Teatro diena


TEATRO DIENA, SKIRTA TUSKULĖNŲ GIMNAZIJOS 50-ČIUI

GYVIEJI PAVEIKSLAI. Pagal pačių susigalvotus ir žiūrovų pasiūlytus žodžius II aukšto koridoriuje improvizavo teatro studijos ir 10b klasės moksleiviai. Trys grupės visą ilgąją pertrauką smagios muzikos fone čia pat žiūrovų akivaizdoje kūrė įvairias temines nuotraukas - gyvuosius paveikslus ("Akvariumas", "Sporto salė", "Ežeras", "Meilė", "Egzaminas", "Meditacija, "Dramblys" ir daugelį kitų).

SPEKTAKLIS UPĖ ANT ASFALTO. Dvyliktokė Gintarė Martinionytė kartu su klasės drauge Aelita Senvaityte ir prieš metus baigusiu mokyklą Luku Ptakausku sukūrė originalų psichologinį spektaklį pagal šiuolaikinio rusų dramaturgo D.Lipskerovo dramą "Upė ant asfalto". 22 minučių psichologinė kelionė po sudėtingus 16-mečių psichikos labirintus ir žavėjo, ir kėlė baimę ir čia pat teikė vilties, kad bet kokią situaciją galima išspręsti pozityviai.

METAMORFOZĖ. F.Kafkos novelę apie žmogaus virsmą vabalu, jo šeimos požiūrį į šią metamorfozę labai išradingai surežisavo dvyliktokas Ernestas Čepas, pasitelkęs į pagalbą teatro grupės draugus Vladislavą Andrejachiną, Gretą Gribačiauskaitę ir draugą iš Žirmūnų gimnazijos, kurioje kažkada taip pat mokėsi pats.

UBAGAS. Žiūrovus pravirkdęs J.Biliūno apsakymo personažas Petras Sabaliūnas (vaidino dvyliktokas Paulius Lekarevičius) sėkmingai įgyvendino vaidinimo režisierės dvyliktokės Gretos Gribačiauskaitės režisūrinį sumanymą - pasiekti žiūrovų širdis ir protus, primenant pagrindines žmogiškąsias vertybes. Studentės Agnės vaidmenį jautriai ir įtikinamai atliko Gustė Čepukaitė.

SKIRGAILA. Marijos Kaklauskaitės parengtas V.Krėvės dramos fragmentas nukėlė žiūrovus į istorinę Lietuvos praeitį, kurią scenoje sėkmingai perteikė dvyliktokai Vladislavavas Andrejachin (Skirgaila) ir Evelina Sankauskaitė (Ona Duonutė). Vaidyba su šokio inkliuzais gražiai derėjo ir glostė išrankaus mūsų gimnazijos žiūrovo akį.

Teatro dienos akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.


Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: 2014-2015 m.m.