Melpomenė kviečia 2016


Gegužės 6 d. gimnazijoje vyko vienuolikta teatrinių improvizacijų šventė „Melpomenė kviečia - 2016“, kurią inicijuoja ir kasmet vykdo mūsų gimnazija (šventės idėjos autorė ir organizatorė teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė). Šventės rėmėjas - Vilniaus miesto savivaldybė. Šventė organizuojama prevenciniais narkomanijos, alkoholizmo tikslais ir todėl pasirodymų turinį apsprendžia improvizacijos socialine tema. Tradiciškai pirmajame ture buvo rodomi namų darbai etiudai socialine tema, antrajame - improvizacijos su burtų tvarka gautais trimis daiktais ir trečiajame - improvizacijos pagal muziką.
Šventėje dalyvavo moksleivių grupės iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Administravimo ir paslaugų skyriaus, Simono Daukanto, Antakalnio ir Minties gimnazijų, Maironio progimnazijos, kurčiųjų bei neprigirdinčiųjų teatro „Mimika“, vaikų ir jaunimo klubo „Liepsnelė“ ir Tuskulėnų gimnazijos.
Šventės vedėjai - Dzeusas (Dominykas Matulionis) ir Melpomenė (Justina Černiauskaitė). Tuskulėnų gimnaziją sėkmingai atstovavo šaunus moksleivių dešimtukas: Saulė Leščinskaitė, Rokas Rakickas, Evandas Laukys, Tadas Svetikas, Remigijus Bagdzevičius, Egidijus Griška, Arina Arlauskaitė, Ieva Nevieraitė, Raimundas Vičkačka ir Tomas Mazgelis.
Žiuri komisijoje pusketvirtos valandos dirbo dir. pavaduotoja ugdymui Vaida Grigaliūnienė, psichologė Loreta Juravičienė, socialinė pedagogė Edita Budrytė, teatro mokytojas Saulius Jaruševičius, istorijos mokytojas Gražvydas Kaškelis ir komisijos pirmininkė choreografė Guoda Raudeliūnaitė bei iš Olimpo „nužengęs“ dievas Hefaistas (Paulius Lekarevičius), deivės Euterpė (Evelina Sankauskaitė) ir Terpsichorė (Gabija Paškevičiūtė).
Gimnazijos komanda už puikias improvizacijas pelnė garbingą Nominaciją „Už aktorinį meistriškumą“.

Melpomenė kviečia - 2016

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.

 


Previous page: Melpomenė kviečia
Next page: Spektakliai