Melpomenė kviečia 2019


Gegužės 3 d. gimnazijoje vyko XIV teatrinių improvizacijų šventė „Melpomenė kviečia - 2019“.
Trijų valandų trukmės šventę kasmet organizuoja teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė kartu su teatrą pasirinkusiais gimnazistais. Šiais metais čia susirinko komandos iš Vilniaus Gabijos, Žvėryno, Užupio, Simono Daukanto, Tuskulėnų ir Klaipėdos Vydūno gimnazijų, Vilniaus technologijų mokymo centro ir Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubo.

 

Šventė vyko trimis turais. Pirmame ture grupės parodė namų darbus - etiudus socialine tema.
Tuskulėnų grupėje didžiausią iniciatyvą parodė Kotryna Dikčiūtė ir Gabija Mikalauskaitė, režisavusios etiudą internetinių pažinčių tema. Joms teatro mokytoja patikėjo lyderių vaidmenis - vadovauti grupei kuriant improvizacijas su daiktais (antrame šventės ture) ir pagal muziką (trečiame ture). Mokiniai sėkmingai improvizavo situacijas pagal pateiktas užduotis ir pelnė iš vertinimo komisijos garbingą nominaciją „Už įdomiausią muzikinę interpretaciją“.


Gabija ir Kotryna labai sėkmingai vedė draugus į konkurencingą improvizacijų mūšio lauką ir pateisino visų dalyvių viltis.
Šventės vedėjai - Kotryna Dikčiūtė (Melpomenė) ir Nojus Lesevičius (Dzeusas).
Vertinimo komisijoje dirbo aktorė ir teatro pedagogė Marija Petravičiūtė, psichologė Loreta Juravičienė, etikos ir tikybos mokytojas Algis Jasilionis bei režisierius Virgilijus Noreika.
Keramikos dirbinius svečiams paruošė dailės mokytoja Laima Bazienė su savo mokiniais.
Scenografiją sukurti padėjo dailės mokytoja Alberta Saukaitytė.

Melpomenė kviečia 2019...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.


Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2017-2018 m.m.