Biblioteka


Lankytojų aptarnavimo laikas 8:00 - 16:00 val.
Paskutinis mėnesio penktadienis - sanitarinė diena. Lankytojai neaptarnaujami.

Knygos - didelės išminties, darbo ir žinių lobynai, kuriuos naudodamas mokslas tobulėja ir kinta.
Kiekvieno žmogaus gyvenime knyga užima tam tikrą vietą. Jos reikšmė yra neįkainojama, nes skaitymas lavina kiekvieno žmogaus vaizduotę, kūrybingumą. Skaitydami praturtiname savo kalbos žodyną, tobuliname savo supratimą apie asmens vidinį pasaulį, mokomės suprasti kitą žmogų, įsijausti į jo emocijas ar poelgius, mokomės spręsti problemas bei patirti labai daug pojūčių.
Naujausių technologijų amžiuje prognozių apie knygos ateitį daug. Visais laikais žmonėms rūpėjo tas klausimas. Po kiekvieno naujo išradimo buvo pranašaujama knygos mirtis.
Austrų rašytojas Stefanas Cveigas, mąstydamas, kas gali ištikti knygą, rašė: „Nesenstanti ir neįveikiama, nugalinti laiką yra knyga. Ji - mūsų gyvenimo pagrindas, dabartis ir ateitis".

 

Lankytojų žiniai:

Neradus knygos bibliotekoje, galite paieškoti http://antologija.lt, http://ebiblioteka.mkp.emokykla.lt, http://www.tekstai.lt

Naudojimosi gimnazijos biblioteka taisykles rasite čia.

Gimnazijos aprūpinimo bendrojo lavinimo dalykų vadovėliais ir mokymo priemonėmis, jų komplektavimo, išdavimo ir atsiskaitymo tvarka.

 

2d klasės mokinių piešinių paroda pagal knygą Džanio Rodario „Čipolino nuotykiai“.
Mokiniai pavieniui ir porose piešė šio kūrinio veikėjus, namuose savarankiškai skaitė šį kūrinį, žiūrėjo filmą apie Čipoliną bibliotekoje.
Gruodžio 19 d. mokiniai kartu su mokytoja ir bibliotekos darbuotojomis surengėme parodos atidarymą. Buvo surengta viktorina, kurios metu mokiniai burtų keliu buvo suskirstyti į tris grupes ir pasitardami atsakinėjo į klausimus apie kūrinį ir jo veikėjus. Po viktorinos mokiniai buvo apdovanoti prizais - knygomis apie Lietuvos krepšinį ir saldainiais.
 

Adventas

 

Lapkričio 28 d. bibliotekoje vyko „Nerūkymo savaitės“ renginys gimnazijos bendruomenei  - prevencinio filmuko apie priklausomybes „Sieki euforijos - rinkis teisingai“ peržiūra.

 

Spalio - gruodžio mėnesiais bibliotekoje veikia knygų paroda „Šiaurės šalių autorių knygos vaikams“.
ŠIŲ METŲ LITERATŪRA IR TEMA
Tema 2016: ATEITIS
Skaitymams siūlomos ištraukos iš knygų:

Skaitymai vaikams:
Garmanns sommer (Garmano vasara)
Stian Hole (Norvegija)

Vyresnių klasių moksleiviams:
Allatta! 2040 (Rašykim! 2040)
Aut. jauni grenlandų rašytojai

Suaugusiems:
Teemestarin kirja (Vandens skonis)
Emmi Itäranta (Suomija)

 

Rugsėjo - lapkričio mėnesiais bibliotekoje veikė 4c klasės mokinių piešinių parodą „Ketvirtokų vasaros skaitiniai“.
Previous page: Gimnazijos taryba
Next page: Valgykla