Edukacinė diena


Rugsėjo 30 d. gimnazijos mokiniams buvo skirta edukacinė diena. Mokiniai vyko į įvairias edukacines išvykas, dalyvavo edukacinėse veiklose mokykloje.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse pamokose „Rudens vitaminų fiesta“. Pamokose mokiniai susipažino su sveiku gyvenimo būdu, vaisių ir daržovių nauda. Mokiniai sužinojo, kodėl reikia valgyti vaisius ir daržoves, gamino ir ragavo skanių ir sveikų patiekalų. 

5d ir 6c klasės mokiniai (klasių auklėtojos Laura Brazionytė ir Nijolė Guobienė) vyko į Druskininkus.
Ekskursijos metu mokiniai aplankė Tauro Česnulevičiaus kūrybines dirbtuves, dalyvavo edukacinėje programoje „Sūri pamoka“, gamino druskinukus. Vėliau vaikai persikėlė moderniais keltuvais nuo Druskininkų vandens parko į kitą Nemuno pusę bei pasivaikščiojo po miestą, užkopė į Merkinės piliakalnį.


 

6b klasės mokiniai (klasės auklėtoja Kristina Kvietkutė) lankėsi Jonavos rajone esančiame nuotykių parke „Lokės Pėda“.
Įveikdami parke esančias trasas ir kliūtis mokiniai patyrė neįtikėtinų įspūdžių, išmėgino savo jėgas, nugalėjo vidines baimes, ugdėsi ištvermės ir atsakomybės.


 

9a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Adelė Braziulienė) buvo MULTIKINO kino teatre ir žiūrėjo fantastinį nuotykių filmą „Panelės Peregrinės ypatingų vaikų namai'“.

7-ų klasių mokiniai (klasių auklėtojos Loreta Keršytė, Rita Frančiakienė ir Kristina Dalalienė) vyko į Trakus. Mokiniai pramogavo kukurūzų labirinte. Vėliau, besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, patiems teko išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus... Pamiklinus pirštus ir pasisotinus - visi pasisvečiavo salos pilyje ir apžiūrėjo ekspozicijas. Kelionė pasibaigė apsilankymu Angelų kalvoje.


5c klasės mokiniai (klasės auklėtoja Rima Vžesniauskienė) lankėsi Nacionaliniame lankytojų centre ir žaidė Žirmūnų boulinge.


 

10c klasės mokiniai (klasės auklėtoja Renata Pileckaja) aplanke Genocido aukų muziejų Vilniuje.
Mokiniai dalyvavo KGB vidaus kalėjimo ekskursijoje, supažinome su KGB vidaus kalėjimu, jame kalintų žmonių būtimi ir buitimi, patirtomis kančiomis. Ekskursija baigiama patalpoje, kurioje vykdant mirties nuosprendį nužudyta daugiau kaip tūkstantis nuteistųjų. Po ekskursijos muziejaus kino salėje žiūrėjome dokumentinį filmą „Holokausto vaikai“ (rež. Justinas Lingys, 2011 m.).
Po muziejaus dalyvavome komandiniame žaidime realiame 700 kv. m. labirinte, unikalioje erdvėje, tamsoje, su netikėtumo ir nežinomybės efektais.


11b ir 11c klasių mokiniai (klasių auklėtojos Gražina Bagdonavičiūtė ir Rima Vitkauskienė) mokykloje susitiko su kūrybinių profesijų atstovais, o vėliau lankėsi kino teatre ir žiūrėjo filmą „Liepsnojantis horizontas“ anglų kalba.
Visiems didelį įspūdį padarė ne tik tikrais įvykiais paremtas filmo siužetas apie vieną didžiausių ekologinių katastrofų žmonijos istorijoje, bet ir specialieji efektai, aktorių vaidyba. Mokiniai turėjo galimybę patobulinti anglų kalbos žinias ir susipažinti su sunkiu naftos platformos darbuotojų darbu, reikalaujančiu fizinės ištvermės, drąsos ir pasiaukojimo.

 

12a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Liubov Valinčienė) aplankė didžiausią ir seniausią Lietuvos universitetą.
Mokiniai apžiūrėjo pagrindinius universiteto kiemelius, bibliotekas, observatorijos bokštelį, Šv. Jonų bažnyčią, daug puošnių, senas tradicijas bylojančių salių. 

10a klasės mokiniai (klasės auklėtojas Andrius Žilėnas) dalyvavo ekskursijoje Merkinė - Druskininkai - Veisiejai. Merkinė - piliakalnis, apžvalgos bokštas, senamiestis. Druskininkai - Lynų keltas, Čiurlionio muziejus. Veisiejai - apžvalgos bokštas, parkas -„Vaikystės sodas“, senamiestis.

5b klasės mokiniai (klasės auklėtoja Diana Builienė) lankėsi Viešojo saugumo tarnybos prie VRM Atvirų durų dienoje, skirtoje 25-osioms tarnybos įkūrimo metinėms paminėti. Mokiniai susipažino su pareigūnų aprangos, ekipuotės detalėmis, ragavo kareiviškos košės, stebėjo pasirodymus.


Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.