2014-2015 m.m.

 

Gegužės 28-31 d. 6-8 kl. mokiniai buvo išvykę į kelionę „Berlynas, Heide parkas“ (vokiečių kalbos mokytoja Gražina Bagdonavičiūtė ir klasių auklėtojos A. Braziulienė, J. Jachimovič ir R. Vžesniauskienė).

Plačiau...

 

Gegužės 28 d. 5a, 5b, 5c ir 9c klasių mokiniai (klasių auklėtojos Loreta Keršytė, Rita Frančiakienė, Kristina Dalalienė ir Rima Vitkauskienė) vyko į Kauną.
Mokiniai apsilankė Nemuno ir Neries santakoje, pasigrožėjo senamiesčiu. „Kas nėra vaikščiojęs po Laisvės alėją, tas apskritai nėra buvęs Kaune"- taigi privalėjome ir čia apsilankyti. Mokiniai lankėsi Velnių muziejuje, A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje, T. Ivanausko zoologijos muziejuje ir Zoologijos sode.

 

Gegužės 22 d. vyko abiturientų paskutinio skambučio švetė.

 

Gegužės 18 d. Pradinukų teatro studija „Žaidžiame teatrą“ pakvietė draugus ir tėvelius į premjerą, spektaklį „Vieną kartą pievoje arba Tikri Draugai“.

Plačiau...

 

Gegužės 15 d. vyko 11-okų teatro įskaita: mokiniai rodė savo režisūrinius etiudus pagal originalius pačių sukurtus scenarijus.

 

Gegužės 14 d. ketvirtokai ir jų mokytojos (Vilma Mankevičienė, Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) pakvietė būsimus pirmokėlius ir jų tėvelius į tradicinį mokyklos pradinukų renginį „Pasitinkame pirmokus“.

Plačiau...

 

Gegužės 13 d. Tuskulėnų bendruomenė protestavo prieš politikų keičiamus sprendimus ir antrą kartą siuntė galingą SOS signalą.
Tuskulėnų bendruomenė teatralizuotu pasirodymu bandė prisibelsti į miesto valdžios ir mero sąžinę.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.
Plačiau:

www.15min.lt

www.lrytas.lt

www.tv3.lt

lnkgo.alfa.lt/zinios-kriminalai 2015-05-13 laidą žiūrėkite nuo 26:24

 

Gegužės 2-10 d. 10-ų klasių atstovai ir keletas 12-okų, lydimi istorijos mokyt. Andriaus Žilėno ir Gražvydo Kaškelio bei anglų mokyt. Alinos Žutautaitės, vyko į Europos Parlamentą Strasbūre.
Europos Parlamente moksleiviai aktyviai dalyvavo grupių veiklose, pasisakė, balsavo įvairiais klausimais, turėjo unikalią galimybę reprezentuoti savo šalį ir pasijausti Europos parlamentarų vaidmenyje.

Plačiau...

 

Gegužės 8 d. popietę vyko tradicinė mūsų mokyklos jau dešimtus metus iš eilės organizuojama prevenciniais narkomanijos, alkoholizmo, smurto apraiškų, savižudybių, netolerancijos paauglių tarpe mažinimo tikslais teatrinių improvizacijų šventė „Melpomenė kviečia - 2015“.

Plačiau...

 

Gegužės 6 d. pirmokai surengė tradicinę „Abėcėlės šventę“.

Plačiau...

 

Gegužės 4 d. 5a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Loreta Keršytė) laikėsi LR Seime.

Plačiau...

 

Balandžio 29 d. 10b ir 10c kl. mokiniams vyko atvira integruota rusų kalbos ir menų netradicinė pamoka - koncertas „Stebuklingas susitikimas su romansu“ (rusų k. mokyt. Liubov Valinčienė).

Plačiau...

 

Balandžio 28 d. mokyklos mokinių taryba surengė protesto akciją „SOS“.
Akcijoje, kurios metu mokiniai sustojo taip, kad iš viršaus matytųsi žodis SOS, dalyvavo 5-12 klasių moksleiviai.
„Neseniai sužinojome, kad nori panaikinti 11-12 mūsų mokyklos klases, mūsų mokyklos bendruomenei tai yra labai svarbu. Todėl sugalvojome tokią iniciatyvą, kuria mes manome galėsią paveikti, atkreipti visuomenės dėmesį. Mes pasirinkome šią mokyklą, nenuėjome kitur, į kitas gimnazijas, nes tai nėra tik mokykla, tai bendruomenė, ištisas mokymosi ciklas nuo 1 iki 12 klasės. Mes norėjome parodyti viso to svarbą“, - mokinių atstovė mokyklos taryboje, vienuoliktokė Greta Gribačiauskaitė.

 

Balandžio 28 d. vyko anglų kalbos mokytojos Alinos Žutautaitės atvira anglų k. pamoka-projektas „Kūno kalba“ 9a klasėje.
Pamokoje mokiniai, panaudodami IT technologijas, fotografiją ir vaidinimą, pristatė savo ruoštą projektą apie tai, ką mums sako kūno kalba. Vaikų nuomone tokia pamoka yra labai naudinga ir įdomi, nes ji nėra tradicinė.

 

Balandžio 22 d. mokykloje vyko tradiciniai pradinių klasių „Menų dienos“ koncertai.

Plačiau...

 

Balandžio 20-24 d. vyko gamtos mokslų ir technologijų savaitė.
Savaitės metu vyko netradicinės pamokos, integruotos pamokos ir kita integruota veikla, protų mūšis, parodos, išvykos, olimpiados ir kt. veikla.Balandžio 15 d. vyko būsimų penktokų tėvų susirinkimas.


Plačiau...


Balandžio 11 d. mokyklos pradinių klasių mokinių „Šiuolaikinio šokio studijos“ pradinukai ir šokio mokytoja Diana Paunsknytė dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto Šokio pedagogikos studentų baigiamuosiuose kūrybinių darbų pristatymuose.

 

Kovo 23-27 d. mokykloje vyko VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ.

Plačiau...

 

Kovo 20 d. mokykloje organizuota edukacinė diena.
Mokiniai lankėsi muziejuose, parodose, stebėjo kino filmus, dalyvavo įvairiose išvykose ir ekskursijose.
Plačiau...

 

Kovo 16-20 d. mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitė.
Lietuvių kalbos savaitės renginiai

 

Kovo 14 d. baigėsi respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Pavasario šaukliai“, kurį organizavo mūsų mokykla.
Plačiau...

 

Kovo 9-10 d. vyko renginiai, skirti Kovo 11-ajai paminėti.


Plačiau...


Kovo 6 d. mokykloje šurmuliavo tradicinė pradinių klasių mokinių Kaziuko mugė!
Plačiau...

 

Kovo 4 d. visi penktų ir šeštų klasių mokiniai lankėsi kino teatre „Pasaka“ ir žiūrėjo bei vėliau analizavo filmą „Krokodilai 2“.


Vasario 19 d. mokyklos mokytojai (Eglė Galkauskienė, Aušra Klimkienė, Guoda Raudeliūnaitė, Albina Vilimienė) ir mokiniai (Egidijus Griška 10 kl., Arnas Mikael Laurla, Justina Slavinskaitė 11 kl., Adomas Statauskas 8 kl.) dalyvavo Ugdymo plėtotės centre organizuotame seminare-kūrybinėse dirbtuvėse „Kūrybiško mokymosi laboratorijų invariantai“.
Praktiniame seminare dirbo MARCH veiklos „Gamtos mokslų tiriamieji darbai" konkurse dalyvaujantys mokytojai ir mokiniai, mokyklų, kurios turi geros praktikos pavyzdžių, mokytojai ir mokiniai.
Plačiau...

 

Vasario 18 d. vyko būsimų pirmokų tėvų susirinkimas.

 

Vasario 13 d. dešimtokės, besidominčios drabužių dizainerio profesija, susitiko su dizaineriu R. Kalinkinu. Profesinio veiklinimo vizitas vyko dizainerio R. Kalinkino parduotuvėje PC „Europa“.
Vizito metu dizaineris labai įdomiai pasidalino savo verslo vystymo patirtimi, aprodė siuvyklą, biurą, parduotuvę, atsakė į moksleivių klausimus.
Vizitą organizavo psichologė Loreta Juravičienė.

 

Daugiau...


Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: Menų diena