Antrokų veikla


2015-2016 m.m. antrokų veikla


2a klasės geriausieji (mokytoja Rūta Gerasionienė). Sveikiname ir džiaugiamės!

 

2a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) mokslo metus palydėjo iškylaudami Anykščiuose. 

2b, 2d, 3a ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Danguolė Vieniuvienė, Gintarė Penkaitytė, Daiva Vaišvilienė ir Rasa Nedzveckienė) klausėsi paskaitos apie vandenį, jo apytakos ratą, atliko bandymus, žaidė žaidimus bei gilino žinias.
 

„Tau, mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai“ 2d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Penkaitytė) skubėjo pasveikinti mamytes Motinos dienos proga nešdami pirmuosius pavasario žiedus.


 

2c ir 2d klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją po Aukštaitiją. Mokiniai aplankė Labanorą, susipažino su daug įvairių gyvūnėlių ir daugiau nei 40 rūšių triušiukų, pabuvojo Ledakalnyje, dalyvavo šakočio kepimo edukacinėje programoje.

Plačiau...

 

Balandžio 12 d. nuskambėjo nuaidėjo tradicinė pradinukų Menų diena!
Šiais metais ši diena labai iškilminga! Teatro, muzikos ir šokių renginys buvo skirtas Tuskulėnų gimnazijos 50-mečio jubiliejui.

Plačiau...

 

Antrokai susitiko su vaikų rašytojų Tomu Dirgėla, kuris pristatė savo kurtas knygeles. Antrokai nusipirko autoriaus T. Dirgėlos knygą „Apie raganą ŠiokiąTokią“ bei gavo autoriaus autografą.


 

Antrokų komanda (mokytoja Rūta Gerasionienė) Vilniaus miesto 2 klasių mokinių varžytuvėse „Saugau ir kuriu Lietuvą“ laimėjo III vietą.
Sveikiname!

 

2a klasės mokiniai su studente Jolanta išmargino margučius Velykoms!

 

Antrokai dalyvavo renginiuose „Be patyčių“ - žiūrėjo „Draugystės“ filmus bei juos aptarė.


 

2b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) kovo mėnesį lankėsi priešgaisrinėjė techninėje parodoje. Čia jie susipažino su Lietuvos priešgaisrine apsauga, jos raida bei gaisrų gesinimo technika, įgijo žinių apie saugų elgesį gaisro metu, apžiūrėjo šiuolaikinius gaisrinius automobilius. 

Švaros diena 2a klasėje (mokytoja Rūta Gerasionienė). 

2b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) vasario mėnesį lankėsi kino teatre ,,Pasaka“. Mokiniai ne tik žiūrėjo filmą „Skrendantys paukščiai", bet ir dalyvavo pažintinėje ekskursijoje kino teatre. Vaikai susipažino su kino operatoriaus darbu, kino projektoriaus veikimo principu bei pagrindinėmis kino rodymo priemonėmis.


 

Tradicinė pradinukų Kaziuko mugė.

Plačiau...

 

Mūsų mokykloje lankėsi Palangos insektariumo darbuotojai, kurie pristatė puikią edukacinę pamoką „Nariuotakojai mokykloje“ mokyklos pradinukams.
Edukacinės pamokos metu mokiniai turėjo galimybę iš arti stebėti vorus paukštėdas, skorpionus, gyvalazdes, tarakonus, šimtakojus... Sužinojome begalę įdomybių, naujų faktų apie mažuosius gyvūnėlius, jų įpročius, maitinimosi ypatybes, gynybos būdus... Pamoka buvo labai įdomi! 

2b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) dalyvavo Užgavėnių šventėje mokykloje. 

2d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Penkaitytė) nuo ryto linksmai šventė Užgavėnes ir skanavo blynus.
 

2-ų klasių mokinės dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Ir knyga mane augina“ I etape.

 

2a klasės mokinių (mokytoja Rūta Gerasionienė) pilietinė akcija Laisvės gynėjų dienai paminėti „Atmintis gyva, nes liudija“.


 

2a klasės mokinių edukacinė programa „Kalėdų burtai" (mokytoja Rūta Gerasionienė).
Mokiniai giedojo kalėdines giesmes, „degino savo negerus darbus", traukė burtus, vėlė eglutes, skanavo kaimiškų bulvinių blynų, o taip pat dalijosi puikia nuotaika! Buvo smagu, kai Kalėdų Senis atidarė dovanų maišą...

Plačiau...

 

2a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) dalyvavo gimnazijos bendruomenės adventinėje akcijoje „Gabalėlis džiaugsmo“.

 

Pradinių klasių mokiniai stebėjo mokyklos teatro studijos sukurtą spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai“. 

2b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) gruodžio mėnesį lankėsi Vievio malūne. Čia antrokai dalyvavo edukacinėje programoje - mokėsi kepti kūčiukus, žaidė žaidimus.

Plačiau...

 

2a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) mokyklą puošė „Angelais" ir rašė laiškus-sveikinimus Australijoje gyvenantiems lietuviams.


 

2c ir 2d klasių mokiniai (mokytojos Grėtė Vaišnorienė ir Gintarė Penkaitytė) vyko į žaislų muziejų ir dalyvavo edukacijose „Seniausi Lietuvos žaislai" bei „Jaunieji archeologai".

Plačiau...

 

2d klasę, sutinkant Advento laiką, aplankė nuostabūs baltieji angelai (mokytoja Gintarė Penkaitytė).
 

Antrokai dalyvavo susitikime su policijos bičiuliu Amsiu ir išklausė paskaitėles apie saugų eismą.
 

2a klasės mokiniai dalyvavo dailės projekte „Jūtatė ir Kastytis“ (mokytoja Rūta Gerasionienė).

Daugiau projekto akimirkų...

 

2d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Penkaitytė) dalyvavo akcijoje „Būk matomas" ir savo striukes pasipuošė šviesą atspindinčiais atšvaitais.
 

2b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė ) taip pat dalyvavo akcijoje ,,Būk matomas".
 

2a klasės mergaitės (mokytoja Rūta Gerasionienė) dalyvavo dailyraščio konkurse. Nugalėtoja išrinkta Izabelė Sokolovaitė. Sveikiname!

 

Rugsėjo mėnesį 2b klasės mokiniai (mokytoja Danguolė Vieniuvienė) lankėsi Trakuose. Jie ne tik apžiūrėjo ežerų apsuptą Trakų pilį, susipažino su šio miestelio istorija, bet ir dalyvavo edukacinėje programoje „Šokolado gaminimo šou".

 

Antrokai dalyvavo tradicinėje pradinių klasių mokinių rudens gėrybių parodoje „Rudenėlio išdaigos".

Daugiau nuotraukų...

 

2a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) sveikina mokyklą 50-mečio proga! Skiriame savo pagamintas lėlytes: „Mes maži ir darbeliai mūsų nedideli..., bet į juos įdėjome visą savo širdutę".
 

2d klasės mokiniai (mokytoja Gintarė Penkaitytė) rudenėlį pasitiko kūrybiškai. 

2a klasės mokiniai (mokytoja Rūta Gerasionienė) mokslo metus pasitiko iškylaudami!

Džiugios akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: 2014-2015 m.m.