2017-2018 m.m.


Humanistinės kultūros ugdymas įgyvendinant projektą „Knygos viršelio kūrimas" pagal O. Vaildo romaną „Doriano Grėjaus portretas"
9a ir 9c kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Giedre Rutkauskaite į žinomą XIX a. romaną pažvelgė šiuolaikinio žmogaus akimis. Diskutuodami apie Dorianą Grėjų, jo poelgių priežastis, mąstydami apie grožio svarbą asmens gyvenime, jaunieji skaitytojai kėlė įvairius klausimus, iš naujo perkainojo savo vertybinę skalę.
Pristatydami atliktus darbus, mokiniai ne tik aptarė darbo kūrimo procesą, bendradarbiavimo ypatumus, bet mąstė, diskutavo apie grožio svarbą šiandieniniame gyvenime, ieškojo atsakymo, kiek kiekviename iš mūsų yra Doriano Grėjaus. Moksleiviai aptarė narcizo sąvoką, hedonistinio gyvenimo aspektus. Atliktas projektas susiejo skaitymo patirtį ir interpretacijos galimybes.


Plačiau...

 

7-ų klasių integruotas IT, dailės ir gamtos mokslų projektas „Gamtos mokslų herbai“. 

Gimnazijoje vyko tradiciniai pradinių klasių „Menų dienos“ koncertai.Plačiau...

 

Integruotas IT ir gamtos mokslų projektas „Ar žinai, kad... Lietuvos šimtmečio gamtos mokslų faktai“.


 

8a klasės mokinės Greta Urbanavičiūtė, Margarita Kalesnykaitė ir Rusnė Grinkevičiūtė įgyvendino humanistinės kultūros ugdymo menine veikla projektą „ŽMONĖS GARSINANTYS LIETUVĄ“.
Garsių žmonių portretais taip pat dalinosi 8a klasės mokiniai: Aiva Ališauskaitė, Ilzė Berkelytė, Melita Danilaitytė, Aistė Dirginčiūtė, Aldas Lenkšas, Paulius Motiejūnas, Olegas Polonskis, Lukas Suchodolski.
Klasės vadovė Loreta Keršytė paragino mokines kūrybingai pažvelgti ir prisiminti apsilankymą VDA.
Sausio - vasario mėn. 7b, 9a ir 9c kl. mokiniai įgyvendino humanistinės kultūros ugdymo menine veikla projektą KNYGŲ MUGĖ. Šio projekto sumanytoja lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Rutkauskaitė paragino mokinius kūrybingai pažvelgti į perskaitytas knygas.
Savo santykį su knyga mokiniai reiškė per meninę veiklą - vaizdo kalbą. Jaunieji kūrėjai, taikydami įvairias menines technikas, integruodami skirtingų mokomųjų dalykų žinias, turėjo pristatyti pasirinktą literatūros tekstą. Literatūros laukas labai platus, todėl moksleiviai turėjo paaiškinti savo pasirinkimo motyvus, aptarti kūrybinės veiklos procesą, išryškinti darbo pagrindinę mintį. Kalbėdami viešai, diskutuodami mokiniai dalijosi skaitymo pozityviąja patirtimi, ugdėsi kalbos ir kitų gyvenimo veiklos sričių tarpusavio sąsajų suvokimą, gilino kalbinį komunikavimą.
Kūrybino projekto KNYGŲ MUGĖ darbai buvo eksponuojami vasario 26 - kovo 12 d. IIIa. 2 korpuse.

Plačiau...

 

Sausio - vasario mėn. gimnazijoje galėjome pasigrožėti 8-tų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Simetrija mene ir matematikoje“.
Parodos tikslas - lavinti mokinių matematinius bei kūrybinius gebėjimus, išmokyti mokinius atpažinti simetriją mus supančiame pasaulyje, mokėti pritaikyti teorines matematikos žinias kasdieniniame gyvenime. Aštuntokai, per matematikos pamoką susipažinę su simetrija, savo žinias įtvirtino per integruotą matematikos ir dailės pamoką.
 

Gruodžio 11-15 dienomis anglų kalbos mokytoja metodininkė Alina Žutautaitė 4-ų klasių anglų kalbos grupėse organizavo Kalėdinio atviruko konkursą.
Konkurse dalyvavo 11 ketvirtokų. Balsavimas vyko slaptai, balsavime dalyvavo visos mokytojos anglų kalbos grupės (4-12 klasių).
Garbingą 1 vietą laimėjo 4a klasės mokinė Izabelė Sokolovaitė, dvi 2 vietas laimėjo 4a kl. mokinė Deimantė Zubrytė ir 4c kl. mokinė Gintarė Avižienytė ir 3 vietą užėmė 4d klasės mokinė Rusnė Linkevičiūtė. Mokinės buvo apdovanotos diplomais ir leidyklos „Nieko rimto“ dovanomis - ženkliukais bei knygelėmis.
 

5-ų klasių mokinių kūrybinių darbų, pagamintų iš antrinių žaliavų, projektas-paroda „Prikelkime antram gyvenimui“.
Parodą organizavo mokytojos: Rima Vitkauskienė, Audronė Giedraitienė ir Regina Maigienė.
 

Pradinių klasių mokinių rudens gėrybių projektas-paroda „Rudens išdaigos“.


Plačiau...

Previous page: 2018-2019 m.m.
Next page: 2016-2017 m.m.