Gamtos mokslų savaitė


Kovo 19-23 d. gimnazijoje vyko Gamtos mokslų savaitė, skirta plačiau susipažinti su gamtos mokslais Lietuvoje.

Kovo 19 d. 10b klasės ir 12 kl. B kurso mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje VU medicinos fakulteto muziejuje. Mokiniai susipažino su XX a. Lietuvos gydytojais, su žmogaus kūno anatomija ir funkcijomis.

 

Kovo 20 d. vyko protų mūšis „Mūsų Žemė“, skirtas pasaulinės Žemės dienos minėjimui. Dalyvavo 8-9 kl. komandos. Renginį vedė 11-okai.
I vietą laimėjo 8c klasė, II vietą - 8b klasė, III vietą - 8a klasė.


Kovo 21 d. mokykloje vyko „Natūralaus muilo gamybos“ seminaras. Muilo gamybos paslaptimis dalinosi fizikos vyr. mokytoja Asta Bernatavičienė. Dalyvavo vyresnių klasių mokiniai ir mokytojai.


 

Kovo 22 d. gimnazijoje svečiavosi kinologas Artūras Zaleckas. Jis supažindino 9-10 klasių moksleivius su kinologo profesija, papasakojo apie tarnybinių šunų dresavimo ypatumus. Papasakojo daug įdomybių apie mūsų augintinius. Pasirodo šuo kaip ir žmonės mato spalvotai, o jo uoslė tiesiog nepaprasta. Per kinologo pamoką išmokome, kaip saugiai elgtis su šunimis, sužinojome kaip pasirinkti tinkamą šeimos narį. Bet didžiausią įspūdį paliko vokiečių aviganio su nuostabiu vardu Žiauriai Geras pasirodymas.


 

Piešiniai Žemės ir vandens dienai paminėti (7a, 7b ir 7c bei 12 kl., biologijos mokytoja Audronė Giedraitienė).Projektas „Žemės metų laikai“ (7b ir 9c kl., biologijos mokytoja Audronė Giedraitienė).

 

Netradicinė pamoka 5c klasėje Žemės ir vandens dienai paminėti. Žiūrimi filmai: ,,Mūsų Planeta“, „Top 10 faktai apie mūsų Planetą“. Sprendėme kryžiaždžius. Biologijos mokytoja Audronė Giedraitienė.

 

Visi gamtos mokslų savaitės renginiai


Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.