Projektas „Laiko juosta. Lietuva 1990–2020 m.“


Prieš 30 metų Kovo 11-ąją žinia apie atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę pasklido po visą pasaulį. Šiandien mes tvirtai sakome - norime visada būti laisvi, kad galėtume nevaržomai sakyti tai, ką galvojame. Šiandien mes kiekvieną dieną kuriame savo Valstybę ir patys esame už ją atsakingi.
Tokios sukakties proga I–II klasių mokiniai įgyvendino integruotą istorijos - dailės - IT projektą „Laiko juosta. Lietuva 1990–2020 m.“ Moksleiviai grupėmis ruošė plakatus, skirtus kiekvieniems iš 30-ties nepriklausomos Lietuvos metų. Juose atsispindi pagrindiniai valstybės politiniai, ekonominiai, kultūriniai, sporto ir kiti įvykiai. Kurdami plakatus, gimnazistai mokėsi atrinkti ir komponuoti nuotraukas bei priderinti joms lakoniškus tekstus, dirbti su „Publisher“ programa, tobulino darbo grupėse ir bendradarbiavimo įgūdžius.
Gimnazistai visiems pradinukams vedė Kovo 11 istorinę pamokėlę, supažindindami su Lietuvos pagrindiais pasiekimais per 30 Nepriklausomybės metų.
Moksleiviams vykdyti projektą padėjo mokytojai: Regimantas Jasiūnas, Andrius Žilėnas ir Alberta Saukaitytė.
Galime didžiuotis, jog Lietuvos visuomenė gyvena unikalių galimybių akivaizdoje. Dabar geriausias laikas įvertinti tai, ką jau turime, kuo galime didžiuotis, ir išnaudoti Nepriklausomybės teikiamas galimybes, drauge švęsti ir kurti mūsų Valstybės ateitį.


Previous page: 2019-2020 m.m.
Next page: 2018-2019 m.m.