Antrokų veikla


Antrokų veikla 2018-2019 m.m.

2d klasės mokiniai (mokytoja Lina Voverienė) susipažino su gyvūnėliais.
 

Birželio 3 d. vyko 2c ir 2d klasės mokinių paspirtukų varžybos (mokytojos Rasa Nedzveckienė ir Lina Voverienė). Nugalėjo draugystė!

 

Gegužės 30 d. 2d klasės mokiniai (mokytoja Lina Voverienė) vyko į Anykščius. Dalyvavo edukacinėje pamokoje „Duonos kelias“, lankėsi „Arklių muziejuje“, prie Puntuko akmens, vaikščiojo Lajų taku.
 

Gegužės 27 d. 2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) lankėsi Vikingų kaime. 

Gegužės 21 dieną 2d klasėje (mokytoja Lina Voverienė) lankėsi miškininkas Raimundas Ereminas, jis vedė edukacinę pamoką „Pasimatuok eigulio kepurę“. Jis supažindino mokinius su miškininko profesija, kalbėjo apie medžius, miške gyvenančius žvėris, net atsinešė dėmėtojo elnio ragus, kuriuos kiekvienas galėjo palaikyti savo rankose.

 

2b klasėje edukacija su miškininku (mokytoja Nijolė Sakalauskienė). 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Anykščiuose: Arklio muziejuje, prie Puntuko akmens, sodyboje kepė duoną. 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) dalyvavo piešinių konkurse „Aš ir mano svajonių akiniai“.

 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Pelėdų parke. 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) pristatė projektą „Aš ūkininkas“.


 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) paruošė dovanėles mamytėms Motinos dienos proga.


 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) ruošiasi Šv.Velykoms.


 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Geležinkelio muziejuje. 

2b klasės mokinių (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) keramikos edukacija „Dovana mamai“.
 

3c (mokytoja Karolina Patapovaitė), 2d (mokytoja Lina Voverienė), 4b (mokytoja Greta Višumirskaitė) klasių mokiai vyko į Vilniaus „Skalvijos“ kino teatrą, kuriame vyko lietuvių režisieriaus Mindaugo Survilos filmo „Sengirė“ peržiūra.
Filmo metu mokiniai pažino Lietuvos girios bei miškų augalus, turėjo galimybę pastebėti Lietuvos gyvūnų gyvenimą, išgirsti jų garsus bei pasigrožėti magiškomis gamtos gyvenimo akimirkomis. Po filmo mokiniai turėjo progą susitikti su filmo „Sengirė"' režisieriumi Mindaugu Survila, bei pasidomėti rūpimais klausimais, apie filmo kūrybą.


 

2b klasės edukacija „Gedimino sapnas“ Valdovų rūmuose (mokytoja Nijolė Sakalauskienė).


 

Kovo 27 dieną, Tarptautinę teatro dieną, Tuskulėnų gimnazijos pradinukai minėjo tradiciniu „Menų dienos“ koncertu.
Pradinukai deklamavo eilėraščius, šoko ir skyrė gražiausias dainas atėjusiems žiūrovams. Buvo labai nuoširdu ir gražu!

Plačiau...


Kovo 15 d. gimnazijos pradinukai dalyvavo į gimnaziją atvykusių liaudies instrumentų studijos inscenizuotoje edukacinėje pamokoje - koncerte „Pasidirbau sau dūdelę“.
Mokiniai buvo supažindinti su liaudies instrumentais, kartu dainavo, šoko, vaidino bei patys išbandė instrumentų skambesį jais grojant. Buvo labai smagu!
 

Kovo 13 d. pirmokai bei 2d klasės mokiniai vyko į kino teatrą „Skalvija“ pažiūrėti filmo „Sengirė“, kuris buvo skirtas Žemės dienai paminėti bei artimiau susipažinti su mūsų autentiška gamta, jos grožiu ir noru dar la iau ją mylėti ir saugoti.

 

Kovo 5 d. gimnazijoje pradinių klasių mokiniai šventė Užgavėnes (organizavo pradinių klasių mokytojos Grėtė Vaišnorienė, Lina Voverienė, Greta Višumirskaitė, Karolina Patapovaitė, Sabina Žekytė). Senovėje žmonės galvojo, jog žiemą reikia varyti iš mūsų krašto, kitaip ji neišeis. Tad Užgavėnės ir buvo žiemos išvarymo šventė.
Mokytojai kartu su mokiniais persirengę įvairiais personažais šokdami, vaidindami, dainuodami, stebėdami kanapinio ir lašininio kovą, degindami Morę bandė išvaryti žiemą iš kiemo, vaišinosi Užgavėnių blyneliais.
Bibliotekoje 6a, 6b, 3a, 4b, 4c klasių mokiniai surengė kūybinių darbų parodą „Užgavėnių kaukės“.


Plačiau...

 

Vasario 28 d. pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos organizavo tradicinę gimnazijos Kaziuko mugę. Pradinukai gamino įvairiausius skanėstus bei rankdarbius, jais prekiavo ir, žinoma, įsigijo gaminių iš kitų prekeivių, grožėjosi kitų draugų pagamintais darbeliais bei smagiai leido laiką.


Plačiau...

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) vasario 26 d. bibliotekoje „Saulutė“  dalyvavo edukacijoje „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“.
 

Vasario 16-oji gimnazijoje paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtais renginiais „Širdys dainuoja Lietuvai". Gimnazijos mokiniai šią svarbią dieną su meile ir džiaugsmu giedojo tautišką giesmę, pasipuošę gražiausiomis lietuviui spalvomis - GELTONA, ŽALIA, RAUDONA. Skambėjo dainos, eilėraščių posmai skirti Lietuvai, nes - tai Tėvynė, tai gimtoji kalba, tai tradicijos ir papročiai, tai mūsų istorija, mūsų praeitis ir ateitis, tai mūsų laisvė.
Vasario 16-ajai skirti renginiai įrodė, kokia brangi mums tautos laisvė!Plačiau...

 

2b klasės mokinė Odrė Kirlytė (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) dalyvavo Vilniaus miesto 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkurse „Atrask rašto paslaptį“.


 

Sausio 14 dieną 1c, 1d ir 2a klasių mokiniai vyko į Vilniaus kamerinį teatrą pažiūrėtinuotykių spektaklį pagal švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren knygą „Emilis iš Lionebergos“. Vaikams spektaklis labai patiko.

 

Antrokai kartu su kitais gimnazijos mokiniais dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

 

2b klasės mokinėms Isabelai Zeynep Yenici, Odrei Kirlytei ir Arnitai Jokimaitytei (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) puikiai sekėsi Dailyraščio konkurse.
Odrė Kirlytė nugalėtoja tarp gimnazijos antrokų ir dalyvaus II ture Vilniaus mieste.

 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) organizavo ir dalyvavo gerumo akcijoje „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“. Bibliotekai padovanojo 69 knygas.

 

Gruodžio 21 d. 2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) vyko į teatrą „Lėlė". Vaikai žiūrėjo spektaklį „Baltos pasakos“ ir susitiko su Kalėdų Seneliu.
 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) kaimo sodyboje Kernavėje mokėsi gaminti kūčiukus, jais vaišinosi ir susitiko su Kalėdų Seneliu.
 

2a, 1a ir 1b klasių mokiniai (mokytojos Daiva Vaišvilienė, Rūta Gerasionienė ir Danguolė Vieniuvienė) Kalėdinėje šventėje „Lėlės" teatre...


 

2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) gruodžio 20 d. dalyvavo edukacijoje „Atsargus gatvėje“.
 

2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) gruodžio 17 d. dalyvavo gimnazijos bibliotekos renginyje „Advento skaitiniai“. Skaitė 8a kl. mokiniai.


 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Vilniaus Planetariume. Visiems patiko paskaita apie planetas.

 

Belaukiant šv. Kalėdų! Te nušvinta visos žvaigždės! Origamio būrelis, mokytoja Nijolė Sakalauskienė.


Pradinukai dalyvavo renginyje „Šiaurės šalių literatūros savaitė" gimnazijos bibliotekoje.


Plačiau...

 

2b klasės mokiniai gavo dovanų knygeles! Jas skaitome, spalviname, sprendžiame kryžiažodžius. Nuostabu! 

2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) dalyvavo edukacijoje Valdovų rūmuose. 

Lapkričio 6 d. 2b klasėse (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) svečiavosi vaikiškų knygelių autorius ir iliustruotojas Dainius Šukys. Jis supažindino vaikus su savo kūryba, kartu su jais piešė įvairių pasakų herojus.


 

Spalio-lapkričio mėn. ekspuojama pradinių klasių mokinių kūrybinių dailės darbų paroda „Rudens gėrybės".
Pirmų klasių tema „Grybai".
Antrų klasių - „Vaisiai".
Trečių klasių - „Daržovės".
Ketvirtų klasių - „Medžiai".
Parodos organizatorės-koordinatorės pradinių klasių mokytojos Nijolė Sakalauskienė ir Rūta Gerasionienė.


Plačiau...

 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Zoologijos muziejuje.

 

2a ir 2b klasių mokiniai (mokytojos Daiva Vaišvilienė ir Nijolė Sakalauskienė) dalyvavo edukacijoje „Molio Motiejukas“.
 

2c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Alpakų ūkyje. 

Spalio 2 d. 2b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) dalyvavo edukacijoje „Senoviniai žaislai ir žaidimai“ Žaislų muziejuje.


Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2017-2018 m.m.