IT kūrybinės dirbtuvės


Grupė II gimnazijos klasės mokinių (IT mokytoja Regina Maigienė) dalyvavo projekto „Virtuali, papildyta realybė ir hologramos ugdymui, verslui ir pramogoms" trijų dienų kūrybinėse dirbtuvėse. Tai JAV ambasados Vilniuje finansuotas projektas, kurio metu Vilniaus miesto ir rajono jauni žmonės bando nusistatyti savo santykį su naujausiomis technologijomis. Projekto rengėjai VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija.
Mokiniai sužinojo, kur dabar labiausiai naudojamos virtualios ir papildytos realybės ir hologramų technologijos, kokie įrenginiai naudojami, kokia programinė ir techninė įranga reikalinga ir kas prognozuojama 2020 metais.
Po teorinės įžangos mokiniai praktiškai išbandė ir naudodami įvairius įrenginius (akinius, lankelius, mobilius telefonus, 3D skenerius ir pan.) savo akimis pamatė technologijų galimybes. Paskutinėje kiekvieno užsiėmimo dalyje - minčių lietaus sesija, kurios metu mokiniai kėlė klausimus ir bandė atsakyti, kuri jų gyvenimo sritis galėtų būti labiau susisieta su technologijomis. Dalyviai kėlė klausimus, kaip rasti balansą tarp ateinančių naujovių ir noro būti atokiau nuo technologijų. Kiekvienos sesijos metu gimė mažiausiai po 4 inovatyvias idėjas, kaip technologijos galėtų būti panaudotos ugdymo, verslo ar pramogų industrijų reikmėms.
Projekte dalyvavo lektoriai: Andrius Lekavičius, Antanas Skučas, Pauliu Juočeris, Tadas Bojarskas, Audrius Laurutis.


Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2017-2018 m.m.