2017-2018 m.m.


Jau antrą kartą gimnazijos teatro studijos jaunesnieji dalyviai įsijungė į Žirmūnų bočių ir centrinės bibliotekos edukacinį projektą. Šįkart balandžio 25 d. vyko romantiškas vakaras, skirtas Motinos dienai.
Teatro studijos vadovė Rasa Ercmonienė-Varnė parašė scenarijų, į kurį įtraukė įvairių poetų mintis, filosofinius posakius, o jaunieji aktoriai šiais žodžiais pasveikino mamas ir močiutes, iš visos širdies linkėdami gražaus gyvenimo, sveikatos, šilumos ir santarvės. 

Vasario 14 d. Tuskulėnų gimnazijos teatras gimnazijos bendruomenei pristatė Lietuvos Nepriklausomybės 100-osioms metinėms skirtą premjerą „Barbora Radvilaitė“.
Pagal Juozo Grušo dramą ir poetės Juditos Vaičiūnaitės eiles scenarijų sukūrė ir spektaklį režisavo teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė.Plačiau...

 

Lapkričio 29 d. gimnazijos teatro studija (vadovė Rasa Ercmonienė-Varnė) dalyvavo Žirmūnų bendruomenės renginyje „Iš širdies į širdį", kur parodė specialiai ta proga sukurtą vaidinimą „Stebuklas Kalėdų naktį“.
Žiūrovai labai plojo ir nuoširdžiai dėkojo, o jaunieji aktoriai buvo apdovanoti saldumynais ir vaisiais. Renginys vyko centrinėje bibliotekoje. Taip pat pasirodė Žirmūnų bočių folklorinis ansamblis „Kadagys“. Malonu prisidėti prie Žirmūnų bendruomenės gyvenimo, kartu pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis.
Plačiau...

 

Rugpjūčio 15 d. Užupio Meno Inkubatoriuje pasirodė Tuskulėnų gimnazijos teatralai su savo spektakliu „Akmenys jo kišenėse“ (šiuolaikinės airių dramaturgės Marie Johnes pjesė).
Gintarė Martinionytė, šiemet įstojusi į LMTA O. Koršunovo režisūros kursą, pristatė vilniečių ir užsienio svečių auditorijai spektaklį, kuriame vaidino abiturientas Dominykas Matulionis ir absolventas Lukas Ptakauskas. Nauja erdvė - naujas spektaklis, kuriam rugpjūčio repeticijos Užupio Galeroje suteikė naujo kvėpavimo ir gyvybės.
Teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė džiaugiasi savo mokiniais, įsiliejusiais į meninį Vilniaus gyvenimą.


Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.