Respublikinės futbolo varžybos „Pradinukų lyga“


1-4 klasių pradinukų mišri berniukų ir mergaičių komanda „Tuskulėnai“ dalyvauja respublikinėse futbolo varžybose „Pradinukų lyga“.
Komandą treniruoja istorijos mokytojas bei futbolo entuziastas Regimantas Jasiūnas, o organizaciniuose reikaluose talkina pradinių klasių mokytojos Rasa Nedzveckienė, Vilma Mankevičienė ir Ina Klimaitienė.

www.pradinukulyga.lt

 

Gegužės 4 dieną gimnazijos pradinukų rinktinė „Tuskulėnai“ dalyvavo III „Pradinukų lygos“ futbolo varžybų etape, kuris vyko Vilniaus „Versmės“ katalikiškoje gimnazijoje.
Mūsų varžovai buvo susitikimo šeimininkai, pradinukai iš „Žiburio“ pradinės mokyklos bei Liepkalnio pagrindinės mokyklos mažieji futbolininkai.
Visa „Tuskulėnų“ komanda šauniai gynėsi, atakavo, atliko puikius perdavimus, kontratakavo, todėl sėkmingai pateko į IV, paskutinįjį etapą!
Paskutinis etapas vyks gegužės 12 dieną, 13.00 val. mūsų gimnazijoje. Laukiame atvykstant varžovų iš Juodšilių „Šilo“ gimnazijos, Karalienės Mortos mokyklos ir Gabijos gimnazijos. Kviečiame palaikyti mūsų komandą! 

Balandžio 4 d. gimnazijos 1-4 kl. pradinukų komanda „Tuskulėnai" dalyvavo II etape futbolo Pradinukų lygos varžybose.
Mūsų varžovai buvo Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos komanda „Grigiškės“ bei Vilniaus „Ateities“ progimnazijos pradinukų komanda „Ateitis iš Ateities“.
II etapas „Tuskulėnų“ komandai buvo sėkmingas!

 

Kovo 22 dieną gimnazijos 1-4 klasių pradinukų mišri berniukų ir mergaičių komanda „Tuskulėnai“ startavo respublikinėse futbolo varžybose „Pradinukų lyga“.
Komanda varžėsi su E. Pliaterytės progimnazijos ir Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos komandomis. Po atkaklios kovos laimėjome II vietą!

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) sukurta „Pradinukų lyga“ siekiama suteikti 1-4 klasių moksleiviams smagaus laisvalaikio praleidimo alternatyvą ir galimybę žaisti futbolą mokyklų bendruomenėse. Lygos debiutiniam sezonui užsiregistravo 72 komandos iš Vilniaus, Telšių, Alytaus, Plungės, Mažeikių miestų ir rajonų.
Lygos dalyviams LFF ne tik suteikia galimybę varžytis bei aktyviai praleisti laiką žaidžiant futbolą, tačiau ir rėmėjų prizus: „Hummel“ sportinės aprangos komplektą, kamuolius, maisto papildų „Vitiron Kids“ įsteigtus firminius suvenyrus. Varžybų dalyvius atgaivina sultys „Elmenhorster VitaTigras“, sportuoti skatina elektroninis dienynas TAMO ir elektroninės pratybos EMA, apie lygą informuoja 15min.lt.