Bakševičiūtė (9a) įvertinta III vietos laureato diplomu. Julija pristatė savo muzikinę kompoziciją „Nakties periodas“. Kūrybą padėjo įgyvendinti Jorigis Jasiūnas (9a) bei Agnė Pilypaitė (8a).
Muzikos mokytoja Laura Žaliumaitė.

 

Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkursas LABAS - 2018.
Lėja Šopauskaitė ( 7a kl. ) poezijos sekcijos II vietos laimėtoja.
Lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Guobienė.

 

XII-oji Vilniaus miesto gamtos mokslų olimpiada
Ieva Šapokaitė (6d kl.) ir Beata Pesliakaitė (6b kl.) užėmė II vietą.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.
Bernardas Miliauskas (5c kl.) užėmė II vietą.
Aldas Lenkšas (8a kl.) apdovanotas Pagyrimo raštu už puikių rezultatų pasiekimą.
Biologijos mokytoja Audronė Giedraitienė.

 

Tarpmokyklinis kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkursas „Žiemos spalvos“
Paulius Gečiauskas (IIa gimnazijos kl.) laimėjo I vietą.
Konkurse taip pat dalyvavo Giedrės Klimkaitės, Beatričės Dikčiūtės, Gabijos Gaižutytės (Ia gimnazijos klasė) ir Luko Bukėno (Ib gimnazijos klasė) darbai.
Informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.

 

Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos ir informacinių technologijų kūrybinių darbų konkursas „Kalėdinis žaisliukas“
Karolis Čeburnis (5a kl.) tapo nugalėtoju savo amžiaus grupėje, pagaminęs kalėdinį žaisliuką - laikrodį.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič ir informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.

 

Vilniaus miesto 8-ųjų klasių mokinių fizikos olimpiada
Aldas Lenkšas (8a kl.) laimėjo II vietą.
Fizikos mokytoja Asta Bernatavičienė.

 

Vilniaus miesto moksleivių žaibo šachmatų turnyras
Benediktas Šatkauskas (2 d kl.) laimėjo I vietą.

 

Konkursas „Vandens telkinių tyrimas"
Grupė 6b klasės mokinių užėmė III vietą.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

Nacionalinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“
Tarp 50 geriausių Lietuvos moksleivių:
Augustina Rimkevičiūtė (4 kl.) - 8 vieta,
Bernardas Miliauskas (5 kl.) - 22 vieta,
Ieva Šapokaitė (6 kl.) - 27 vieta,
Argaudas Liekis (4 kl.) - 29 vieta.
Augustina Rimkevičiūtė buvo pakviesta į konkurso laimėtojų apdovanojimų šventę. Ji apdovanota Padėkos raštu ir atminimo dovanėlėmis.
Tarp 30 geriausių Vilniaus miesto moksleivių:
Augustina Rimkevičiūtė (4 kl.) - 1 vieta,
Ieva Šapokaitė (6 kl.) - 5 vieta,
Bernardas Miliauskas (5 kl.) - 8 vieta,
Argaudas Liekis (4 kl.) - 10 vieta,
Ignas Varkulevičius (5 kl.) - 18 vieta,
Marius Dimša (3 kl.) - 26 vieta.
Informacinių technologijų mokytojos Regina Maigienė ir Renata Pileckaja.


Nacionalinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas
Tarp 50 geriausių Lietuvos moksleivių:
Andrius Paulauskas (9 kl.) - 35 vieta,
Beatričė Kregždaitė (10 kl.) - 37 vieta.
Tarp 30 geriausių Vilniaus miesto moksleivių:
Andrius Paulauskas (9 kl.) - 13 vieta,
Beatričė Kregždaitė (10 kl.) - 14 vieta.
Informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.

 

Vilniaus miesto Protų mūšis, skirtas Levo Tolstojaus biografijai ir filosofijai
11 klasės mokinių komanda (Edvin Zaripov, Edita Kovaliova, Romas Sčastinas, Elizaveta Moskaliova, Diana Vitukevič)  užėmė II vietą.
Rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Paroda - konkursas „R. Roždestvenskis ir „šestidesiatnikų poetinis pasaulis“
Aistė Dirginčiūtė (8a kl.) jau antrą kartą tapo  laureate.
Projekte ir parodoje taip pat dalyvavo Povilo Paulausko, Sesilės Balkevičiūtės ir Giedrės Klimkaitės (9a kl.) darbai.
Rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Tarptautinis šokių konkursas „SHOCK 2018“
Tuskulėnų gimnazijos šokių komanda TG Juniors Show dance pradedančiųjų kategorijoje užėmė I vietą.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.

 

Tarptautinis šokių konkursas - festivalis „SPACE 2018“
Šokių komanda TG Juniors iškovojo I vietą.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.

 

Respublikinis šokių konkursas „Jump 2018“
Gimnazijos komanda TG Kids buvo išrinkta geriausia 1-4 klasių kategorijoje.
TG Juniors
pelnė geriausių Show dance kategorijos taurę.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.


 

Šokių konkursas „iDance“
TG Kids komanda iškovojo II vietą, TG Juniors - I vietą ir pelnė Golden Performance taurę.
Roberta Raciūtė (6a kl.) pripažinta Geriausia šokėja 12 metų kategorijoje.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.

 

Projektinis Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos, Vilniaus šokių asociacijos ir Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos 1-4 klasių mokinių Respublikinis - mokyklinis pramoginių šokių konkursas „Vileišio taurė - 2018“
Gausus pradinukų būrys puikiai pasirodė konkurse ir iškovojo prizines vietas.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.


5-ų klasių mokinių mokyklinės gatvės šokių varžybos „Street Dance Rhythm - 2018“
Gimnazijos penktų klasių mokiniai šauniai pasirodė varžybose ir buvo apdovanoti medaliais, o geriausieji taurėmis.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.

 

XXV Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados 10-11 kl. Vilniaus miesto etapas
Meninio skaitymo konkurse gimnazijai atstovavo Edita Kovaliova (11a kl.).
Rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Rusiškos dainos festivalis „Rusiškos dainos kine“
Gimnazijos ansamblis (7-10 kl. mokiniai) su daina „Bremeno muzikantai“ tapo laureatais ir pelnė diplomą už gebėjimą perteikti kūrinio nuotaiką.
Muzikos mokytoja Laura Žaliumaitė ir rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija“
Konkurse dalyvavę mokiniai apdovanoti Padėkos raštais, jų darbai publikuojami interneto svetainėje http://kaledos.nkkm.lt.
Informacinių technologijų mokytojos Regina Maigienė ir Renata Pileckaja.

 

Bendrojo lavinimo mokyklų 5-12 klasių mokinių integruotas respublikinis matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS. Šių metų tema: „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“.
Konkurse dalyvavę gimnazijos 5-10 klasių mokiniai apdovanoti Padėkos raštais, jų darbai publikuojami konkurso internetinėje svetainėje http://www.superit.lt/konkursas
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič, informacinių technologijų mokytojos Regina Maigienė ir Renata Pileckaja.

 

Vilniaus miesto lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
Olimpiadoje dalyvavo Julija Bakševičiūtė (9a), Nojus Lesevičius (10b), Emilija Gulbinovič (11b), Kipras Stulginskas (11a).

 

Respublikinė bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 klasių mokinių kūrybinių ir tiriamųjų darbų konferencija „Skaityti - tai sėdėti ant pasaulio stogo“
Jorigis Jasiūnas (9a) skaitė pranešimą tema: „Filmai leidžia stebėti, knyga - pajusti".
Vilnė Kundrotaitė (11a) pristatė pranešimą tema: „Moteris K. Donelaičio poemoje „Metai".
Lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Rutkauskaitė.

 

Tarpmokyklinė chemijos viktorina „Chemija aplink“ Vilniaus Radvilų gimnazijoje
Mūsų gimnazijai atstovavo 9c klasės mokiniai Tomas Chmelevskis, Povilas Lekarauskas, Ieva Nastulevičiūtė, Ugnius Pelėda, Ugnius Prusevičius ir Darija Sumenkova.
Chemijos mokytoja Eglė Galkauskienė.

 

Gimnazijos Meninio skaitymo konkursas
Jame dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Iš 5-ų klasių geriausiai pasirodė Amandas Makarovas (5d), iš 6-8 klasių Greta Urbanavičiūtė (8a).
Į miesto konkursą atstovauti mokyklai siųsta Aistė Dirginčiūtė (8a), padeklamavusi Maironio eilėraštį „Tėvynės dainos" ir su klasės drauge jį papildžiusi liaudies dainos melodija.

 

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas
Gimnazijoje savo amžiaus grupėse daugiausiai taškų surinko Aldas Lenkšas (8a kl.), Tomas Chmelevskis (Ic gimnazijos kl.) ir Tilius Valančiūnas (IIb gimnazijos kl.).