Edukacinė diena


Rugsėjo 2 d. gimnazijoje - edukacinė diena.
Mokiniai vyko į ekskursijas, muziejus, dalyvavo edukaciniuose renginiuose ar bendravo klasėse, aptardami vasaros įspūdžius.

4d klasės mokiniams diena skirta edukacijai „EBRU menas“ (mokytoja Nijolė Sakalauskienė). Renginį vedė lektorė Eglė Veršinienė VšĮ „MEDA PROJEKT“. Seminaro tema „Savo laivo kapitonas“.6a ir 6b klasių mokiniai (klasės auklėtojos Audronė Giedraitienė ir Kristina Kvietkutė ir mokytoja Nijolė Sakalauskienė) lankėsi Nacionaliniame lankytojų centre. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su nacionaliniais ir regioniniais Lietuvos parkais bei rezervatais, sužinojo daug įdomių dalykų apie Lietuvos saugomas teritorijas.

 

7a kl. mokiniai (klasės auklėtoja Loreta Keršytė) lankėsi Valstybės pažinimo centre. Valstybės pažinimo centro - Lietuvos ateitimi tikintys ir ją aktyviai kuriantys,atsakomybę už save ir už savo bendrapiliečius prisiimantys žmonės. Ekspozicijose siekiama atsakyti į klausimus, kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kaip piliečiai gali dalyvauti valstybės kūrime ir valdyme, kokiais būdais galimaspręsti visai visuomenei ar vietosbendruomenei aktualias problemas.IIIa gimnazinės klasės mokiniai (klasės auklėtoja Alina Žutautaitė ir vokiečių-rusų kalbų mokytoja Regina Nemanienė) lankėsi Taikomosios Dailės muziejuje parodoje „Prieš....ir po...", kuriojeapžiūrėjo jau restauruotus dailės kūrinius, tarp kurių yra didieji altoriniai Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčios paveikslai, mados istoriko Aleksandro Vasiljevo kolekcijos eksponatai, lėlių teatro kūrėjo Stasio Ušinsko marionetės, kitos istorinės vertybės, archeologiniai radiniai. Taip pat apžiūrėjo A. Vasiljevo pokylių sukneles ir merginos bei vaikinai jau išsirinko sau išleistuvių vakarui tinkančius siluetus bei medžiagas.
Bernardinų parke mokiniai valgė su savim atsineštus sumuštinius ir paleido popierinį laivelį su savo norais.


 

IIIb ir IIIc gimnazinių klasių mokiniai (klasių auklėtojos Gražina Bagdonavičiūtė ir Rima Vitkauskienė bei geografijos mokytoja Aušra Klimkienė) dalyvavo edukacinėje išvykoje Kalnų parke bei Valdovų rūmuose.
Kalnų parke mokiniai atliko užduotis: išmatavo tilto ilgį (žingsniais, laiku ir metrais), nustatė upės tėkmes kryptį, apibūdino krantus, įvardijo pastatus (seniausia gaisrinė, menų gimnazija), nuo Stalo kalno nustatė, kuria kryptimi išsidėstę aukščiausi Vilniaus pastatai, nupasakojo kalnų parko susidarymo galimybes, vardijo geografinius objektus ir medžius lietuvių bei vokiečių kalbomis.
Vėliau grupė mokinių dalyvavo edukacinėje programoje „Susipažinkime - Valdovų rūmų muziejus“. 


Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.