Energetikos ir technikos muziejujeSpalio 25 dieną 5b klasės mokiniai (klasės auklėtoja Liubov Valinčienė) lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje.
Mokiniai susipažino su Energetikos ir technikos muziejaus senovinių automobilių ekspozicijomis, su energetika ir su ja susijusia technika. Vaikai apžiurėjo techniką, išklausė daug idomių istorijų apie pirmają elektrinę.
Energetikos ekspozicijoje eksponuojami originalūs pirmosios Vilniaus miesto elektrinės įrenginiai, supažindinama su šimtamete šio technikos paveldo objekto istorija bei elektros gaminimo principais. Transporto ekspozicijoje supažindinama su transporto raida. Vaikai supažindinami su istorijomis, kurias su savimi atsivežė eksponuojami senoviniai automobiliai bei motociklai.
Ekskursijos pabaigoje vaikų laukė interaktyvios technikos mokslo ekspozicijos, kuriose turėjo galimybę pasisverti mėnulyje, sukurti elektros grandinę ir išbandyti dar daug smagių eksponatų, o kartu prisiminti fizikinius dėsnius ir jų taikymo kasdienybėje pavyzdžius.

 

 


Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.