Gimnazijos 50-mečio šventė


Vilniaus Tuskulėnų gimnazija (buvusi Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla) šventė 50 metų jubiliejų. Ta proga gimnazijoje buvo surengta daug renginių. Lituanisčių paraginti visi norintys galėjo parašyti Laišką mokytojui ir pasidalyti su jais savo jausmais ir mintimis. Matematikai kartu su mokiniais formavo geometrinių figūrų užrašą, skirtą gimnazijos 50-mečiui. Mokiniai kūrė sveikinimus, piešinius mokyklai. Trečiokai kartu su teatro mokytoju Sauliumi Jaruševičiumi sukūrė video sveikinimą. Šventinės savaitės kiekviena diena buvo skirta skirtingoms meno rūšims: balandžio 11 d. atidarytos dailės darbų parodos, balandžio 12 d. surengta pradinių klasių Menų diena, balandžio 13 d. - Teatro diena, balandžio 14 d. - Muzikos diena, balandžio 15 d. - Šokio diena.

Balandžio 15 d. visi buvo pakviesti dalyvauti Šv. Mišiose Šv. Arkangelo Rapolo bažnyčioje ir pasimelsti už buvusius ir esamus mokinius, mokinių tėvus bei mokytojus. Taip pat iškilmingai pašventinta Tuskulėnų gimnazijos vėliava.

Balandžio 16 d. šventinis renginys vyko Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose.
Gausiai susirinkusius svečius pasveikino Olimpo dievai. Renginio vedėjai direktoriaus pavaduotoja Daiva Pilukienė ir 12-okas Martynas Vakarinas pakvietė nusikelti į praeitį ir pasižvalgyti po mokyklos istoriją. Buvo parodyta daug archyvinių nuotraukų, prisimenant kiekvieną mokyklos dešimtmetį. Skambėjo Renatos Bakutės-Deltuvienės vadovaujamo choro dainos, pasirodė Dianos Paunksnytės vadovaujama vaikų gatvės šokių grupė TG kids. Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius Ričardas Vitkus. Kalbėjo ir buvę mokyklos mokytojai: Petronėlė Bulotienė, Vida Žinienė, ir baigę mokyklą mokiniai: plastikos chirurgas Vytautas Tutkus, TV3 orų veidas, astrologas Naglis Šulija, gydytoja, gimnazijos tarybos tėvų atstovė Auristida Gerliakienė, politikas Jonas Juodka, meno kelią pasirinkusi Darija Skvarnavičiūtė, ir kiti garbingi svečiai: LEU Meninio ugdymo profesorius, daktaras Jonas Kievišas, humanitarinių mokslų daktaras, docentas, gimnazijos tarybos tėvų atstovas Liutauras Degėsys, ekonomistė, politikė Aušra Maldeikienė, Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Eglė Stonkutė.
Po kelias valandas trukusių iškilmių dauguma skubėjo prie savo mokyklos. Gimnazijos pastatą pašventino parapijos kunigas. Vėliau susirinkusieji išsiskirstė į klases, kur laukė susitikimas su seniai matytais bendraklasiais ir mokytojais.
Dėkojame renginį organizavusiai Mokyklos tarybai, direktoriaus pavaduotojoms ugdymui Ramunei Taraškevičienei, Daivai Pilukienei, Vaidai Grigaliūnienei, menų mokytojoms, aktyviems moksleiviams ir mokytojams, savo veikla prisidėjusiems puošiant ir reprezentuojant mokyklą.

Gimnazijos 50-mečio šventės akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.


Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: 2014-2015 m.m.