Informacinis renginys apie savanorystę


Balandžio 27 d. gimnazijoje 8-9 klasių mokiniams vyko informacinis renginys apie savanorystę. Renginį organizavo socialinė pedagogė Rūta Lukšytė. Jo metu savo veiklas ir savanorystės galimybes pristatė net penkios nevyriausybinio ir viena valstybinio sektoriaus organizacijos.
Renginį pradėjo VšĮ neformaliojo ugdymo ir savanorystės centro atstovė Edita Žėkaitė, kuri pristatė pagrindinius savanorystės principus, taip pat papasakojo, kur mokiniai turėtų kreiptis jeigu jie nežino ar yra neapsisprendę, kurioje srityje jie norėtų savanoriauti.
Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, Vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktorė Aldona Augustaitienė pasakojo mokiniams, kad savanoriai turėtų galimybę pamatyti nacionalinės bibliotekos veiklą ir procesus iš vidaus ir taip galėtų prisidėti prie kultūrinės veiklos sklaidos.
Gyvūnų globos organizacijos „Lesė", savanorė Gabrielė Grinkaitė, pakvietė mokinius, kurie padėtų sutvarkyti gyvūnėlių narvus, pavedžioti šuniukus ir atlikti kitus darbus. Informavo, kad jeigu mokiniui nėra 16 metų, jis tada gali atvykti į prieglaudą su tėvais.
Maisto banko Savanorių programos vadovė Dovilė Kovalskytė pristatė organizacijos veiklos sritis ir kvietė prisidėti prie jų savanorių komandos.
Žirmūnų Tuskulėnų bendruomenės pirmininkas Remigijus Samuilevičius kvietė mokinius padėti senyvo amžiaus žmonėms, savanoriauti renginių metu ir prisidėti prie kitų jų organizuojamų veiklų.
Dėkojame organizacijoms, kurios skyrė savo laiką mūsų gimnazijos mokiniams.

 


Previous page: 2017-2018 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.