Ketvirtokų veikla


Ketvirtokų veikla 2019-2020 m.m.


Paskutinės pamokos akimirkos...
Gero kelio... Sėkmės...

4d klasės mokytoja Edita Lukaševičienė


 

4d klasės mokinė Agota Kliučinskaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo Kauno miesto savivaldybės, Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos organizuotame piešinių konkurse „Mano mamos portretas“. Agota ir nuotoliniu būdu geba dalyvauti įvairiuose piešinių konkursuose.

 

4d klasės mokinė Agota Kliučinskaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) ir karantino metu stengiasi nesėdėti rankų sudėjusi. Ji dalyvavo Lietuvos zoologijos sodo, virtualiame piešinių konkurse „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“, kuriame pristatė savo darbelį „Rimtas chameleonas“.

 

4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) nepamiršta ir karantino metu savo darbelius eksponuoti Padlet aplinkoje - paroda „Margutis“. Taip pat mokiniai dalyvavo respublikinėje parodoje „Velykų margutis“.

 

Vasario mėnėsį 4d klasės mokinės Smiltė Nečiūnaitė, Urtė Bujauskaitė, Agota Kliučinskaitė ir Agota Kuncaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“, kuris vyko Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje.


 

Vasario 27 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje apžvalginėje ekskursijoje ir populiariausioje edukacinėje programoje „Iliuzijos - mokslas, mistika ar apgaulė?“.
Muziejuje mokiniai susipažino su įvairiais muziejaus eksponatais, sužinojo, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas, pareidolija ar dirbtinės perspektyvos. Vaikai susipažino su judančiais paveikslėliais, gėrėjosi 3D anaglifais ir interaktyvių eksponatų pagalba atrado stulbinančių optinių apgaulių.

 

Vasario 26 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Užgavėnės ir jų papročiai“. Užsiėmimą organizao gimnazijos bibliotekos darbuotoja Janina Kažukauskienė ir Ia klasės mokiniai. Mokiniai sužinojo apie šios šventės tradicijas, žaidimus, tradicinius valgius, dalyvavo smagioje viktorinoje.

 

Vasario 26 d. 4d klasės mokinys Radvilas Vanagas (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo Vilniaus miesto 2–4 klasių matematikos olimpiadoje, kuri vyko Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje.

 

Vasario 25 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo Užgavėnių šventėje (organizavo pradinių klasių mokytojos Lina Voverienė, Karolina Patapovaitė, Grėtė Vaišnorienė).
Šventės metu mokiniai supažindino visus su Užgavėnių šventės tradicijomis, reikšme, visi vaišinosi blynais, buvo gausu smagių dainų bei žaidimų, šokių kartu su muzikos mokytoju Arvydu Kirda.

Plačiau...

 

4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) Kajus Pupelis, Kernius Pocius, Radvilas Vanagas, Mantas Biekša (geriausi rezultatai mūsų gimnazijos ketvirtoko) ir Benediktas Šatkauskas dalyvavo informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“.

 

Vasario 13 d. 4c ir 4d klasių mokiniai (mokytojos Karolina Patapovaitė ir Edita Lukaševičienė) dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Žemėlapis - mano draugas“, kuriuos vedė kartografė Jovita Žemaitienė. Ji, kartu su mokiniais, aptarė kas yra gaublys, žemėlapis, koordinatės, mastelis. Išaiškino kam ir kaip kuriami žemėlapiai, supažindino su žemėlapio pagrindinėmis dalimis. Vaikai pamatė ir patyrinėjo įvairius Pasaulio ir Lietuvos žemėlapius, taip pat susipažino su aklųjų žemėlapiu, Europos mitinių būtybių bei inžineriniu topografiniu žemėlapiais. Per edukaciją kartografė paaiškino vaikams, kaip žmonės orientavosi, keliavo senovėje, kokie buvo jų žemėlapiai, kam reikalingos koordinatės, kaip žemės rutulys nugula į popieriaus lapą. Taip pat mokiniai praktiškai analizavo žemėlapių detalumą, vertino atstumus, tyrinėjo sutartinius ženklus.


 

4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) pristatė projektą „Pasaulio religijos“. Sužinojome, kas yra religija? Koks pasaulio religijų išpažinėjų skaičius? Kas yra krikščionybė, islamas, hinduizmas (induizmas), budizmas, judaizmas? Išgirdome apie pasaulio religijų simbolius, apie šventąsias knygas, kokiems dievams meldžiasi tikintieji (skirtingų religijų).

 

Sausio 30 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi planetariume, paskaitoje Žemė-Saulės planeta. Mokiniai sužinojo, kokia visa Žemė. Jos forma, dydis ir spalva. Kaip ji laikosi? Kodėl būna diena ir naktis, žiema ir vasara? Žemę supanti erdvė ir jos žvaigždėtas dangus. Metų laikai ir jų spalvos kitose Saulės planetose. 

4d klasės mokiniai Armantas Timukas, Urtė Bujauskaitė ir Norbertas Voroneckij (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo parodoje-konkurse „Lietuva iš arti ir toli“, kuri vyko Tuskulėnų gimnazijoje.

 

4b klasės mokinys Arnas Valasevičius (mokytoja Rima Černiauskienė) dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Žodžiai iš vaiko širdies“ II etape, kuris vyko Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje.

 

4d klasės mokinės Viltė Gataveckaitė ir Edilija Stanišauskaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo didžiausioje Baltijos šalių parodoje „PET SHOW LIETUVA“ piešinių konkurse.

 

Sausio 14 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja Karolina Patapovaitė) lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje ir turėjo pažintinę ekskursiją. Ekskursijos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su visomis muziejaus ekspozicijomis.
Ekskursijos pabaigoje mokiniai turėjo galimybę interaktyvios technikos mokslo ekspozicijoje pasisverti mėnulyje, sukurti elektros grandinę ir išbandyti dar daug smagių eksponatų, o kartu prisiminti fizikinius dėsnius ir jų taikymo kasdienybėje pavyzdžius.
 

4d klasės mokinė Kamilė Starkauskaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo Tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2019 Rudens sesija“.

 

4d klasės mokinė Urtė Bujauskaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) tapo laureate tarptautinėje pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse „DAIKTAI ATGYJA", kuri buvo skirta vaikų rašytojui, dailininkui Kęstučiui Kasparavičiui.
Sveikiname!

 

Gruodžio 19 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) vyko į V. Kasiulio muziejų, kur dalyvavo labai įdomioje ir linksmoje kalėdinėje edukacijoje. Šia edukacija siekiama vaikus supažindinti su Šv. Kalėdų tradicijomis ir papročiais, įdomiausiomis švenčių ypatybėmis.
Mokiniai klausėsi kalėdinės pasakos. O linksmiausia dalis, kai edukacijos metu vaikai patys pasigamino įvairius kalėdinius žaisliukus, pagal savo nuotaiką, mėgstamas spalvas, fantaziją ir kūrybą. Buvo smagu stebėti, kaip lengvas, švelnus, vilnos pluoštas kruopščiai triūsiant virsta žaviu stebuklu.


 

Gruodžio 18 d. ketvirtokai kartu su kitais gimnazijos pradinukais dalyvavo kalėdiniame gimnazijos 3c klasės mokinių spektaklio „Grybų karas" ir šeštokų šokio spektaklio „Užmigę žaislai" pristatyme.


 

Gruodžio 17 d. šv. Kalėdų proga 4c ir 4d klasių mokinai (mokytojos Karolina Patapovaitė ir Edita Lukaševičienė) lankėsi Trakuose - Kalėdų senelių sostinėje, kur jų laukė įvairios linksmybės.Plačiau...

 

Gruodžio mėnesį 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo tarptautiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“, kurį organizavo Dailės mokytojų asociacija.

 

Gruodžio mėnesį 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) gimnazijos bibliotekai pristatė originalius, įvairių formų, medžiagų sukurtus kalėdinius žibintus. Vaikai turėjo galimybę pademonstruoti savo kūrybiškumą, sumanumą, išradingumą ir originalumą.


 

Šv. Kalėdos - ypatingas metas, visi mes laukiame ir džiaugiamės šia švente. Norėdami, kad šią nuotaiką pajustų ir vieniši senoliai, 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) surengė Kalėdinę savanorišką akciją Senjorų globos namuose.
Aplankėme senelius, kurie mus pasitiko labai šiltai ir džiaugsmingai. Buvo smagu matyti šypsenas ir džiaugsmą veiduose, norą pabendrauti. Mokiniai su meile paruošė daug Kalėdinių sveikinimų ir saldžių dovanų senoliams.


 

Skaitymas balsu, būnant su kitais, vienijantis užsiėmimas. Priverčia įsiklausyti ir išgirsti. Knyga tampa artimesnė ir mielesnė. Skaitymas balsu praplečia vaikų žodyną, skatina smalsumą ir kūrybiškumą.
Gruodžio 6 d. gimnazijos bibliotekoje 9a ir 4d klasių mokiniai (mokytoja E.Lukaševičienė) kartu balsu skaitė kalėdinę H. K. Anderseno pasaką „Eglutė“. Taip pat kalbėjosi apie artėjančias šventes.

 

Gruodžio mėnesį 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo projekte „Saulės sistema“. Mokiniai rinko, kaupė informaciją apie Saulę, apie aplink ją skriejančias planetas ir kitus kūmus. Savo atliktus darbus pristatė klasės draugams. Ketvirtokams ši veikla buvo įdomi ir naudinga.


 

Lapkričio 11-15 dienomis ketvirtokai kartu su kitais gimnazijos mokiniais dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiuose. Savaitės iniciatorė bibliotekininkė Janina Kažukauskienė.
Šių metų literatūra ir tema: mažiausiems - Pepė Ilgakojinė švenčia gimtadienį, iš knygos „Pepė Ilgakojinė", aut. Astrid Lindgren; paaugliams ir jaunimui - Sofijos pasaulis, aut. Jostein Gaarder. Šie metai yra ypatingi, nes asociacijos Norden Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje švenčia savo 100-ąsias metines.


Plačiau...

 

Jau ketvirti metai, kai 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo nacionaliniame konkurse „Matematikos ekspertas 2019“. Tai interaktyvus konkursas, kuris įkvėpė vaikus mokytis matematikos, naudojantis 10Monkeys Math World programa.

 

Lapkričio 19 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja Karolina Patapovaitė) lankėsi Valstybės pažinimo centre, kuriame mokiniams vyko edukacinis užsiėmimas „Aš - pilietis“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kuo skiriasi valstybės gyventojas ir pilietis? Ar mokiniai yra piliečiai? Jei taip, kaip jais tapo? Ar gali pakeisti arba netekti savo pilietybės? Edukacijos metu mokiniai susipažino su pagrindiniais pilietybės įgijimo būdais, taikomais Lietuvoje ir pasaulyje.
Pasibaigus edukacijai mokiniams buvo įteiktos priesaikos simbolizuojančios jų pilietybę. Džiugu būti Lietuvos piliečiu!
 

Lapkričio 18 d. Tuskulėnų gimnazijoje lankėsi sporto klubo „Ąžuolas“ atstovai. Jie supažindino 4c  ir 4d klasių mokinius (mokytojos Karolina Patapovaitė ir Edita Lukaševičienė) su pagrindiniais orientacinio sporto principais ir priemonėmis: žemėlapiu, trasa, svarbiomis taisyklėmis. Šis sportas yra pagrįstas principu: įveikti žemėlapyje nurodytą trasą užtrunkant kuo mažiau laiko.
Mokiniams iškilo pagrindiniai iššūkiai: suvokti vietovės atvaizdavimą žemėlapyje ir sugebėti pasirinkti greičiausią kelią tarp nurodytų punktų. Vaikai turėjo galimybę išmokti naudotis kompasu ir žemėlapiu. Su geromis emocijomis visi vaikai pasiekė nurodytą tikslą! 

Lapkričio 15 d. 4a ir 4d klasių mokiniai (mokytojos Zina Bražiūnienė ir Edita Lukaševičienė) vyko į LVJC, kur šurmuliavo naujos programos „Stepono nuotykiai, tyrinėjant gamtos reiškinius“, mokykloms atidarymo renginys. Dirbtuvėse vaikai gavo įdomios veiklos, keliavo po atviras centro erdves, darė realaus bokšto maketą iš šiaudelių, konstravo katapultą, sukūrė net patį robotuką Steponą.

 

Lapkričio 13 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja Karolina Patapovaitė) lankėsi Vilniaus universiteto planetariume, kuriame stebėjo edukacinę pamoką „Į kosmosą skrenda žmogus“. Edukacijos metu mokiniai turėjo galimybę sužinoti apie pirmuosius astronautus skridusius į kosmosą, išsilaipinusius mėnulyje bei apie kuriamas raketas kelionėms į kosmosą. Sužinojo, kas yra Kosminė stotis ir kokius bandymus joje atlikinėja astronautai. 

Lapkričio 12 d. 4c ir 4d klasių mokinės (mokytojos Karolina Patapovaitė ir Edita Lukaševičienė) dalyvavo diktanto konkurse. Tikslas: ugdyti mokinių poreikį tobulinti rašytinės kalbos ir rašto kultūros gebėjimus, skatinti mokinius domėtis gimtąja lietuvių kalba.

 

Lapkričio 6 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja Karolina Patapovaitė) turėjo netradicinę pamoką skirta paminėti Tarptautiniai pyragų dienai. Pamokos metu mokiniai smaguriavo įvairiais pyragais, dalinosi pyragų receptais bei kepimo būdais. Aptarė, kad svarbu mokėti dalintis, padėti kitiems iškilus bėdai bei formuoti draugišką klasės aplinką ir atmosferą smaguriaujant ir dalinantis skanėstais. Pamoka neprailgo ir prabėgo su džiaugsmu. 

Lapkričio 5 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje prie Aplinkos ministerijos. Mokiniams buvo pateikta informacija apie Lietuvos saugomas teritorijas. Nacionalinio lankytojų centro ekspozicijos tema „Saugomos teritorijos. Kelionė gyvenimo ratu“ atspindėjo ritmą ir cikliškumą.
Vaikams ekspozicija buvo ne tik įdomi turiniu, bet ir buvo stebinanti vizualiais sprendimais. Mokiniai pasijuto tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą - debesys. Ekspozicijoje buvo gausu interaktyvių žaidimų.


 

4d klasės mokinių (mokytoja Edita Lukaševičienė) darbeliai, skirti Helovino (Halloween) dienai.

 

Rugsėjo 30 d. - spalio 27 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo sveikatingumo projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.
Projekto tikslas: bendradarbiaujant su tėvais, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą.

Plačiau...

 

4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo dailaus rašto konkurse. Išrinkome klasėje dailiausiai rašančius mokinius.

 

Spalio 15 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja Karolina Patapovaitė) turėjo netradicinę edukacinę pamoką „Tropiniai drugeliai iš arti“. Edukacinės pamokos metu mokiniai turėjo galimybę pamatyti apie 15-20 gyvų tropinių drugelių rūšių, sužinoti visą drugelio gyvenimo ciklą nuo kiaušinėlio iki drugelio, pasigrožėti stebuklingais raštais, sužinoti keistus drugelių vardus bei jų mitybos įpročius. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę sugalvoti norą ir pašnibždėti drugeliui, kad tas noras kuo greičiau išsipildytu.

 

Vilniaus Tukulėnų gimnazijoje vyko 2019-2020 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Vilniaus miesto moksleivių žaidynių kvadrato varžybos.
Mūsų gimnazijos 4c ir 4d klasės mokinių komanda (mokytojos Edita Lukaševičienė ir Karolina Patapovaitė) varžėsi su „Žiburio“ pradinės mokyklos ir „Pelėdos“ pradinės mokyklos komandomis. Kvadrato varžybų tikslas - per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį tautines vertybes.
I vietą užėmė „Žiburio" pradinės mokyklos komanda, II vietą - mūsų gimnazijos komanda, III vietą - „Pelėdos" pradinės mokyklos komanda.
 

Spalio 8 d. 4c klasės mokiniai (mokytoja Karolina Patapovaitė) lankėsi Lietuvos Respublikos seimo rūmuose. Ekskursijos metu mokiniams buvo pristatoma Seimo institucija, aplankoma Seimo posėdžių salė, supažindinama su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis - Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija. Mokiniai buvo supažindinami su seimo narių veikla, įstatymų leidybos procedūra, piliečių galimybėmis dalyvauti teisės aktų leidyboje. Ekskursijos metu mokiniai turėjo galimybę patys pabūti seimo nariais ir su gidės pagalba suvaidinti seimo narių posėdį. 

4d klasės mokiniai spalio 2 d. (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo edukacinėje veikloje LR Seime. Vaikai pabuvojo plenarinių posėdžių salėje, spaudos konferencijų salėje, A. M. Brazausko vardo salėje, susipažino su Seimo narių darbu.
Ekskursiją vedė Ryšių su visuomene skyriaus darbuotoja Skirmantė. Ji supažindino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, mokiniai turėjo galimybę sukurti savo „įstatymą“, balsuoti už jį.


 

4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) pradžiugino savo darbais mokytojų širdis, spalio mėnesį bibliotekoje pradėjo veikti paroda „Mano mokytojos portretas“.


 

4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo rudens gėrybių parodoje „Rudens puokštė“.
 

Rugsėjo 30 d. 4d klasės mokiniams (mokytoja Edita Lukaševičienė) Šeimos ir saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ mokytoja Živilė pravedė pilateso mankštą pagal projektą „Jūs rūpite“, finansuojamą iš valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo.


 

Rugsėjo mėnesį 4c (mokytoja Karolina Patapovaitė) ir 4d (mokytoja Edita Lukaševičienė) klasių mokiniai pradėjo sportuoti (kiekvieną penktadienį) „Tauro“ sporto mokykloje. Šių pamokų metu mokiniai plėtoja žinias ir gebėjimus, būtinus praktikuojant įvairias kūno kultūros formas.
Vaikai savarankiškai kuria žaidimus, pratimus bei jų variantus. Mokiniai šių pamokų metu turi galimybę plėtoti savarankiškumą, kūrybiškumą, atkaklumą ir net drąsą. Šios pamokos ugdo mokinių draugiškumą, tarpusavio pagalbos jausmą, valią, atsakomybę. Vaikai mokosi valdyti emocijas, tinkamai reaguoja į pasisekimus ir nesekmes, etiškai elgiasi komandos draugų atžvilgiu.
Šiose pamokose aktyviai sportuoja ne tik patys mokiniai, bet ir jų mokytojos. Po tokių kūno kultūros pamokų geros dienos pradžia - garantuota! 

Rugsėjo 26 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo edukacinėje pamokoje Pinigų muziejuje. Mokiniai šioje pamokoje susipažino su pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki tikrų metalinių monetų, popierinių banknotų ir net kreditinių kortelių. Vaikai patys turėjo galimybę nusikalti monetas (skirtukus). Aktyviausi mokiniai gavo vertingų Pinigų muziejaus prizų.
 

Rugsėjo 24 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi Valstybės pažinimo centre. Mokiniams vyko edukacinis užsiėmimas „Aš - pilietis“.
Edukacinio užsiėmimo metu vaikai susipažino su pagrindiniais pilietybės įgijimo būdais, taikomais Lietuvoje ir pasaulyje. Sužinojo kuo skiriasi valstybės gyventojas ir pilietis? Po šio užsiėmimo vaikai gavo atsakymus:  ar aš esu piletis? Kaip juo tapau? Ar galiu pakeisti arba netekti pilietybės? Po pamokos mokiniams buvo iškilmingai įteiktos priesaikos.

 

Rugsėjo 17 d. 4d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) vyko į edukacinį užsiėmimą Vytauto Kasiulio muziejuje.
Mokiniai sužinojo apie V. Kasiulį (1918-1995), meno kritikų pelnytai laikomu vienu įdomiausiu XX  a. antrosios pusės Paryžiaus mokyklos tapytoju. Pamatė jo sukurtus darbus. Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai sužinojo apie monotipijos rūšis, galėjo patys atsispausti sukurtą paveikslą.
Šia veikla siekiama atskleisti vaikų kūrybiškumą, lavinama vaizduotė, ugdomas meninis skonis, skatinama saviraiška
 

Rugsėjo 11 d. 4c (mokytoja Karolina Patapovaitė) ir 4d (mokytoja Edita Lukaševičienė) klasių mokiniai lankėsi Pelėdų parke. Apsilankymo metu vaikai iš arti betarpiškai galėjo pabendrauti su pelėdomis ir apuokais. Sužinojo kiekvieno paukščio atsiradimo istoriją, susipažino su paukščiais, kurių Lietuvoje pamatyti laukinėje gamtoje nėra galimybės. Apie šią išvyką mokiniams primins su paukščiais daryta fotosesija.

 

Sugrįžki su džiaugsmu
Į savo klasę,
Dalinki šypseną
Visiems aplink.
Ir suolo draugą
Tartum brolį, sesę
Pajusk širdim
Ir rankom apkabink.
Rugsėjo šventė 4d klasėje (mokytoja Edita Lukaševičienė).Previous page: 2019-2020 m.m.
Next page: 2018-2019 m.m.