2016-2017 m.m.


Ketvirtasis tarptautinis „Augalų Žavadienis 2017“ paskelbtas Europos Augalų tyrimo organizacijos (EPSO) iniciatyva. Šios veiklos tikslas - pasiekti, kad kuo daugiau žmonių visame pasaulyje žavėtųsi augalais ir galėtų įsitikinti augalų tyrimų svarba. Tai tradicinis taptautinis renginys, kuris vyko ir mūsų gimnazijoje.
Gegužės 23 d. per didžiąją pertrauką antro aukšto foje pristatytas integruotas biologijos-teatro projektas. Linksma muzika maloniai nuteikė praeivius-žiūrovus, kurie stabtelėjo pasižiūrėti etiudo „Ką augalai veikia naktį“ ir savo gera nuotaika prisijungė prie „Žavadienio“. Dieną „augalai“ buvo laistomi, prie jų fotografavosi susižavėję turistai, o naktį jie...šoko!
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė ir teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė.

 

Tradicinė vienuoliktojų teatro įskaita, kurios metu būsimi abiturientai pademostruoja save dramaturgų, režisierių ir aktorių kailyje, pristatydami scenoje savos kūrybos darbus. Visi sukūrė po scenarijų, jį režisavo su grupės draugais ir vaidino draugų etiuduose.Plačiau...

 

Balandžio 23 d. gimnazijos teatro studijos jaunimo grupė „Kas Antras Tu" dalyvavo Ignalinos kultūros ir sporto centre vykusioje teatrų šventėje apžiūroje „Šimtakojis - 2017", kur puikiai pasirodė ir pelnė daug žiuri komisijos pagyrų.


 

Kovo 27-tąją, tarptautinės teatro dienos proga, gimnazijos teatro studija rodė du spektaklius gimnazijos mokiniams ir mokytojams. Tai muzikinė-poetinė drama „Pelenų antelė“ (scenarijaus pagal M. Martinaičio pjesę, autorė ir spektaklio režisierė Rasa Ercmonienė-Varnė) ir tragikomedija „Akmenys jo kišenėse“ (scenarijaus pagal airių dramaturgės M. Jones komediją, autorė ir spektaklio režisierė Gintarė Martinionytė).Plačiau...

 

Kovo 26 d. gimnazijos teatro grupė „TVT“ pasirodė Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykusiame nacionaliniame teatrų festivalyje „ŽODŽIAI - 2017“.
Festivalyje pasirodžiusi mūsų gimnazijos teatro grupė „TVT“ suvaidino 15-kos minučių etiudą „Sigutė“ (atitinkančią „jaudulio“ žodį sceną iš spektaklio „Pelenų antelė“) bei laimėjo ypatingą nominaciją „Už kūrybiškumą ir profesionalumą“.


Plačiau...

 

Kovo 7 d. gimnazijos teatro studija dalyvavo kas dvejus metus Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamoje vaikų ir jaunimo teatrų apžiūroje-šventėje „Šimtakojis-2017“.


Plačiau...


Kovo 5 d. Tuskulėnų gimnazijos Riteriai (vienuoliktokai Ąžuolas, Ernestas, Ignas, Robertas, Linas ir Simonas bei dvyliktokai Dominykas, Daniel, Deividas ir Egidijus) nešė didžiules muškietas teatralizuotoje Kaziuko eisenoje Vilniaus senamiestyje.
Plačiau...

 

Gruodžio 21 d. gimnazijos teatro studija naujausią spektaklį „Pelenų antelė“ vaidino Vilniaus pataisos namuose Rasų g. Šį kartą - darbuotojų vaikams, bet jaunieji aktoriai neatmetė galimybės parodyti spektaklių ir kaliniams. Parodėme, susilaukėme labai gražių atsiliepimų iš pareigūnų ir jų vaikučių. Norėdami užtvirtinti bendradarbiavimą, pataisos namų atsakingi asmenys kaip padėkos ženklą įteikė gimnazijai unikalius drožinėtus šachmatus.
 

Gruodžio 14 d. vyko teatro studijos TVT spektaklio premjera „Pelenų antelė“. Ji buvo parodyta gimnazijos pradinukams.

Plačiau...

 

Gruodžio 2 d. teatro sudija ir pamokas lankantis jaunimas dalyvavo „Nerūkymo savaitės“ renginiuose.
Per ilgąją pertrauką koridoriuje buvo parodytos trys miniatiūros apie rūkymo žalą, kurias stebėjo gimnazijos bendruomenė.Plačiau...

 

Spalio 3-9 dienomis gimnazijos teatro studija TVT (Tuskulėnų Vaikų Teatras) dalyvavo tarptautiniame vaikų teatrų festivalyje Vokietijoje Stollberge (Saksonija), į kurį buvo pakviestos grupės iš Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Rusijos ir Šveicarijos.
Tuskulėnų teatras parodė naujai pastatytą spektaklį „Pelenų antelė“ pagal lietuvių liaudies pasaką „Sigutė“ bei M. Martinaičio pjesę. Spektaklis buvo sutiktas žiūrovams atsistojus ir gausiai plojant.


Plačiau...

 

Birželio 27 - liepos 3 dienomis vyko Tuskulėnų gimnazijos teatro studijos kūrybinė stovykla Molėtų rajone, Motiejūnų kaime, Varnų Klojimo teatre.
Kasdien jaunieji aktoriai repetavo, improvizavo, tapė ant senų langų stiklų bei gamino Zodiako ženklus iš šakų bei žolių. Liepos 2 d. parodė improvizuotą spektaklį pagal S. Šaltenio pjesę „Škac, mirtie, visados škac“ respublikinėje poezijos šventėje „Ženklai“, kurią kasmet organizuoja studijos vadovė Rasa Ercmonienė-Varnė.Plačiau...

 

Robertas Buila ir Ignas Povilavičius (11 kl.) puikiai pasirodė LEU akademinei bendruomenei, suvaidinę Kazio Binkio „Generalinėje repeticijoje“.


Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.