2015-2016 m.m.


10a klasės mokiniai pristatė literatūros projektą „Modernizmo būstai“.
Mokiniai iliustravo XX a. 2-3-ojo dešimtmečio modernizmo sroves lietuvių literatūroje, skaitė K. Binkio, A. Miškinio, S. Nėries, I. Šeiniaus, M. K. Čiurlionio tekstus, dainavo V. Mykolaičio - Putino „Margi sakalai“.
Projektą kuravo lietuvių kalbos mokytoja Diana Builienė.


Plačiau...

 

Balandžio 16 d. vyko gimnazijos 50-mečiui skirtas šventinis renginys.
Gausiai susirinkusius svečius pasveikino Olimpo dievai - gimnazijos teatro studijos aktoriai. Skambėjo Renatos Bakutės-Deltuvienės vadovaujamo choro dainos. Pasirodė Dianos Paunksnytės vadovaujama vaikų gatvės šokių grupė TG kids.

Plačiau...

 

Pradinių klasių Menų diena, skirta gimnazijos 50-mečiui.
Plačiau...

 

Tuskulėnų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja mokyklos 50-mečio renginiuose - nuo vasario iki balandžio mėn. kartu su matematikos mokytojais įgyvendino matematinį projektą „Mokyklai 50". Mokiniai išanalizavo erdvinių kūnų išklotines ir sukūrė daug įvairiaspalvių erdvinių kūnų, iš kurių suklijavo didelį skaičių 50.
 

Kovo 4 d. vakare gausus būrys 10-okų rinkosi į tradicinį renginį „Menų naktis“.
Šių metų renginys buvo skirtas pasirengimui mokyklos jubiliejui.Nuo 18.00 val iki vėlyvo vakaro 10a klasės mokiniai kartu su dailės mokytoju Sigitu Lukausku restauravo 3 pagrindines freskas, kiti 10-okai su technologijų mokytoja Egle Galkauskiene bei direktoriaus pavaduotojomis Vaida Grigaliūniene ir Ramune Taraškevičiene gamino dekoracijas, puošė mokyklos langus, tvarkė aktų salę. Baigę darbus, pavakarieniavę, visi 10-okai skubėjo į sporto salę, kur po mokytojos Alinos Žutautaitės pravestos mankštos iki paryčių žaidė tinklinį, kvadratą, krepšinį. Miegui laiko kaip ir neliko...Plačiau...

 

Gruodžio 18 d. 10a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Alina Žutautaitė) dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Susikurk sau puodelį“.
Mokiniai, padedami profesionalių dailininkų iš menų studijos „Linksmos spalvos“ eskizavo, o po to piešė ant porcelianinių savo pasirinktų puodelių. Kuriant laikas prabėga labai greitai, tačiau džiaugiesi rezultatu, nes piešimas ant puodelių išlaisvina tavo mintis, baimes ir stresą. Po to tik mėgaujiesi savo sukurtu rezultatu kada tik nori. Tai puiki dovana ne tik sau, bet ir savo artimui. 

Draugiškas gamtai respublikinis konkursas „Kamštelių vajus 2015“.
Konkurso tikslas - surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų plastikinių butelių kamštelių ir juos perdirbti, ugdyti jaunosios kartos atsakingumą, atkreipti dėmesį į opią šiukšlių problemą Lietuvoje, skatinti mąstyti „žaliai“, ugdyti kūrybiškumą ir komandinį darbą.
Tuskulėnų gimnazijos bendruomenė surinko 41 kg plastikinių kamštelių, sukūrė meninį darbą, kuris buvo tarp geriausiųjų. Mūsų mokinių meniniu darbu ir kitų mokyklų kūriniais visi galėjo pasigrožėti Meninių darbų parodoje PLC „Panoramos“ galerijoje Vilniuje.
Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: Pradinis ugdymas