Antrokų veikla


Antrokų veikla 2016-2017 m.m.

Gegužės 3 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) vyko į Varėnos rajone Pamerkių kaime esančią sodybą „Grikucis“. Edukacinė programa „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“.

Plačiau...

 

2017 m. vasario-balandžio mėn. šalies baseinuose tęsėsi „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje-2017" mokymo plaukti projektas. Projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos 2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė). Užsiėmimai vyko Vilniaus moksleivių sveikatos centre Žirmūnuose.​

Plačiau...

 

Balandžio 6 dieną Tuskulėnų gimnazijos pradinukai kvietė visus artimuosius į menų dienos koncertą „Dainuoju Lietuvai pavasarį“. Mokiniai skyrė gražiausius žodžius, dainas bei šokius.

Plačiau...

 

2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) margino margučius ir dalyvavo Santariškių konsultacinio mokymo centro organizuotoje Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailės ir technologijų darbų parodoje „Riedėkit, margučiai“.

 

2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) su savo sukurtais margučiais vyko į VCUP, kur dalyvavo prekybos centro organizuojamame projekte „Velykinis medis“.

 

Kovo 22 dieną gimnazijos 1-4 klasių pradinukų mišri berniukų ir mergaičių komanda „Tuskulėnai“ startavo respublikinėse futbolo varžybose „Pradinukų lyga“.
Komanda varžėsi su E. Pliaterytės progimnazijos ir Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos komandomis. Po atkaklios kovos laimėjome II vietą!
Komandą treniruoja istorijos mokytojas bei futbolo entuziastas Regimantas Jasiūnas, o organizaciniuose reikaluose talkina pradinių klasių mokytojos Rasa Nedzveckienė, Vilma Mankevičienė ir Ina Klimaitienė.

Plačiau...

 

Kovo 20-26 dienomis jau aštuntą kartą visoje Lietuvoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir mūsų gimnazija.
Pirmadienį prasidėjo „Dovanok apsikabinimą“ akcija, ji vyko visą savaitę.
Antradienį mokykloje pakabinta, draugystės tematika paruoštų emblemų paroda. Emblemas kūrė 1-10 klasių mokiniai, kartu su savo auklėtojais.
Ketvirtadienį vyko „Dovanok apsikabinimą“ akcijos uždaromasis renginys „Ar apkabinsime mokyklą“. Smalsieji mokiniai, pedagogai, administracija bei švietimo pagalbos specialistai bandė išsiaiškinti, ar įmanoma apkabinti gimnaziją. Galime pasidžiaugti, mokykla buvo apkabinta! 

Gimnazijoje kovo 3 d. vėl organizuotas tradicinis pradinukų renginys - Kaziuko mugė, kuris kasmet susilaukia didelio pasisekimo.


Plačiau...

 

Kovo 2 d. mokyklos antrokai „Saulutės“ bibliotekoje susitiko su knygų autoriumi ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi.
Įdomu buvo sužinoti, kodėl rašytojas sugalvojo kurti knygas ir kaip jos kuriamos, kiek jam metų ir daug įdomių dalykų. O kaip smagu gauti autografą!


 

Vasario 14 d. 2a klasės mokiniai (mokytoja Vilma Mankevičienė) LEU Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto Oranžerijoje klausėsi pasaulio pažinimo pamokos „Vasara po stogu“.
Jos metu mokiniai pamatė daugybę augalų, turėjo galimybę juos iš arčiau apžiūrėti, paliesti, sužinojo, kad oranžerijoje yra augalų iš visų pasaulio žemynų.


 

Artėjant Užgavėnių šventei 2a klasės mokiniai (mokytoja Vilma Mankevičienė) apsilankė Vilniaus etninės kultūros centre. Ten papjė-mašė technika gamino Užgavėnių kaukes. 

Sausio13-ąją pirmos pamokos metu istorijos mokytojas Regimantas Jasiūnas 2a ir 2b klasės mokiniams papasakojo apie įvykius, kurie vyko Lietuvoje 1991 metais naktį iš sausio 12-osios į sausio 13-ąją.
 

2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvavo „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje-2016“ mokymo plaukti projekte.
Gruodžio pradžioje baigėsi pirmasis šio projekto etapas. Visi dalyvavusieji gavo Pažymėjimus.

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) organizavo adventinę vakaronę „Šv. Kalėdų belaukiant“.

 

Gruodžio 19 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) vyko į Vievio „Malsenos“ malūną.
Mokiniai patys darė, kepė ir ragavo kūčiukus. Laukdami kol kūčiukai iškeps, vaikai smagiai žaidė, sužinojo, kokie yra miltai ir iš ko jie gaminami.

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) lankėsi Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Atvažiavo Kalėda“. Senoviškoje gryčioje prisiminėme tradicijas, susitikome su Kalėda, būrėme ir žaidėme...

 

Gruodžio 19 dieną antrokai lankėsi Anykščiuose, Arklio muziejuje. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Prie balto Kūčių stalo“.
Susėdę duonkepės sušildytoje gryčioje vaikai susipažino su Kūčių ir šv. Kalėdų tradicijomis. Sodybos šeimininkė papasakojo apie Advento laikotarpį, kokios buvo Kūčių dienos tradicijos, kaip senoliai puošdavo eglutę. Antrokai sužinojo apie Kūčių vakaro papročius, tradicinio stalo paruošimą bei valgių simboliką, ragavo juos. Po simbolinės Kūčių vakarienės išgirdo apie senolių ateities spėjimus, patys galėjo išbandyti burtus.
 

2c klasės mokiniai Deimantė Dabrovolskaitė, Evelina Moroz, Tauras Sakalauskas ir Simas Valančiūnas (mokytoja Vida Baublytė ir IT mokytoja Regina Maigienė) dalyvavo Kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų, animacijos konkurse „Žiemos fantazija".

 

Antrokai dalyvavo gimnazijos bendruomenės akcijoje „Dovanokime gabalėlį džiaugsmo“. Akcijos metu rinkome gardėsius, kuriais nudžiuginome tuos, kuriems trūksta ne tik maisto, bet ir dėmesio.


 

Gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus tarptautinio projekto „Erazmus+" partnerių mokyklų mokiniams. Į šią smagią veiklą įsitraukė ir mokinių šeimos nariai.
Pagaminti atvirukai keliaus į Ispaniją, Italiją, Turkiją, Kiprą, Lenkiją - į tarptautinių projektų „Erasmus+" mokyklas. Kiekvienas atvirukas išskirtinis, originalus. Mokinukai juos kūrė įvairia technika, įdėjo daug šilumos ir meilės.

Plačiau...

 

2b klasės mokiniai, padedami dailės mokytojos Rūtos Tamuliūnienės, džiaugėsi pirmaisiais savo pagamintais keramikos darbais.

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) lapkričio mėn. lankėsi Vilniaus paveikslų galerijoje, kur dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Vilniaus miesto pasakos“.


 

Lapkričio mėnesį antrokai dalyvavo diktanto konkurse. Dalyviai apdovanoti padėkos raštais, prizinių vietų nugalėtojai - padėkos dovanomis.
Sveikiname 2b klasės mokinį Marių Dimšą (mokytoja Jūratė Dirginčienė) diktanto konkurse užėmusį pirmąją vietą!

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) lapkričio mėn. vyko į Lietuvos rusų dramos teatrą į spektaklį - žaidimą „Stebuklingoji kreidelė“. Grįžome pilni įspūdžių.

 

Lapkričio 22 d. 2b ir 2c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) lankėsi Lietuvos rusų dramos teatre. Mokiniai dalyvavo spektaklyje-žaidime „Stebuklinga kreidelė“ ir keliavo po seną ir paslaptingą teatro pastatą, kuriame jų laukė nuotykiai. 

Lapkričio 16 dieną Tuskulėnų gimnazijos bendruomenė minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną.
Antrokai gamino baltus paukščius.


Plačiau...

 

Spalio 28 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvavo Klaipėdos jūrų muziejaus edukacinėje pamokoje „Kurėnas - žvejo namai“. Mokiniai patys pasigamino savo kurėnus.


 

Spalio 10 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) minėjo Pasaulinę KOŠĖS dieną. Valgėme skanią košę ir aptarėme sveiką maistą.

 

Spalio 13 d. 2b ir 2c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) susitiko Vilniaus miesto Viešosios policijos skyriaus pareigūnėmis.

 

2b klasės mokinė Beatričė Paknytė spalio mėn. dalyvavo pasaulio šachmatų čempionate Batumyje (Gruzija) 8-mečių ir jaunesnių mergaičių grupėje.
Surinkusi 6 taškus iš 11 galimų, užėmė solidžią 29 vietą iš 85 dalyvių. Iš dalyvavusių Europos dalyvių buvo 12.
Džiaugiamės Beatričės pasiekimais!


 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) dalyvavo žaidimų popietėje. O kad būtų smagiau - pavirtome įvairiais žvėreliais!
2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) dalyvavo Klaipėdos jūrų muziejaus edukacinėje pamokoje „Vėtrungių keliais aplink marias“.

 

Spalio 10 d. 2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) minėjo KOŠĖS dieną. Skanavome ir aptarėme košės naudą.


 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) paminėjo TARPTAUTINĘ ŠYPSENOS dieną. Šypsokimės ir dalinkime šypsenas kitiems!

 

2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvauja Lietuvos 2-3 klasių mokinių mokymo plaukti projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje-2016“. Projektą koordinuoja ir administruoja Lietuvos plaukimo federacija, o finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
Gimnazijos mokiniams užsiėmimai vyksta Vilniaus moksleivių sveikatos centre Žirmūnuose. Mokiniai projekte dalyvaus gruodžio mėn. pabaigos.

Plačiau...

 

Rugsėjo 30 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvavo netradicinėse pamokose „Rudens vitaminų fiesta“.

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) supranta rudens gėrybėse slypinčių vitaminų naudą organizmui ir noriai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Rudens vitaminų fiesta“.


 

Visi mokyklos antrokai dalyvavo tarptautiniame projekte „Eismo gyvatėlė“.

 

Rugsėjo 1-oji 2c klasėje (mokytoja Vida Baublytė).


Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.