Trečiokų veikla


Trečiokų veikla 2018-2019 m.m.

Lapkričio 6 d. 3d ir 3c klasėse (mokytojos Edita Lukaševičienė ir Karolina Patapovaitė) svečiavosi vaikiškų knygelių autorius ir iliustruotojas Dainius Šukys. Jis supažindino vaikus su savo kūryba, kartu su jais piešė įvairių pasakų herojus. Vėliau pakvietė vaikus pabūti kūrėjais ir kurti savo pasaką. Susitikimo pabaigoje norintieji galėjo įsigyti autoriaus knygučių bei gauti linksmą autoriaus autografą.

 

Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonėms, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.
3d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) nutarė prisidėti prie šiai dienai skirto projekto. Mokiniai pamokų metu kalbėjo tema „Kokius gyvūnus auginu namuose“, kūrė apie juos ketureilius, piešė juos. Mokiniai taip pat paruošė projektinius darbus apie Pasaulio gyvūnus ir pristatė klasės draugams.


 

Spalio mėnesį 3d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) klausėsi lektorės Jūratės Aleškevičiūtės paskaitos „Sveikos akys“. Ji buvo skirta vaikų regėjimo išsaugojimui ir stiprinimui. Mokiniai susipažino su akių funkcijomis, sužinojo apie rizikos veiksnius, išmoko individualių ir grupinių edukacinių žaidimų.

 

Spalio 11 d. Tuskulėnų gimnazijos sporto salėje vyko 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių Vilniaus miesto kvadrato (2008 m.g. ir jaunesnių) varžybos.
Gimnazijai atstovavo šie mokiniai:
1. Šarūnas Vižinis 3a
2. Dovydas Bereznauskas 3b
3. Kotryna Gylytė 3c
4. Diana Pševlodskaja 3c
5. Viltė Gataveckaitė 3d
6. Urtė Bujauskaitė 3d
7. Kajus Pupelis 3d
8. Agnė Barkinaitė 4a
9. Adomas Bacevičius 4a
10. Modestas Gricenko 4a
11. Evelina Moroz 4c
12. Simas Valančiūnas 4c
Mokinius varžyboms paruošė mokytojos Edita Lukaševičienė ir Vida Baublytė. 

„Ten, kur kiti mato nepataisomą svajotoją, mes atpažįstame genijų“ - sakoma „Robotikos akademijos“ pristatyme, kuris vyko rugsėjo 4 d. gimnazijos aktų salėje. Užsiėmimo metu buvo rodoma video medžiaga nuo sudėtingų robotų iki linksmų filmukų. Vaikai susipažino su robotų konstravimo ypatybėmis, turėjo galimybę pašokti.

 

Vasara jau prabėgo, tačiau rugsėjis atneša naujus džiaugsmus, atradimus ir žinias, draugus ir bendravimą. Linkime pačio sėkmingiausio mokslo metų starto!
Mokytojos: Edita, Rima, Zina ir Karolina.


Previous page: Antrokų veikla
Next page: Ketvirtokų veikla