Užsienio kalbų savaitė


Kovo 27-31 dienomis gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitė. Visos anglų, rusų, vokiečių kalbų mokytojos kartu su savo mokiniais vykdė įvairias veiklas, paminėdamos užsienio kalbų svarbą ir įtaką šiandieninėje visuomenėje.
Mokiniai ilgųjų pertraukų metu galėjo išgirsti dainų įvairiomis kalbomis, pirmo aukšto foje pasižiūrėti mokinių paruoštų video filmų. Mokiniai vykdė įvairius projektinius darbus, dainavo, piešė plakatus, puošė mokyklos stendus, iliustravo, deklamavo, sprendė kryžiažodžius, organizavo viktorinas, rengė netradicines pamokas, ieškojo informacijos internete apie įvairias pasaulio šalis, lankėsi teatre.
Anglų kalbos mokytoja Jūratė Dulinskienė vykdė trumpalaikį projektą su menu „Angliškos idiomos naudojant spalvas meno kūrinyje“ 7a, 7c, 9a, 9b, 11 klasėse. Mokiniai susipažino su idiomomis, jų vartojimu šnekamojoje kalboje, tada turėjo pasirinkti vieną idiomą ir nupiešti jos reikšmę ant balto popieriaus lapo. Vaikai pristatė savo kūrybinius darbus prieš klasę, po to surengėme parodėlę.
Vokiečių kalbos mokytojos Gražinos Bagdonavičiūtės mokiniai mokėsi vokiškų dainų, eilėraščių, patarlių, vaidino ir piešė. 
Anglų kalbos mokytojos Alinos Žutautaitės 3-čios ir 8-os klasės grupės žiūrėjo filmą „Auksinis kompasas“ ir pateikė jo apžvalgą. 11-okai pristatė anglų k. ir muzikos integruotą projektą: „Music heals, music harms“ („Muzika gydo, muzika kenkia“). 8a ir 8c kl. grupės dalyvavo integruotame lietuvių ir anglų kalbų patarlių projekte „Kol gyveni, tol mokaisi“ („Live and Learn“), lietuvių k. mokytoja Giedrė Rutkauskaitė ir anglų k. mokytoja Alina Žutautaitė.
Anglų kalbos mokytojos Angelės Ambrasaitės mokiniai antrokai tapo pirmosiso savo angliškos knygelės autoriais ir dailininkais.


Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2015-2016 m.m.