Trečiokų veikla


2015-2016 m.m. trečiokų veikla

3c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) paskutinę mokslo metų dieną surengė Talentų šou. Visi norintys galėjo parodyti savo sugebėjimus meno srityje. Kas šoko, kas grojo, kas piešė, dainavo ar deklamavo.

 

3a klasės mokiniai (mokytoja Daiva Vaišvilienė) aplankė Anykščius ir jų apylinkes, dalyvavo edukacinėje programoje „Duonos kelias“. Įspūdžiai puikūs!

 

3c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) keliavo po Anykščių apylinkes. Mokiniai aplankė Arklio muziejų, mokėsi lieti žvakes, apžiūrėjo Puntuko akmenį, sužinojo kas tas „Laimės žiburys“.

 

Gegužės 25 d. 3b klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) lankėsi Vilniaus centriniame pašte.
Gidė Gintarė įdomiai pasakojo apie pašto istoriją, paslaugas, įmonės logotipą, parodė pašto ženklų įvairovę. Smalsūs trečiokai ne tik sumaniai atsakinėjo į gidės klausimus, bet ir patys daug klausinėjo. Gavę dovanų atvirlaiškių ir pasidžiaugę netradicine pamoka, nuskubėjome į Katedros aikštę.
 

3c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Žaislų muziejuje, pavasariu grožėjosi Sereikiškių ir Bernardinų parkuose.

 

Gegužės 23 d. 3b klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) lankėsi „Žalvario" parke Molėtų rajone.
Čia trečiokai išbandė savo jėgas orientacinėse varžybose, vikrumą, greitį, sumanumą sporto rungtyse, ryžtą bei drąsą kliūčių ruože pelkėse. Puikiai praleidome laiką įvairiuose atrakcionuose ir net dūkome diskotekoje! Tai puiki vieta atsipūsti baigiant mokslo metus!

Plačiau...

 

Gegužės 13 d. 3b klasės mokiniai (mokyoja Ina Klimaitienė) lankėsi Rytų kovos menų centre „Budokan“ ir dalyvavo projekte „Rytų kovos menai kovoje su smurtu“.
Projekto tikslas - skatinti fizinį ir socialinį aktyvumą, supažindinti su kovos menais ir panaudoti geriausias jų savybes socialiniame bendravime, kovoje su smurtu. Projektas trečiokams padėjo susipažinti su kovos menų atsiradimu ir raida, įtaka žmogaus fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Taip pat pažino fizines ir psichologines kūno reakcijas susidūrus su smurtu bei mokėsi praktinių savigynos ir saugos veiksmų.
Nuoširdžiai dėkojame charizmatiškajam tarptautinės klasės shindokai - kan karate instruktoriui Rimantui Balčiui!  Vaikai sužavėti!
 

2b, 2d, 3a ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Danguolė Vieniuvienė, Gintarė Penkaitytė, Daiva Vaišvilienė ir Rasa Nedzveckienė) klausėsi paskaitos apie vandenį, jo apytakos ratą, atliko bandymus, žaidė žaidimus bei gilino žinias.
 

3c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) lankėsi Nacionaliniame muziejuje edukacinėje pamokoje „Vargo mokykla“. Mokiniai sužinojo, kaip vaikai mokėsi senovėje, galėjo patys išbandyti senovines rašymo priemones.


 

Gimnazijos pradinukai (1a, 1b, 1c, 3b, 3c ir 4d) įsitraukė į tarptautinį žaidimą - kampaniją „Eismo gyvatėlė“ (The Traffic Snake Game Network (TSG Network)), kuriame šiuo metu dalyvauja net 20 Europos sąjungos šalių vaikai. Kampaniją Lietuvoje vykdo Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras.
Žaidimas „Eismo gyvatėlė“, tai kampanija kviečianti vaikus ir jų tėvus susimąstyti apie tai, kaip jie keliauja į mokyklą, kokį poveikį keliavimo būdas daro aplinkai, sveikatai ir socialiniams įgūdžiams. Kampanija siekiama paskatinti eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtukais ar pasinaudoti alternatyva - viešuoju transportu.
Dvi savaites, mokiniai klijuos taškus prie plakato „Eismo gyvatėlė“ kiekvieną kartą, kai į mokyklą ateis pėsčiomis, atvažiuos dviračiu, viešuoju transportu ar tėvai atveš keletą mokinių drauge.
Mūsų mokykla nusistatė 18 proc. pagerinti darnių atvykimų skaičių. Kiekvieną dieną sekame, kaip sekėsi siekti nustatyto tikslo. Po žaidimo visus duomenis surinksime ir analizuosime.

 

3b ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Ina Klimaitienė ir Rasa Nedzveckienė) dalyvavo sporto varžybose - estafetėse su paspirtukais. Netrūko gerų emocijų, sportinio azarto ir, žinoma, sveiko judėjimo!
 

Baigėsi 3b klasės mokinių (mokytoja Ina Klimaitienė) projektas „Po žemynus pasižvalgius“. Netradiciškai gilinome žinias apie žemynų geografiją, gyvūniją ir augmeniją, valstybėmis, žmonių gyvenimo ypatumais ir pan.

Domėjomės Europos valstybių vėliavomis ir šalies simboliais.

Ieškojome informacijos apie unikalius Azijos gyvūnus.

Kūrėme Afrikos masajų genties apykakles.

Labai daug sužinojome apie Šiaurės Amerikos senuosius gyventojus indėnus!

O jau kitą pamoką domėjomės žmonėmis, kurie garsino ar garsina Pietų Amerikos šalis.


Išbandėme senųjų Australijos gyventojų - aborigenų meną savo piešiniuose.

Na, o šalčiausio žemyno - Antarktidos aptarimui pasirinkome pingvinus. Nuo šiol apie juos žinome beveik viską.

 


Nuo žemės delno kyla žalias daigas,
Viršum galvos - padangių žydruma.
Aš bėgau prie Tavęs kaip mažas vaikas,
Tave ir saulę šaukdamas „Mama“.
Tu man sakai, tu man kartoji, mama:
Yra keliai, keleliai ir takai,
Kuriais į širdį kaip į bendrą namą
Ateina žmonės - dideli vaikai.

3b klasės mokiniai ruošėsi Motinos dienai. Spalvingus piešinius nupiešti padėjo dailės mokytojos Natalija Stradalova ir Rūta Ona Tamuliūnienė. 

3a klasės mokiniai (mokytoja Daiva Vaišvilienė) aplankė Lietuvos Nacionalinį muziejų. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Apavas keliauja per epochas“.
 

Gegužės 4 d. 3b klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) praleido Rumšiškių lietuvių liaudies muziejuje.

Plačiau...

 

Balandžio 12 d. nuskambėjo nuaidėjo tradicinė pradinukų Menų diena!
Šiais metais ši diena labai iškilminga! Teatro, muzikos ir šokių renginys buvo skirtas Tuskulėnų gimnazijos 50-mečio jubiliejui.

Plačiau...

 

3b klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvavo netradicinėje pamokoje - išbandė japonišką konstruktorių „LaQ“ - aukščiausius kokybės standartus atitinkantį ir pripažintą ugdymo profesionalų kaip ypač saugų, aukštos kokybės japonų išrastą edukacinį žaislą.
Vaikai žaidimo metu mokėsi susikaupti, išreikšti save bei įprasminti savo vaizduotę. Konstruktorius visiems labai patiko!
 

3c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) ruošiasi Motinos dienai. Mamytes nudžiugins originaliais atvirukais.

3B klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvavo šalies vaikų konkurse „Nusipiešk sau kojinytes“, kurį jau 11 kartą organizuoja ir globoja UAB „Skinija“.

 

Trečiokai lankėsi vaikų „Saulutės“ bibliotekoje, kur dalyvavo EKO projekte „Žalioji stotelė“. Mokiniai dalyvavo edukaciniame renginyje apie atliekų rūšiavimą, sužinojo apie atliekų perdirbimą, iš popieriaus atliekų gamino skirtukus knygoms.


 


 

3a klasės mokinys KAROLIS ŠILAIKA (mokytoja Daiva Vaišvilienė) tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ savo amžiaus grupėje užėmė 10 vietą Vilniaus mieste ir 19 vietą Lietuvoje. Sveikiname ir didžiuojamės.

 

Balandžio 11 d. vyko trečių klasių mokinių sporto varžybos „Gimtadienio estafetės“.
Įveikdami įvairias smagias kliūtis, trečiokai demonstravo greitį, vikrumą, šoklumą, gebėjo būti draugiški ir kantrūs vieni kitiems. O koks gi gimtadienis be dovanų? Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais ir saldžiais prizais.

 

3c klasės mokiniai (mokyt.Rasa Nedzveckienė) skaitė pasakas, jas iliustravo ir savo darbų parodą surengė gimnazijos bibliotekoje.


 

Sveikiname 3b klasės mokinę KAMILĘ DILNIKAITĘ, užėmusią I vietą tarptautiniame vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurse - festivalyje „Muzikos talentų lyga“!
Konkurso dalyvius vertino tarptautinė komisija bei Lietuvos muzikos žvaigždės - Nomeda Kazlaus, Giedrė Kilčiauskienė, Gediminas Zujus ir kt.
Taip pat sveikiname ir kitas 3b klasės mokines - DEIMILĘ PLESKAČAUSKAITĘ bei VAIDĄ MIKIPARAVIČIŪTĘ, dalyvavusias tame pačiame konkurse su grupe HEY“. Mergaitės iškovojo 2 - ąją vietą!
Džiaugiamės ir didžiuojamės!


 

Sveikiname 3b klasės mokinę KORNELIJĄ KATKUTĘ, tapus respublikinio sąsiuvinio viršelio piešinių konkurso „Žemė - mūsų planeta“ nugalėtoja!
Korneliją nudžiugino prizas - jos piešinys virto tikrais sąsiuvinio viršeliais!
Konkursui trečiokę ruošė dailės mokytoja Natalija Stradalova.

 

3b klasės mokinės BEATRIČĖ BEINORAITĖ ir URTĖ TUKLERYTĖ (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „BALTŲ DIEVAI IR SIMBOLIAI“.
Konkursą organizavo Akmenės rajono Akmenės gimnazija. 

3c klasės mokiniai (mokytoja Rasa Nedzveckienė) ruošėsi Velykoms.


 

Pavasarėjančią šeštadienio popietę 3b klasės bendruomenė rinkosi smagiai veiklai - margučių marginimui vašku. Kas pirmą kartą išbandė šią seną marginimo techniką, kas dalinosi patirtimi, bet visų įspūdžiai patys geriausi! Linksmų šventų Velykų!


Plačiau...

 

Daugiau...


Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: 2014-2015 m.m.