Melpomenė kviečia-2018


Gegužės 11d. gimnazijoje vyko XIII teatrinių improvizacijų šventė „Melpomenė kviečia-2018“, inicijuota ir pradėta vykdyti teatro mokytojos Rasos Ercmonienės-Varnės 2006 m.
Tradiciškai šventė vyksta trimis turais. Pirmame komandos iš įvairių mokyklų parodo savo namų darbus - teatrinius etiudus socialine tema. Antrame improvizuoja su įvairiais daiktais, trečiame - pagal muziką.
Šių metų Dzeusą ir Melpomenę vaidino Ignas Povilavičius ir Ilona Mikoleikaitė. Šventės vedėjai - Aleksandra Stašytė, Lukas Rakštelis, Justina Černiauskaitė ir Ernestas Pliugžma. Visi dvyliktokai, pasirinkę teatrą atliko daugybę organizacinių ir kūrybinių darbų, kad šventė vyktų sklandžiai. Žiuri komisija kantriai stebėjusi aštuoniolika šių metų pasirodymų (šešios komandos vaidino po tris kartus), skyrė nominacijas ir apdovanojimus.
Tuskulėnų komandai, kurios lyderis buvo dešimtokas Nojus Lesevičius, skirta Nominacija - už įdomiausią muzikinę improvizaciją.

Šventės metu jaunieji žurnalistai iš teatro studijos atliko apklausą bei skyrė žiūrvovų prizą moksleivių komandai iš Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro. Be minėtos ugdymo įstaigos šventėje dalyvavo Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Vilniaus S. Daukanto ir M. Biržiškos gimnazijos, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus teatro grupė ir žinoma šeimininkai.
Šventės scenografiją ir originalius keraminius prizus kūrė skulptūros mokytoja Laima Bazienė. Komisijoje dirbo direktoriaus pavaduotojos ugdymui Ramunė Taraškevičienė, Vaida Grigaliūnienė, psichologė Loreta Juravičienė, šokių mokytoja Diana Paunksnytė, istorijos mokytojas Gražvydas Kaškelis ir režisierius, Naujojo teatro vadovas Virgilijus Noreika. Visą vakarą muziką leido Vidas Grigas. Fotonuotraukos Gražvydo Kaškelio.

Melpomenė kviečia - 2018

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.


Previous page: Melpomenė kviečia
Next page: Spektakliai