Pirmokų veikla


2015-2016 m.m. pirmokų veikla


1b ir 1c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) lankėsi Anykščių rajono lankytinose vietose. Smagu buvo susipažinti su Anykščiais ir pakeliauti visiems drauge. 

Pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo projekte „Raidės čiauškalės“. Linksmos ir išradingos raidės puošė mokyklos aktų salę.


 

1b klasės mokinių darbai (dailės mokytoja Eglė Gineitytė) puošia mokyklos koridorių.

 

1b klasės mokinė Beatričė Paknytė klasikinių ir greitųjų šachmatų čempionatuose Šiauliuose ir Dubingiuose 8 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje tapo Lietuvos čempione.
Sveikiname!


 

Balandžio 25 d. prasidėjo Nacionalinė bibliotekų savaitė ir 1a klasės mokiniai (mokytoja Vilma Mankevičienė) bibliotekoje „Saulutė“ klausėsi Juventos Mudėnienės paskaitos apie Barborą Radvilaitę ir to meto madas.


 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) lankėsi „Saulutės“ bibliotekoje, kur dalyvavo renginyje - kūrybinėse dirbtuvėse „Vilniaus legendos: kūrėjas ir pavydas“ su Aurelija Čeredaite.


 

Balandžio 19 d. 1a klasėje (mokytoja Vilma Mankevičienė) vyko japoniško konstruktoriaus „Japoko“ pristatymas.


 

Balandžio 12 d. nuskambėjo nuaidėjo tradicinė pradinukų Menų diena!
Šiais metais ši diena labai iškilminga! Teatro, muzikos ir šokių renginys buvo skirtas Tuskulėnų gimnazijos 50-mečio jubiliejui.

Plačiau...

 

1a ir 3b klasių mokiniai (mokytojos Vilma Mankevičienė ir Ina Klimaitienė) vykdė projektą „Pasitinkame sparnuočius“.
Projektui „Pasitinkame sparnuočius“ ruošėmės ilgai. Mokytojų Vilmos Mankevičienės ir Inos Klimaitienės paskatinti mokiniai ir jų tėveliai ėmėsi inkilų gamybos, mokytojas Gražvydas Kaškelis ėmėsi organizacinės projekto veiklos bei projekto fotografavimo, technologijos mokytojas Stasys Vžezniauskas pasiryžo visus inkilėlius sukelti į mokyklos teritorijoje esančius medžius. Patys mokiniai domėjosi paukščiais, rinko informaciją apie juos, kūrybingai vaizdavo paukščių sugrįžimo šventę.
Apie parskrendančius paukščius 1a ir 3b klasės mokiniams pasakojo tikrų tikriausias paukščių žinovas - ornitologas Gediminas Petkus. Informatyvi ir vaizdinga gamtininko edukacinė pamoka, padėjo vaikams pažinti paukščius, suprasti inkilų skirtumus, pajausti norą domėtis mus supančia gyvąja gamta.
Daug džiaugsmo sukėlė ir pamokos praktinė dalis - paukščių stebėjimas teleskopu!
Nuo šiol stebėsime naujuosius sparnuočių namus ir jų gyventojus pro mokyklos langus ir džiaugsimės ta diena, kuri visus mus subūrė geram tikslui!


Plačiau...

 

Švaros diena 1c klasėje (mokytoja Vida Baublytė).

 

Tradicinė pradinukų Kaziuko mugė.

Plačiau...

 

Kovo 2 d. pirmokai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Nariuotakojai mokykloje“. Mokiniai sužinojo begalę įdomybių, naujų faktų apie mažųjų gyvūnėlių, atkeliavusių iš egzotinių kraštų, gyvenseną.


 

Kovo 1 d. 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) lankėsi prekybos ir renginių centre VCUP, kur savo sukurtais margučiais papuošė Velykų eglutę.


 

1a klasės mokinys Julijus Girdenis (mokytoja Vilma Mankevičienė) dalyvavo meninio skaitymo konkurse „Ir knyga mane augina“ II etape. Julius deklamavo M. Vainilaičio eilėraštį „Juokų maišelis“. Renginys vyko Vilniaus „Žiburio“ pradinėje mokykloje.

 

Vasario 26 d. 1a klasės mokiniai klausėsi paskaitos apie vandenį „Vandens kelias iki čiaupo“. Paskaitos lektorė Ramunė Albrektienė.

 

Vasario 9 d. pirmųjų klasių mokiniai smagiai šventė Užgavėnes mokykloje.
 

Pirmokai dalyvavo meninio skaitymo konkurso „Ir knyga mane augina“ I etape ir deklamavo savo pasirinktus eilėraščius.

 

Sausio 22 d. 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvavo interaktyviame-pažintiniame užsiėmime „Eksperimentuodami mokomės“.
Užsiėmimo metu mokiniai tapo jaunaisiais mokslininkais: atliko keletą chemijos bandymų, susipažino su mokslininko Bernulio dėsniu, susipažino su egzotinės gyvosios gamtos atstovais.
 

1a klasės mokiniai (mokytoja Vilma Mankevičienė) taip pat dalyvavo interaktyviame-pažintiniame užsiėmime „Eksperimentuodami mokomės“. Užsiėmimas buvo labai smagus. Mokiniai bandymus atliko patys, o rezultatai sukėlė daug daug džiugių emocijų.

 

Ir 1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) dalyvavo interaktyviame-pažintiniame užsiėmime „Eksperimentuodami mokomės“. Eksperimentuodami mokiniai įgijo chemijos, biologijos ir fizikos mokslų žinių.


 

Sausio 13 d. 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ Laisvės gynėjų dienai paminėti.


 

1b, 1c ir 1d klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė, Vida Baublytė ir Eglė Lozoraitytė) lankėsi Lėlės teatre spektaklyje „Baltos pasakos“. Po spektaklio mokinių laukė Kalėdų Senelis su savo padėjėja. Kaip smagu pažaisti ir pašokti su Kalėdų Seneliu!

 

1a klasės kalėdinis renginys mokyklos aktų salėje (mokytoja Vilma Mankevičienė).

 

Prieš Kalėdas 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) puošė savo klasės duris.

 

Gruodžio 16 d. 1a klasės mokiniai (mokytoja Vilma Mankevičienė) kepė kūčiukus ir smagiai leido laiką Malsenos malūne. 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kalėdinių meduolių dekoravimas“. Ant šv. Kalėdų stalo mokiniai padės savo dekoruotus meduolius.


 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) noriai prisidėjo prie kasmetinės gimnazijos bendruomenės akcijos „Gabalėlis džiaugsmo“. Tegul saldi šokolado plytelė pradžiugins kitus.

 

Gruodžio 16 d. pirmokai kartu su kitais mokyklos pradinukais stebėjo Tuskulėnų gimnazijos Teatro studijos TVT spektaklio „Snieguolė ir septyni nykštukai“ premjerą.


 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) gruodžio 15 d. paminėjo tarptautinę arbatos dieną. Mokiniai vaišino vieni kitus kvapnia arbata, diskutavo apie arbatos gėrimo ceremonijas Lietuvoje ir svetur, kūrė savo arbatos puodelius.

 

Gruodžio mėnesį 1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) siuntė šilčiausius Kalėdinius linkėjimus lietuviams, gyvenantiems Vokietijoje. Nuoširdūs sveikinimai iš Lietuvos nuo 1b klasės mokinių!

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė), padedant tėveliams, aktyviai dalyvavo dailės ir technologijų kūrybinių darbų parodoje „Kalėdų angelai".
Miglės Malunavičiūtės ir Gusto Jurčiukonio darbai pripažinti kūrybingiausiais ir atstovauja mūsų gimnaziją Respublikinėje pradinio ugdymo mokinių dailės ir technologijų kūrybinių darbų parodoje „Kalėdų angelai"
, vykstančioje Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijoje.


 

Gruodžio mėnesį 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) dalyvavo tarptautiniame konkurse „Kalėdiniai linkėjimai iš Lietuvos". Mokiniai kūrė ir siuntė sveikinimą Rygos lietuvių vidurinei mokyklai. Gražių švenčių!!!

 

1b klasės mokiniai (dailės mokytoja Rūta Tamuliūnienė), laukdami švenčių, papuošė gimnaziją kūrybingais piešiniais. Savo parodą pavadino „Kalėdų Senelio belaukiant".

 

Gruodžio 15 d. 1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) lankėsi edukaciniame užsiėmime Žaislų muziejuje. Mokiniai suprato, jog žaisdami gali išmokti pačių įvairiausių dalykų. Tą darė ir akmens amžiaus vaikai, tą darė viduramžiais, taip mokėsi ir 1 b klasės mokiniai, lankydamiesi muziejuje. 

Lapkričio mėnesį 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) piešė, kaip buvo įkurtas Vilnius ir dalyvavo šalies vaikų dailės parodoje-konkurse „Mano krašto legendos, padavimai, sakmės". Renginys, kurį organizavo Grigiškių pradinė mokykla, skirtas Lietuvos etnografinių regionų metams paminėti.

 

Lapkričio mėnesį 1c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) kūrė smagius ketureilius apie draugus ir dalyvavo konkurse „Labai paprastas konkursas 2015".


 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) jau moka dailiai rašyti. Iš pačių mokinių užrašytų žodžių kūrė pirmuosius savo namus.

 

Lapkričio 3 d.  pirmokai dalyvavo akcijoje „Būk matomas“.
1c
klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) džiaugiasi priklijuotais atšvaitais, nes bus geriau matomi tamsiame kelyje.1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) supranta, kaip svarbu būti matomam kelyje tamsiu paros metu. O be atšvaitų tai neįmanoma!

 

Spalio 15 d. pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo pamokoje „Būk saugus gatvėje ir namuose“. Policijos darbuotojos priminė saugaus elgesio namuose ir gatvėje taisykles.


 

1b klasės mokiniai (dailės mokytoja Rūta Ona Tamuliūnienė), surengė pirmąją savo darbų parodą „Žalias, prinokęs ir supuvęs obuolys“.

 

Pirmokai dalyvavo tradicinėje pradinių klasių mokinių rudens gėrybių parodoje „Rudenėlio išdaigos“.

Daugiau nuotraukų...

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) noriai dalinasi įspūdžiais iš savo skaitomų knygelių. Smagu, kai draugas leidžia paskaityti jo mėgstamą knygą.

 

Spalio 1 d. pirmųjų klasių mokiniai lankėsi Vilniaus kameriniame teatre, kur žiūrėjo linksmą spektaklį „Emilis iš Lionebergos".


 

Pirmasis vaidinimas „Kas namelyje gyvena?“ 1a klasėje (mokytoja Vilma Mankevičienė).

 

1b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) kartu su draugais džiaugiasi savo žaislais, kurie padeda jiems leisti pirmąsias dienas mokykloje.

 

Kas nedrąsus šį rytelį pabudo?
Kas nešė virpančią puokštę delne?
Kas prie mamytės rankelių prigludo,
Kai teko likti vienam klasėje?
Kam skirta viską pradėt pirmą kartą:
Mokytis, piešti, skaičiuoti, rašyt?
Kam lemta augt ir pakeist seną kartą?
Tau, pirmokėli! Sėkmės tau, mažyt!

Pirmųjų klasių mokytojos

 

Rugsėjo 1-oji 1b klasėse (mokytoja Jūratė Dirginčienė).
Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: 2014-2015 m.m.